Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

To znowu ja... witam się jesiennie ;:173
U mnie ;:3 na zmianę z chmurkami, ale deszcz nas omija dość szerokim łukiem, więc taniec z konewką mam zagwarantowany.
Wzięłam się za przesadzanie niektórych bylinek, żeby innym zrobić miejscówkę... w tym roku wyjątkowo się rozrosły. ale to 4-ty sezon ogrodowania więc mają prawo ;:333 A nade mną jak miecz Damoklesa wisi wizyta w szpitalu tylko nie znam dokładnie terminu (oni czasem dzwonią rano, że popołudniu mam się zgłosić)
Dziękuję w imieniu mamy za życzenia... już jest lepiej , ma miękki opatrunek, łokieć odsłonięty, więc już lepiej sobie sama radzi, ma opiekunkę co drugi dzień, jak trzeba to sąsiad ja podwiezie na badania... Jest OK.

Kilka kolorków jesiennych jeszcze się można doszukać ;:333

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

;:4
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Kolorowa, piękna jesień w Twoim ogrodzie, Ewuniu. ;:215
Cieszy wiadomość o poprawie u Twojej Mamy, a jeszcze więcej radości będzie, gdy dowiem się o poprawie także Twojego zdrowia, czego z całego serca Ci życzę. ;:167 ;:167
Ściskam i całuję gorąco. ;:168 ;:168 ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Nadrabiam zaległości forumowe, trafiłam i do Ciebie ;:108 To dobrze że mama czuje się już lepiej ;:4 Znam to uczucie z oczekiwaniem na wizytę w szpitalu/u lekarza - gorsza jest chyba tylko perspektywa nieprzyjemnego zabiegu lub odwlekające się wyjście ze szpitala... Mam nadzieję że załatwisz sprawy zdrowotne jak najszybciej ;:108
Mam ten sam problem co Ty - brak wody ;:222 Też ostatnio posadziłam ciemierniki, biały i różowy, mam nadzieję że dobrze sobie poradzą. A jakie rośliny najlepiej radzą sobie u Ciebie?
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Witaj, Ewuś! ;:79
Widzę, że jesteś obecna na forum, zaglądam więc do Ciebie, by się dowiedzieć, co nowego, jak zdrówko i jak się ma Twój piękny ogród, a tu pusto i cicho. :?
Nic to, poczekam, ale nie każ czekać zbyt długo, plisssss.... ;:cm ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Witam weszłam sobie dziś na FO żeby pooglądać piękną jesień w waszych ogrodach...
Widzę, że nie ma tłoku w moim ogródku, ale tym bardziej ciesze się z tych odwiedzin Natali i Lucynki, które zarejestrowały swoja obecność ;:168
Mój ogród radzi sobie ostatnio raczej beze mnie, ja w rozjazdach między szpitalami, przychodniami, a przy tym i miastami gromadząc wszelakie diagnozy, wyniki badań, bo zakwalifikowali mnie wrzeszczcie do tego programu leczenia biologicznego z zakresu RZS finansowanego przez NFZ...ale kto miał do czynienia ze służbą zdrowia (refundowaną przez NFZ, bo na prywatną mnie nie stać ;:222 ) to zna te perypetie.

Kilka jesiennych fotek ... z rana mgły i szaro buro więc świat wygląda smutno...

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek krówka nie u mnie ale wiza-wiz mojej bramy wiec też utrwaliłam ją na fotce... ;:204

A jak wyjdzie ;:3 to od razu świad się zmienia i mieni się złotem, pomarańczem, zółcia i brązem...

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Nie obeszło się u mnie bez nalotu azjatyckich biedronek... jednego dnia było ich mnóstwo i były wszędzie...

Obrazek Obrazek

Obrazek to ich zestawienie znalezione na Fb ;:131

No nie może się obejść bez wzmianki o moim wnusiu :oops: ... Leoś ma pierwsza przerwę w nauce 2 - tygodnie.
Ze szkołą był na farmie i przysłał babci fotki z nowymi "kolegami" :D jak mówił ... No i pytanie dlaczego nie masz takich zwierzątek ???

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Pozdrawiam serdecznie i do następnego spotkania na FO ;:4 ;:167
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Ewuniu, nareszcie się ujawniłaś, w dodatku z dobrymi wieściami. ;:138
Jest więc nadzieja na skuteczne leczenie ;:333 i niech ono jak najszybciej nastąpi, by do wiosny przyniosło rewelacyjne wyniki. ;:167
Mgły i zamglenia i u mnie ostatnio górowały, ;:108 dopiero dzisiaj słoneczko wstało niczym nie zasłonięte i cały dzień jaśniało na niebie. ;:303
Wnusio kocha zwierzęta, co widać na załączonych obrazkach. ;:215 Świetny z niego kawaler. ;:138
Ogród teraz nie wymaga już takiej uwagi jak wcześniej, ;:185 a do wiosny daleko, poczeka na Twoje wyleczone rączki. ;:63
Zdrówka życzę ;:167 ;:167 i dużo samozaparcia. ;:79 ;:79
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

No właśnie, Ewuniu ;:108 Czemu nie masz takich zwierzątek ;:306 ? Kiedyś tak właśnie było. Jak ktoś mieszkał na wsi, to miał i zwierzęta, ale teraz czasy się zmieniły. Wieś nie wygląda już tak jak kiedyś, a wielu jej mieszkańców, szuka tam po prostu ucieczki przed wielkim miastem. Widać, że Leosiowi obcowanie ze zwierzętami sprawia przyjemność. Fajna sprawa, takie farmy. Nasze dzieci, jeśli nie mają rodziny na wsi, to zwierzaków gospodarskich mogą nie zobaczyć nigdy. Tak było ze mną. Pierwszy raz na wsi byłam dopiero po ślubie z moim eMem i zachowywałam się wtedy tak samo jak mały Leoś. Wszystko mnie fascynowało :tan
Może razem z nowym programem, wróci do Ciebie zdrowie w stopniu przynamniej zadowalającym ;:196
Pozdrawiam i trzymam kciuki za postępy w leczeniu ;:196
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Ewuś, to, że nie ma wpisu nie oznacza, że się nie czyta Twojego wątku ;:168
Wiesz jak cudna była ostatnio pogoda, więc nie dziwota, że troszkę mniej nas było na FO. Ale to się nadrobi i to już niebawem :tan
Zdrówka życzę ;:3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Ha ha! Ewciu do mnie też kto przyjeżdża z dziećmi to głownie do kurek! bo psy i kotki są wszędzie a innego żyjątka już nie. Ja też chciałabym mieć baranki, ale one podobnież wolą roślinki ozdobne od nieużytku.
Zdrówka życzę i szybkiej wiosny ;:196
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

:wit
Zazdroszczę ogrodu i prawdziwie wiejskich widoków ;:167 Wnuczek już jest zapewne łamaczem serc niewieścich :D
Mgły są przygnębiające. W Bydzi były takie gęste przez tydzień cały, co to "krowy na łące duszą" ;:223
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Znowu nam się gdzieś zapodziałaś, Ewuniu kochana. ;:167 ;:167 Ufam, że nic złego się nie dzieje, a przeciwnie: wszystko jest na dobrej drodze, czego z całego serca Ci życzę. ;:cm ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Ja też pukam bo przyszłam odrobić zaległości. ;:196
Dobrych wiadomości nigdy dosyć więc czekam na nie ;:167
Ogród we mgle Ewko też jest piękny bo potem przychodzi słonko. ;:3

;:196 ;:168
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko... II

Post »

Ewo krowa pasąca się to w moich okolicach widok nieznajomy, ostatnia krowa sprzedana tej wiosny. Baranki s au sołtysa, ale tam nie mam po drodze.
Jaką ty masz dużą kępę gaury, cos ta roślinka nie za bardzo chce ze mną zamieszkać.
Leoś bardzo urósł, dzielny chłopczyk z barankami zaprzyjaźniony.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”