Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu cudne zdjęcia z kropelkami rosy ;:138 ;:138 ;:138 Mogę tylko powzdychać i pomarzyć o takich. Dobrze, że mogę je oglądać u Ciebie.
Masz jeszcze bardzo kolorowo w ogródku i nadal pięknie kwitnące róże ;:215
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, no nie odgadnęłam co było na tej zagadkowej fotce. I nie natrafiłam też na odpowiedź cóż to tak ciekawie sfotografowałaś. Proszę o podpowiedź. :oops:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/427f20ec887ef807
Zdjęcia kropelkowo - koperkowe są mistrzowskie. ;:215
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, 'Black Jack' powinien się rozwinąć przy takich temperaturach i słońcu!
Potrafisz mnie zaskoczyć - 'Happy Days Lemon' super! Bordowe liście i białe kwiaty! Przebija 'Top Mix White' ;:108
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

JACKU dalia Black Jack ładnie już rozwinęła swój kwiat .Cudnie mieni sie barwami w słońcu szkoda ,ze tak późno każdego roku mi zakwita .W tym roku zostawię ją w donicy nie będę wyciągać i w takim stanie dam do przechowani może sie w przyszłym roku zrehabilituje i szybciej zakwitnie

Obrazek

BEATKO kochana napisałam czyje to nasionka, jednak chyba nie doczytałaś ;:108 .To nasionka Ostrogowca dopiero pierwszy raz je zaobserwowałam .Szkoda ,że nie wyszła fotka spadającego nasionka trochę zadrżała mi ręka ;:222 a powtórki nie było

Obrazek

DAYSY kolory już sie kończą pozostają jakieś pojedyncze kwiaty np Abrahama Darby ,Silesii ,Cherry Girl no i Pretty .Dzisiaj zauważyłam ,ze Fresja też ma jakieś pąki to same Evelyne Dheliat ale to już koniec .No i dobrze niech urodziwe panny Zuzanny idą już spać .Kropelki deszczu uwielbiam na fotkach i zawsze zaraz jak skończy padać lecę z aparatem ,żeby je uwiecznić i znaleźć taką w której odbija się świat

Obrazek

AGNIESZKO niestety koper nie zimuje, zostanie zerwany jednak na razie, niech sobie rośnie owady maja chociaż gdzie sie pożywiać .Nie ma zbyt dużo roślin na których mogłyby ucztować,bo kwiaty astrów już zasychają,większość chryzantem ścięłam na cmentarz, a pogoda dopisuje .Nawet nie ma juz czego fotografować same niedobitki

Obrazek

Taka śliczna kotka przychodzi do stołówki i ostatnio zaczyna domagać sie głaskania bardziej niż jedzenia :D Nie wiem czy do zimy nie zostanie zaadoptowana ;:224 jednak nic na siłę

Obrazek

Pogoda na razie dopisuje i rośliny zamiast zasypiać budzą sie na nowo a ja jeszcze nie zakończyłam porządkowania ogródka ;:222 Nie wiem czy jutro coś zdołam zrobić bo tez nie zawsze vena dopisuje . Życzę wszystkim miłego udanego weekendu ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7960
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu
Cieszę się ;:138 ;:138
Czarny Jacek piękny :D
A ja kolejną dalię wykopałam dziś.
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu widzę, że zdobywasz serce nowego przyjaciela, a raczej nowej przyjaciółki - zwierzęta znają się na ludziach i do dobrego zawsze przyjdą ;:108

Mimo, że już bez jakichś spektakularnych pokazów, to jeszcze wiele kolorów u Ciebie - no, o wiele więcej niż u mnie.

Widzę, że nam wyrastasz na specjalistkę od kropelkowych zdjęć - super, tak trzymaj ;:215

Dalie podziwiam w Waszych ogrodach, ja się na nie porywam. Oczywiście charakterne kolorki Czarnego Jacka, Silesi czy Szałwi Amistat to jest to, co mnie kręci :D

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Piękne kroplekowe fotki ;:63
Chryzantemki też sliczne.
Zaciekawilas mnie tą chery red. Bardzo oryginalna, ciekawa, śliczna. Ciekwa jestem jak ona zimuje ?
Pozdrawiam Jadziu cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu miła niespodzianka przed wyjazdem - Black Jack otworzył kwiat :D
Masz jeszcze sporo koloru w ogrodzie a kontrast liści i kwiatów 'Happy Days Lemon' cudny. Szkoda,że tak niewiele odmian ma ciemne liście.
Pewnie dlatego kocham kanny z ciemnymi liśćmi i hołubię odmianę Wyoming (choć kilka innych też ma ciemne) - u mnie pasuje do wielu zestawień, pojemnikowych też.
Milej podroży i wypoczynku pod mamusi okiem.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

KRYSIU ano Black Jack zakwitł wreszcie, a ma jeszcze drugiego pąka, ale ten chyba już nie zdąży .Musze coś pomyśleć w przyszłym sezonie, albo obrać inną strategię .Ta dalia HDL urzekła mnie na fotce i musiałam ja sobie sprawić przez te ciemne liście tak jak Black Jack tylko ,ze on ma dużo jaśniejsze liście .One są ciemne gdy sie pokazują, a potem jaśnieją.Przez te deszcze Aphrodite prawie ogołocona z kwiatów wisiały smętnie takie na wpół opadające kwiaty, więc urwałam im łebki ,żeby się nie osypywały,ale widzę że znów pokazały sie 2 nowe pąki .Wypoczynku u mamusi raczej nie będzie czeka nas tam praca

Obrazek

Obrazek

ANIU uwielbiam skupiać sie na kropelkowych fotkach i je uwieczniać .Chyba zrobię sobie folder z samymi kropelkowymi fotkami :) .Ta chryzantema zimuje jednak dla pewności każdego roku robię sobie jej sadzonkę i daje na korytarz ,żeby mi nie wyginęła.Jest u mnie chyba ze 4 lata i juz o mały figiel jej nie straciłam jednego roku dla Ciebie kropelkowe fotki świeże

Obrazek

Obrazek

BEATKO kochana ;:196 próbuję zaskarbić sobie jej serce jednak sporo czasu upłynie zanim sie przekona ,żeby z nami zamieszkać.Nic na siłę .Dzisiaj przypomniała mi sie Agacia ;:167 jak za mną chodziła gdy szłam ze śmieciami do kontenera ta nowa psiapsiółka też tak za mną dzisiaj biegała ;:167 a potem gdy widziała ,ze idę do ogródka to przede mną już tam była .Tak parę razy, bo było tego do usunięcia z rabat ,że hoho Już mniej ucieka gdy widzi ,że przechodzę powoli sie aklimatyzuje. Próbuję się wyspecjalizować w kropelkowych fotkach wciąż je ćwiczę ;:108 ;:180

Obrazek

Obrazek

czy te oczy mogą kłamać chyba nie

Obrazek

AGNIESZKO Jacuś dalej w ogródku pokazał nawet następnego pąka ,ale przy takim tempie rozwoju to raczej nie zdąży sie otworzyć

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7960
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu
Też mam kociego przyjaciela, ale On mi nie psoci w ogródku.Tzn nauczyłam. :wink:
Uważam ,że ,jak na listopad to kolorowo u Ciebie. Szokuje kwitnący liliowiec i szałwia.
Mi również dalie z ciemnymi liśćmi się podobają. :)
Mam w doniczce niską ,też pojedynczą, ale różową.
Wcześniej w ziemi była ,ale nic karpka nie przyrosła.
No to winszuję ,aby tam, gdzie jedziesz było choć trochę przyjemnie.
Wiadomo ,obowiązek. Potem będziemy tylko wspominać. ;:196
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Ależ piękne robisz zdjęcia!
Koci przyjaciel ma piękne futerko. ;:108
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu :wit
kropelkowe fotki piękne.
Liliowiec ci jeszcze kwitnie ;:oj
chryzantemki śliczne i ta róża cuda. ;:63 ;:63
zobacz tutaj viewtopic.php?f=63&t=65049&p=6098718#p6098718
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Te zdjęcia z kroplami na roślinach są rewelacyjne. Pewnie się powtarzam, ale bardzo mi się podobają. ;:63 ;:63 ;:63
Napisałaś, że pozbyłaś się The Prince, no widocznie jej gdzie indziej będzie lepiej. Oby.
Mojej się chyba pory roku pomyliły. Dzisiaj zerknęłam, to ma jeden kwiat i siedem pąków. W listopadzie. ;:131
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”