Bazylowo

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Bazylowo

Post »

Przy dzisiejszej słonecznej pogodzie moje mini krokusowe łączki zakwitły w pełnej krasie ;:167 ;:167 .Fakt to na razie tylko botaniczne krokusiki ,ale wśród nich sporo uganiało się bzyczków ;:167 Nawet ranniki które wyglądały na zmaltretowane również podźwigały główki w stronę słonka. ;:167 Widok był przecudny achhhhhh u siebie złożę relację fotograficzną
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Bazylowo

Post »

Ach, Beatko, jak miło widzieć takie kolorowe obrazki! ;:215
Tęsknota za wiosną coraz silniejsza, ale u mnie trzeba jeszcze na nią poczekać. Póki co codziennie, a właściwie conocnie przymraża i z relacji M wiem, że ziemia jeszcze skuta lodem, a kolorków ani na lekarstwo. ;:222
Z drugiej strony może lepiej, bo i tak przed świętami ani w pierwszym tygodniu po nie będę mogła popracować na działce. ;:185
Jedyne co będę mogła, to odbyć spacerek, jeśli pogoda pozwoli. ;:108
Prognozy na święta sprzeczne, więc tak naprawdę nie wiadomo, jaka pogoda się nam objawi. ;:131

Tobie życzę dużo ;:3 na cały tydzień i coraz to piękniejszych kwitnień na rabatach. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Bazylowo

Post »

Witam Wszystkich

Izo właśnie wracam z Twojego ogródka i widzę, że wiosna już, już w opłotkach ;:108
Za te lilioczosnki to dla Ciebie wielki ;:180. Chociaż trochę ciekawi mnie/korci :lol: , kiedy ja bym się połapała, że coś tu nie tak ;:306
Pozdrawiam ;:196

Marysiu i do Ciebie zaglądnęłam i także widzę wiosnę w opłotkach ;:215
Maska pisze:... Róże i u mnie już przed ostatnim atakiem próbowały się puszczać, ale po mrozach mimo okrycia parę kiełków straciły ;:222
Moja to najbardziej się puściła Redova - a mówiłam jej, że jak będzie taka puszczalska, to przepłaci to zdrowiem :;230

Co do wiosny bez szoków, to też jestem za ;:108

Życzę dobrego, słonecznego i spokojnego Wielkiego Tygodnia ;:196

Jadziu i u Ciebie wiosennie ;:138 , bardzo dziękuje za cudne zdjęcia róży. Fotorelacja zaliczona ;:108

Wszystkiego dobrego na Wielki Tydzień ;:196

Lucynko - miło, że jesteś ;:168
Wyczytałam, że u Ciebie ostatnio duuużo zajeć, więc życzę Ci w tym wszystkim spokoju i cierpliwości. Niech wiosna idzie do Ciebie dostojnym krokiem i dojdzie po świętach tak, jak sobie tego życzysz.
Trochę szkoda siewek, ale kocia z pewnością cenniejsza :D

Spokoju i pogody, zarówno tej meteorologicznej jak i ducha na ten Wielki Tydzień ;:196


A teraz na zakończenie jeszcze kilka fotek z dzisiaj.

Kwitną kolejne krokusy, w tym nowe odmiany
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeden z pierwszych tulipanków botanicznych pokazał pączka oraz chyba cebulica, ale nie jestem pewna. W każdym razie pokazuje przeurocze pączusie

Obrazek

Życzę Wszystkim odwiedzającym i zaglądającym do mojego Bazylowa miłego, ;:3 tygodnia
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Bazylowo

Post »

W której części Śląska mieszkasz Beatko, że masz tak cieplusio? Moja mama w Częstochowie i tam śnieg jeszcze niedawno leżał. :lol: Piękne kwiaty! Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Bazylowo

Post »

Beatko u Ciebie już tak pięknie kolorowo, a ja nadal czekam na pierwszego kwiatka w ogrodzie. Wszystko rusza powoli z wegetacją, zielone się pokazuje, ale kwiatki jeszcze śpią, pewnie czekają na więcej słoneczka ;:3
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Bazylowo

Post »

Oho Beatko zaczyna się robić kolorowo :) krokusiki piękne, no i już pierwszy tulipanek się pokazuje :) ;:oj
kacona
200p
200p
Posty: 373
Od: 4 maja 2016, o 18:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie

Re: Bazylowo

Post »

Beata, dziekuje za informacje. Bardzo spodobal mi się ten kwiatek. I na pewno zagości u mnie w tym roku. Ja z kwiatami dopiero raczkuje.
U ciebie jest bardzo ładnie. WIOSNA!U nas jeszcze szaro,ale może nie długo to się zmieni.
Pozdrawiam Ekaterina
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Bazylowo

Post »

Beatko z pewnością jesteś zapracowana przed świętami i nawet nie masz czasu zajrzeć na działeczkę.Ja po mimo przedświatecznej gonitwy jednak zdążyłam cos jeszcze porobić na ogródku .Żal patrzeć na moją pannę młodą [wawrzynek Alba] jak opadają jej pąki kwiatowe ;:174 .Jednak to przemrożenie dało jej popalić ;:3 Ci życzę
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Bazylowo

Post »

Beatko, Twoje rabatki już umilają pobyt na działce. ;:63 ;:333 Aż miło popatrzeć. ;:219
U mnie M wypatrzył dwa krokusiki, które ledwo, ledwo znad ziemi wychylają pąki. Po świętach zapewne już się pokażą w całej okazałości, czego najbardziej sobie na ten poświąteczny czas życzę. ;:303
Tobie życzę zdrowych, niezbyt mokrych i bardzo smacznych Świąt. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Beatko kwiatuszki już czują, że powinny zakwitnąć a tu ciągle coś zimnego spada im na nosy ;:306
Może święta, albo mokry poniedziałek przyniesie zdecydowaną zmianę :D Czego nam wszystkim życzę ;:4
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Bazylowo

Post »

Ładne krokusiki ;:167
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Bazylowo

Post »

Witajcie Moi Drodzy Goście. ;:168

Moniczko mam przyjemność być sąsiadką z za miedzy Jadzi - JAKUCH. Dziękuję za uznanie dla kwiatuszków ;:196

Aniu życzę Ci z całego ;:167 eksplozji wiosny w Twoim ogrodzie ;:196

Mariusz witam w swoich progach serdecznie, zaglądałam na Twoje włości i tam też robi się kolorowo ;:215

Ekaterina życzę Wam wszystkim eksplozji wiosny ;:108 Co do niecierpka, to faktycznie jest uroczy i z ciekawością będę obserwować Twoje z nim doświadczenia ;:168

Jadziu jak mi przykro z powodu Twojego wawrzynka :( Na działkę zaglądam, chociaż fakt, czasu mam mało. Coś tam robię po trochu. Z powodu braku czasu więcej teraz podglądam Wasze wątki na FO, niż piszę - ale jestem z Wami. Przesyłam ;:196 i życzę ;:3 chociaż dzisiaj rano trochę mnie zdenerwował ten lekki śnieżek - brrr.

Lucynko jest szansa, że jeżeli Pan M zoczył jeno dwa wonne zjawiska, to może być, że gdybyś Ty tam była, to byś obaczyła nieco więcej tych wiosennych przymiotów ;:108
Za życzenia dziękuję i z całego ;:167 je odwzajemniam. Życzę Tobie i Twoim bliskim przede wszystkim zdrowia, spokoju, radości i smacznego Święconego ;:196

Marysiu posyłam w Twoją stronę ;:3 , niech ogrzeje wszystkie roślinki w Twoim ogrodzie ;:196

Maćku dziękuję za odwiedziny :wit

A teraz kilka fotek z dzisiaj:

Moja Redova jednak się przebudziła i nie przemarzła tak, jak na to wyglądało :tan

Obrazek

Kolejne cebulice wychylają główki, jednak wierzchołki lisci im poprzemarzały

Obrazek

Tak samo w szafirkach, ale tym przemarzły jeszcze wierzchołki pąków
Obrazek

Moje kolejne, nowe krokusy
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Narcyzy w blokach startowych
Obrazek

Na dzisiaj to tyle, życzę wszystkim ;:3 :wit
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
Rodusik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1131
Od: 21 sty 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Bazylowo

Post »

Beata -pięknie u Ciebie a u mnie pełno Sniegu.
Pozdrawiam, Mariola
Ogród Rodusika
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”