Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko ;:168
I zamieściłaś kolejne piękne zdjęcia ;:215
Piszesz, że nie zamawiałaś cudeniek, tylko zwykłe roślinki :D . Dla mnie każda roślinka jest cudeńkiem, bo każda może dać nam wiele radości i tego właśnie Tobie życzę - aby rosły i cieszyły Twoje oczy ;:108

Ja też zamawiałam w tej firmie kilka razy i potwierdzam, że jakość roślin jak i ich zabezpieczenie to pełna profeska ;:108

Życzę ;:3 i zdrówka
;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko..wspaniała wiadomość, co za ulga. ;:168 Teraz bez mola na głowie możecie spokojnie z eM żyć i zajmować się swoimi przyjemnościami. ;:128 . Zagraconym pokojem się nie przejmuj, goście zrozumieją. Całą noc u mnie padało, tyle białego nie było u mnie w tym sezonie. Martwi mnie tylko ten mróz - 10. ;:219 . Miałam dołożyć roślinką okrycia, nie było kiedy. ;:185 . Pozdrawiam. ;:167
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko cieszę się razem z Wami ;:215 i niech tak zostanie, a Św. Rita niech nadal czuwa ;:196 Dziś takie ciśnienie i okazja, że można wznieść toast jakąś naleweczką dla zdrowotności ;:136 Ciekawe komu nie zaśnieżyło, bo podobno północne rejony jakieś uprzywilejowane ;:131 Liczę na to, że to szybko minie i następny weekend będziemy już działkować ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Kochana, cieszę się razem z Wami :tan ale pamiętaj o kontrolnych wizytach,trzeba trzymać rękę na pulsie. ;:215 ;:215
No i wykrakałaś sobie niespodziewanych Gości,dobrze że chociaż dali cynk, że jadą. ;:71
Dzieci chcą razem z Wami świętować dobre nowiny a może też mają dla Was jakąś niespodziankę. ;:1
Może pies z kotem bardzo nie nabroją, gdy dopilnujecie zamykania drzwi do gościnnego. ;:oj
Pozdrawiam z zaśnieżonego południa. ;:196 :wit
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko lepszych wiadomości nie można sobie wymarzyć ;:215 ;:215 ;:215 zwłaszcza że wiem ile to Was kosztowało a goście znają hobby mamy więc zdziwieni nie będa ,bardziej by się zdziwili gdybyś nic nie miała posiane ;:108 ,to samo jest u mnie .Pomidorki posiane we środę już pierwsze zaczynją się pokazywać /piekarnik niczym inkubator/ ;:306 i dopiero się zacznie ,posiałam 22 odmiany,do dyspozycji mam trzy parapety południowe i w razie w stół pod okno i deska do prasowania też już była w użyciu ;:224.Pozdrawiam serdecznie i oby wszystkie wiadomości były takie dobre ;:168
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16550
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

:wit Witajcie!
Jakoś sobie poradziliśmy, choć łatwo nie było. Dla chcącego nie ma nic trudnego, jak to mówią.
Mróz nieco zelżał i wiatr się uspokoił, a słoneczko przez cały dzień pięknie ozłacało świat.
Jutro ma być podobnie, a temperatura z dnia na dzień ma się podnosić i nawet kolejne noce już bez mrozu.
Bardzo mi to odpowiada, bo kolejne pomidorki dojrzały do pikowania, które jutro muszę wykonać.
Żal mi tylko roślinek, które nie dostały kołderki śniegowej, a marzły w taki sam sposób po raz drugi.


Soniu - ;:196 Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa.
Mam nadzieję, że nie będziesz zbyt długo w domu siedziała, czego z całego ;:167 Ci życzę.

Julio - ;:167
U mnie zagracenie już sięgnęło zenitu, a przede mną jeszcze sporo pikowania. Pocieszam się tylko tym, że na balkonie ma być - z podkreśleniem: ma być - coraz cieplej, to pierwsze siewki powędrują do balkonowych foliaków.
Mimo wszystko jakoś sobie poradzimy. Jeśli nie my, to kto? ;:63

Kasiu [klarag] - masz słuszność. Z takimi wiadomościami góry można przenosić i nic więcej do pełni szczęścia na dziś nie potrzeba. Jutro zapewne przyjdą nowe oczekiwania, ale dzisiaj jest ;:215

Beatko [Bazyla] - dziękuję Ci za wszystkie dobre słowa. ;:168 Tobie również życzę moc radości z ogrodowych dokonań i wzajemnie dużo ciepełka i zdróweczka. ;:196

Zuziu111 - kochana jesteś, a ponieważ sama przeżyłaś swoje, to i innych doskonale rozumiesz. Dziękuję. ;:196
U mnie białego nie ma ani milimetra, za to mróz dopiekł roślinom po raz drugi, ale cóż, trzeba się z tym zwyczajnie pogodzić. Wypadną jedne rośliny, będą inne. Ufam, że śniegowa pierzynka spełniła rolę okrycia dla Twoich roślinek. ;:333
Pozdrawiam wzajemnie. ;:97

Ewuniu [ewarost] - ;:79
No właśnie moja działka zalicza się do tych niezaśnieżonych, ale za to porządnie zmrożonych. ;:108 A Ty mi tu o jakichś przywilejach.... ;:306
U mnie już jutrzejsza noc na balkonie ma być na plusie, więc roślinki z domu wyprowadzę, zwalniając miejsce młodszym.
Natomiast na działkowanie piszę się dopiero po świętach. ;:7

Stasiu - o tak, pierwsza kontrola już pod koniec maja i zapewne od czasu do czasu jakieś badania będą niezbędne. Dziękuję Ci kochana za kibicowanie w naszej walce z chorobą. Bardzo dużo to dla mnie znaczy. ;:167
Problem polega u nas na tym, że nasz piesek bardzo nie lubi obcych piesków na swoim terytorium, natomiast kota w takiej sytuacji jest, a jakoby jej nie było. ;:303
Cieszę się, że chociaż Wam południowcom śniegiem sypnęło, przynajmniej roślinki nie pomarzły. Pozdrawiam wzajemnie. ;:196

Tereniu [tencia] - fakt jest faktem. ;:306 Zdziwienia nie było, tylko podwójnę: Oooo!
Moje pomidorki już się domagają pikowania, toteż cieszę się, że mrozy ustępują, bo z miejsce bardzo krucho.
Jednak my pomysłowe kobitki i z tym sobie też poradzimy.
Dziękuję i wzajemnie tylko dobrych wiadomości życzę z całego serca. ;:196


Dla wszystkich Was, kochane przyjaciółki w podziękowaniu za otwarte serduszka:

Obrazek
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16550
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

:wit Witajcie!
Jakoś sobie poradziliśmy, choć łatwo nie było. Dla chcącego nie ma nic trudnego, jak to mówią.
Mróz nieco zelżał i wiatr się uspokoił, a słoneczko przez cały dzień pięknie ozłacało świat.
Jutro ma być podobnie, a temperatura z dnia na dzień ma się podnosić i nawet kolejne noce już bez mrozu.
Bardzo mi to odpowiada, bo kolejne pomidorki dojrzały do pikowania, które jutro muszę wykonać.
Żal mi tylko roślinek, które nie dostały kołderki śniegowej, a marzły w taki sam sposób po raz drugi.


Soniu - ;:196 Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa.
Mam nadzieję, że nie będziesz zbyt długo w domu siedziała, czego z całego ;:167 Ci życzę.

Julio - ;:167
U mnie zagracenie już sięgnęło zenitu, a przede mną jeszcze sporo pikowania. Pocieszam się tylko tym, że na balkonie ma być - z podkreśleniem: ma być - coraz cieplej, to pierwsze siewki powędrują do balkonowych foliaków.
Mimo wszystko jakoś sobie poradzimy. Jeśli nie my, to kto? ;:63

Kasiu [klarag] - masz słuszność. Z takimi wiadomościami góry można przenosić i nic więcej do pełni szczęścia na dziś nie potrzeba. Jutro zapewne przyjdą nowe oczekiwania, ale dzisiaj jest ;:215

Beatko [Bazyla] - dziękuję Ci za wszystkie dobre słowa. ;:168 Tobie również życzę moc radości z ogrodowych dokonań i wzajemnie dużo ciepełka i zdróweczka. ;:196

Zuziu111 - kochana jesteś, a ponieważ sama przeżyłaś swoje, to i innych doskonale rozumiesz. Dziękuję. ;:196
U mnie białego nie ma ani milimetra, za to mróz dopiekł roślinom po raz drugi, ale cóż, trzeba się z tym zwyczajnie pogodzić. Wypadną jedne rośliny, będą inne. Ufam, że śniegowa pierzynka spełniła rolę okrycia dla Twoich roślinek. ;:333
Pozdrawiam wzajemnie. ;:97

Ewuniu [ewarost] - ;:79
No właśnie moja działka zalicza się do tych niezaśnieżonych, ale za to porządnie zmrożonych. ;:108 A Ty mi tu o jakichś przywilejach.... ;:306
U mnie już jutrzejsza noc na balkonie ma być na plusie, więc roślinki z domu wyprowadzę, zwalniając miejsce młodszym.
Natomiast na działkowanie piszę się dopiero po świętach. ;:7

Stasiu - o tak, pierwsza kontrola już pod koniec maja i zapewne od czasu do czasu jakieś badania będą niezbędne. Dziękuję Ci kochana za kibicowanie w naszej walce z chorobą. Bardzo dużo to dla mnie znaczy. ;:167
Problem polega u nas na tym, że nasz piesek bardzo nie lubi obcych piesków na swoim terytorium, natomiast kota w takiej sytuacji jest, a jakoby jej nie było. ;:303
Cieszę się, że chociaż Wam południowcom śniegiem sypnęło, przynajmniej roślinki nie pomarzły. Pozdrawiam wzajemnie. ;:196

Tereniu [tencia] - fakt jest faktem. ;:306 Zdziwienia nie było, tylko podwójnę: Oooo!
Moje pomidorki już się domagają pikowania, toteż cieszę się, że mrozy ustępują, bo z miejsce bardzo krucho.
Jednak my pomysłowe kobitki i z tym sobie też poradzimy.
Dziękuję i wzajemnie tylko dobrych wiadomości życzę z całego serca. ;:196


Dla wszystkich Was, kochane przyjaciółki w podziękowaniu za otwarte serduszka:

Obrazek
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko ;:196 zaglądam i cieszą mnie dobre wieści zdrowotne Małżonka ;:333 Takich wieści jak najwięcej! ;:108 Czytam o Twoich zmaganiach z siewkami :roll: ... ja już nie sieję dużo ale coś tam coś tam i u mnie zielenieje i cieszy w kuwetkach....
U mnie zima wróciła i dosypała śniegiem...roślinki okryte i może przeżyją bez szwanku...

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42112
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko ;:4 ;:4 bardzo się cieszę, ale o św. Ricie nie zapominaj to i ona o Was nie zapomni. To niesamowita święta. Czytałam kiedyś jej życiorys, bo powiedziała mi o niej przed laty koleżanka nie bardzo wierząca, ale do Rity zawsze szła. No i te jej róże!
Masz dużo sadzonek to uzupełnisz puste miejsca jak mróz coś zabierze. U mnie dzisiaj jeszcze koszmarne zimno ale teraz nie słyszę przynajmniej wiatru, który wiał dwa dni to może i u mnie jutro będzie temperatura do zniesienia.
Życzę dobrego i ciepłego tygodnia ;:196 ;:196 ;:167
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko ciekawe kiedy u mnie się ociepli, bo właśnie za oknem śnieżyca, a na termometrze tak około -6 i zapewne jeszcze spadnie ;:222 Tak, że tego mojego żółtego zwiastuna wiosny już całkiem nie widać :lol: Siewki też jakoś zatrzymały się w miejscu ewidentnie brakuje im i mnie ;:3 Niech przynajmniej u Ciebie się ociepli ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Witaj Lucynko :wit . Wracam po przerwie ;:196 . Cieszę się razem z Wami z tych dobrych wieści ;:196 . Pogoda jest beznadziejna i przypomina bardziej styczeń niż marzec ;:222 . Miejmy nadzieję, że zima szybko pójdzie sobie i przyjdzie nasza upragniona wiosna. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko doczytałam teraz nie ma jak dobre wieści ;:196 cieszę się razem z Wami.
Jak to dobrze, że strat doniczkowych nie było, Misia to bardzo ułożony kotek :lol:
Pogoda daje popalić, moje siewki też czekają na pikowanie. Koniec tygodnia ma być ciepły, może już koniec tych przymrozków przecież jutro rozpoczyna się kalendarzowa wiosna.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków cz. 9

Post »

Lucynko i ja się cieszę z dobrych wieści razem z Wami ;:4
U Ciebie dalej bez śniegu , szkoda roślinek ale głowa do góry - sieweczki piękne będziesz uzupełniać braki w razie czego :)
U mnie tym razem dosypało i to sporo śniegu z czego się cieszę i ja i moje kwiatuszki bo już niektóre ruszyły i wystawiały noski .
Oby jak najszybciej się ociepliło .
Serdecznie pozdrawiam ;:196 ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”