Bazylowo

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Bazylowo

Post »

Okazała kolekcja liliowców Beatko :) One są warte każdego wolnego miejsca w ogrodzie . Kwitną bardzo długo i okazale. Mam u siebie kilkadziesiąt odmian i ochotę na jeszcze więcej ;:306 Nie lubię w nich jednego, szpecących uschniętych kwiatów i tego, że jeden kwiat kwitnie tylko dzień .
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3197
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Bazylowo

Post »

Beatko, liliowiec z koprem prezentował się bardzo zacnie w sierpniu. Zauważyłam, że koper jest coraz częściej stosowanym dodatkiem na rabatach. Nawet z różami już go gdzieś widziałam.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Bazylowo

Post »

Hej Beatko ! :wit Dawno mnie u Ciebie nie było ! Zaglądasz tutaj jeszcze? Wspaniała skrzynka na warzywa ! Pamiętasz może ile kosztowało was stworzenie takiej? Sam planuję w tym roku postawić u siebie takie i tak się zastanawiam ile przeznaczyć na to pieniędzy ;:224
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Bazylowo

Post »

Beata nie wchodziła na forum już kawał czasu :?
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Rzeczywiście! mam nadzieję, że winne są wnuki bo często się nimi opiekowała :D
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Bazylowo

Post »

Witajcie Kochani ;:4

Nie było mnie baaardzoooo długo, za co Was serdecznie przepraszam, ale spieszę donieść, że jestem i może jeszcze ze mnie jaki pożytek na tym FO będzie :wink:

Jakoś ostatnimi czasy nic się nie składa tak, jakbym chciała. A przynajmniej nie do końca. Ten sezon jesienno-zimowy mam pod znakiem przeziębień, a co za tym idzie wielu dodatkowych, nieprzewidzianych zajęć. Jak Marysia Maska słusznie wnioskowała większość czasu wolnego poświęcaliśmy opiece nad wnukami. Ale i sama nie ustrzegłam się infekcji. Właśnie kończę trzeci tydzień leczenia okropnego przeziębienia (prawdopodobnie grypy), które mało mnie nie wykończyło. Jeszcze mi zostało kilka inhalacji, bo po chorobie nie mogę się pozbyć uporczywego koszlu. Ale dość o tym , ważne, że idzie ku dobremu, wolno bo wolno, ale do przodu (przynajmniej tak wygląda i mam taką nadzieję).
W związku z moim uziemieniem w domu niestety moja kochana działeczka trochę cierpi, bo już powinnam się wziąć ostro za prace a tu mi nie wolno. Ale może jeszcze z tydzień wytrzyma.


Pozwólcie, że na posty odpowiem następnym razem, a dziś chciałabym złożyć Wszystkim Paniom serdeczne życzenia szczęścia, zdrowia i miłości, a Beciom, Betkom, Beatkom i Beatom (moim kochanym imienniczkom) wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin ;:196

Obrazek

A teraz wspomnieniowo, w podziękowaniu za odwiedziny:

Marysiu to dla Ciebie:

Obrazek

Obrazek

Seba, a dla Ciebie:

Obrazek

Obrazek

Max1232:

Obrazek

Obrazek

Kaniu:

Obrazek

Obrazek

Izuniu:

Obrazek

Obrazek

Elizabetko:

Obrazek

Obrazek

Beaby:

Obrazek

Obrazek

Iwonko:

Obrazek

Obrazek

Jadziu:

Obrazek

Obrazek

Maniolku:

Obrazek

Obrazek

Lucynko:

Obrazek

Obrazek

Aniu- Anabuko:

Obrazek

Obrazek

Andrzejku:

Obrazek

Obrazek

A to dla Wszystkich miłych "Odwiedzaczy" incognito :wink:

Obrazek

Obrazek

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za odwiedziny, jesteście Kochani ;:4
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Bazylowo

Post »

Beatko jak dobrze że wróciłaś ! Wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością :D Kuruj się i wracaj do zdrowia bo w tym tygodniu wiosna zawita na dobre .
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Bazylowo

Post »

Ty się kochana nie martw w tej chwili działką, jeszcze nawet nie ma połowy marca. Wszystko zdążysz zrobić w swoim czasie, a na razie zadbaj o siebie. Wyrwiesz się za wcześnie i za chwilę bedziesz musiałam powrócić pod kołderkę, a co gorsza do łykania paskudnych mikstur. Dobrze, że jesteśObrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Beatko wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia ;:196 ;:196 dla Ciebie i dla kochanych wnucząt, bo jak one zdrowe to babunia szczęśliwa i wolna dla ogródka i dla nas ;:4
Przyłączam się do słów Iwonki ....zdążysz, zdążysz a teraz wylecz się, bo marzec jest zdradliwy jak mawiała moja babcia.
Jakie Ty masz śliczne lilie i jaka potężna kolekcja, dziękuję za dedykację śliczności.
Mocno ściskam i czekam na wiosnę tą właściwą i lato, bo wtedy wszystko wróci do normy ;:4 ;:196
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Dobrze znów Cię widzieć na forum ;:168 działka wytrzyma jeszcze trochę, wykuruj się najpierw dobrze - zdrowie jest najważniejsze ;:108
Piękne widoki z sezonu ;:167 ;:167 ;:167
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Bazylowo

Post »

Beatko kochana no wreszcie sie zjawiłaś i na dodatek nie w pełni wyleczona. Dobrze ,ze wirtualnie możesz sie z nami kontaktować .Oby szybciutko ustąpiła niemoc a niedawno wspominałam Twoje jabłuszka oby w tym roku znów obficie obrodziły Zdróweczka i buziaczki dla Ciebie i rodzinki ;:196 ;:196 Lelujki przecudne jak jedna ;:180
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
paradas
100p
100p
Posty: 129
Od: 2 paź 2018, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Bazylowo

Post »

Dziękuję za post w moim wątku, jakoś dodało mi to chęci żeby dalej kontynuować prowadzenie :D
Bardzo się cieszę że też wróciłaś. Piękne lilie, muszę trochę w tym roku dokupić. Prosiłbym o nazwę czerwono-białego kwiatka :wit
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Bazylowo

Post »

Witaj:)

Jak dobrze, że wróciłaś:) Wszyscy się mamy z tymi chorobami.Ja też jestem podziębiona i zatoki kuleją :)
Dobrze, że już jest lepiej i pomału wracasz do zdrowia :uszy
Lilijek masz mnóstwo.Czy cebula po 8 zł dość spora to droga cena?

Pozdrawiam ;:3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”