Moje Arboretum cz.8

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Też myślę,że taka okrywa dobrze zabezpieczy większość roślin,a już na pewno cebulowe.U mnie też bardzo silnie wieje,mam nadzieję,że nie wyczyści tego śniegu ;:131
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Karolinko piękna zima ;:215 Bąbel zadowolony i moze poszaleć ;:333 Kwiatuszki masz okryte przez śnieg to się ciesz :D
W domu śliczna wiosna , bukieciki cudne ;:63
Miłej niedzieli ;:196
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Karolinko, u mnie zima powróciła tylko z mrozem, śniegu nie spadł ani jeden płateczek. Ale już mnie to nie rusza, co miało zmarznąć, to już zmarzło.
Ale Bąbel ma używanie na śniegu :tan , gorzej kwitnące kwiatki. One pewnie mniej sie cieszą.
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Jeden dzień działałam. Zrobiłam porządek przed domem bo wstyd się przyznać, ale suche tyczki po ostróżkach i marcinkach stały i straszyły. Pełno liści. Cała wielka taczka poszła :) ale to kropla w morzu :D fajnie macie ze Stasiem, że działacie razem w ogrodzie. Krzysiek nie ma do tego żadnego zacięcia ani ochoty. Ale powoli, wszystko się da :)
U nas nie ma śniegu. Jeszcze :;230
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

U mnie śnieg wiatr i mróz.
Kwiaty się nakryły kołderką więc są bezpieczne :heja
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

A to się porobiło, Karola - u Ciebie jest teraz więcej śniegu niż u mnie. U mnie tylko lekko poprószone.
Przynajmniej Bąbel ma frajdę w ogrodzie. ;:215
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Chyba bym fortunę straciła, gdybym miała stały dostęp do tych cudności :;230 Zwłaszcza zimą, bo w sezonie gdy rabaty pełne kwiecia staję się mniej zachłanna :wink:
U mnie też biało, ale żeby u ciebie taka zima była, to się nie spodziewałam...
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

U mnie dziś w nocy konkretnie przymroziło... A śniegu jak nie było tak ni ma ;:222 Rododendrony wyglądają tragicznie, ale one zawsze tak :) Straszą mnie co roku ;:306
Miłego dnia ;:167 ;:167 ;:167
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

No tak dziewczynki porobiło się ,że u Was mróz to rozumiem , nie trzeba było wyjeżdżać na te nasze <bieguny zimna> ;:306 Ale u mnie za co ? grzeczna jestem , do kościoła chodzę , nikomu nie wadzę , więc za co te mrozy ? Coś się Matce Naturze pomyliło :;230
U nas w nocy -7, -13 st, w dzień -4 st. A śnieg niby jest , ale mało i w słońcu się topi :( Może trochę te niskie uchroni, ale wysokie to już nie uratuję :( Krzewy zostaną , ale kwiatków już nie będzie --na tych co kwitną zimą i na przedwiośniu, zwłaszcza ,ze drugi raz już nic nie okrywałam . Mam dosyć ;:223
Ale w domu mam zielono-kolorowy ogródek i jest ok, jeszcze sobie posiałam kapustkę ozdobną na parapecie i mam namiastkę wiosny kurcze ;:306
ZYczę wszystkim ;:3 i sobie też bo jestem grzeczna :uszy :wit
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
felixa
200p
200p
Posty: 388
Od: 13 lut 2013, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Szkoda Karolinko tych Twoich wiosennych krzewów kwitnących, ale dobrze, że nie robisz problemu i godzisz się z tym.
Może później nie będzie już takich mrozów i będą morele, brzoskwinie i śliwki.
Ja w te mrozy dostałam przesyłkę z... różową wierzbą, dobrze mi życzyłaś i dostałam całkiem ładny krzaczek. Ucięłam 7 gałązek
z baziami , będą do stroika na wielkanocny stół. Oczywiście kilka patyczków moczy się już w słoiku - jak coś wyjdzie, będą prezenty dla córek. Przycięty krzew czeka na posadzenie.
Dzięki Karolinko za inspirację ;:167 .
Pozdrawiam, Feliksa
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2564
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Karolach fajnie że masz takie zdrowe podejscie do wybryków pogody!! U mnie dopiero wczoraj wieczór spadlo troche śniegu
a mróz trzyma dalej. Ja też mam wiosenkę w doniczkach. Hiacynty pachną cudnie i od razu zaświeciło mi twoje ;:3 !!! Dziękuję!
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Ozdobna kapusta ;:oj czego też ludzie z głodu nie wymyślą :D pierwsze słyszę i widzę :)
Ale to ładne będzie. Pokażesz jak rośnie? Jestem bardzo ciekawa :)
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.8

Post »

Ojej Felu od razu cięłaś różowy krzaczek :shock: mnie by było szkoda :wink: Ale będziesz miała śliczny bukiet a krzaczek odrośnie i urośnie ;:215 Dziwne ,że w takie mrozy rozsyłają krzewy już .Ja mam zamówienie w Krotonie, niby po 15 tym marca wysyłają , ale liczą się z pogoda :) No i dobrze bo w czasie wysyłki mogły by zmarznąć . Zyczę Ci szybkiej wiosny i sobie też ;:306

-- 19 mar 2018, o 18:54 --

Moni ale się uśmiałam : czego to ludzie z głodu nie wymyślą -ozdobna kapusta :;230 Może ją i można jeść ale to raczej dla ozdoby ;:306 Jest śliczna, kolorowa :lol:

-- 19 mar 2018, o 18:57 --

Iga a co sie będę zamartwiać :wink: Nie mam wpływu na przyrodę a poza tym sa większe zmartwienia niż badziewie --jak mówi mój M . Przecież zaraz będzie wiosna w każdym razie szybciej niż zima :heja
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”