Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu piękne zdjęcia róż porobiłaś i nie Tylko , u Nas się zimno po deszczu zrobiło , ale chociaż on spadł , nie wiem jak to bedzie róze jeszcze zieloniutkie dużo ma jeszcze paki do kwitnienia , a tu już jesień ;:167
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

No to czekamy, Jadziu na Twój powrót i kolejne super fotki. ;:168
Pięknie są poukładane płatki róż na zdjęciach portretowych królowych Twojego ogrodu. Śliczne.
:wit
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, gdyby każdy miał taką pasję, która pozytywnie oddziałuje na posiadacza i jego otoczenie, świat byłby piękniejszy. Czy to nie jest dobre życie, tak dostrzegać piękno przyrody, tworzyć ogród z pożytkiem dla ludzi i zwierząt? :D Twoje zdjęcia sprawiły mi dużo przyjemności, zachwyciły mnie.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7960
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu
List z sadzonkami przyszedł niespodziewanie już wczoraj, za nim przeczytałam odpowiedź :D
Dziękuję z całego ;:167
Piękna ta szałwia. W ostatniej chwili obcięłaś :!: Chyba wszystkich w Twoim regionie odwiedził Dziadek Mróz ;:oj
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu przy takim ataku zimna ... chyba dalia Black Jack nie pokaże kolorków ale ... ponoć ma być cieplej więc ... szanse są.
Gorzej jak przymrozek wszystko zetnie :(
Czy mnie się wydaje ale chyba to Ty kiedyś pisałaś,że jeżówki uprawiasz tylko w doniczkach bo w gruncie nie chcą rosnąć ?
Trawy też wszystkie ??? Obiedka szerokolistna trzyma się w kępie i nie jest inwazyjna ale Red Barona to i ja trzymam w doniczkach bo niesamowity jest jak mu podpasuje stanowisko ... :D
W tym sezonie nie znalazłam dla niego miejscówki i stoi tak sobie przy winorośli .
Dziś już wyrywaliśmy część aksamitek - porosły kolosy a teraz przy wietrze i opadach porozkładały się.
Powoli trzeba szykować ogrody do zimy a tu wszystko kwitnie w najlepsze i co Ty na to ?
Nasiona łzawicy ogrodowej podeślę bo ma mnóstwo czarnych lśniących kuleczek wiec jest czym się dzielić.
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Przepiękne róże! I na dodatek świetnie pokazane. ;:108
Kwiat ketmii ma płatki jak z porcelany, niezwykle urokliwy.
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu dziś róże wsadziłam do ziemi obsypałam większy kopczyk na zimę jeszcze zabezpieczę ;:168 ;:168
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, po super fotkach widać, że masz nowy sprzęt. Piękne zdjęcia i ogląda się z wielką przyjemnością nie tylko rośliny, ale i te odbicie lustrzane, że o owadach nie wspomnę ;:138 Muszę chyba spróbować. Tylko kiedy znaleźć czas, jak na robienie zwykłych zdjęć go brakuję? A tutaj nie tylko potrzeba czasu, ale i cierpliwości i dobrego oka ;:108
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu piękne kwitnienia, jest co podziwiać ;:333 jesień już wielkimi krokami zbliża się do nas, będzie kolorowo ale coraz bardziej smutno w ogrodach :)
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witam bardzo serdecznie wszystkich miłych gości odwiedzających mój wątek po mimo ,że mnie nie było ;:196 Czas szybko przeleciał i już się stęskniłam za Wami i moim ogródkiem ,a także za aparatem :wink: Och nacykałam dzisiaj fotek multum .Wszystkie moje roślinki żyją nic nie pomarzło tylko dostała popalić od wiatru dalia Ferncliff część łodyg połamało .Jednak ona sobie z tego i tak nic nie robi dalej kwitnie w najlepsze. Oczywiście przywitał mnie także mój stary znajomy Fruczak gołąbek uwielbia szałwię Amistad zamiast gustować w Ostrogowcu czy budleji. Tacy pierzaści goście też już się zlatują do stołówki innych też nie brakuje.Przecudnie przebarwiła sie na bordowo jedna z łodyżek lilii Forza red na dodatek liście są błyszczące jakby nasmarowane tłuszczem i są bardzo jędrne

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MARIUSZKU jeszcze trochę kwiecia zostało, bo gdyby nie jesienne astry nie było by już zbyt wielu kolorów

Obrazek

Obrazek

DOROTKO ;:196 fajnie ,ze sie wreszcie zjawiłaś .Wszyscy jesteśmy w niedoczasie ,ale zimą wszystko nadrobimy spoko.Ja mam więcej czasu to poświęcam na naukę robienia fotek.Dzisiaj kolejny raz próbowałam na Manualu, jednak to mi nie wychodzi, wiec muszę na to poświecić więcej czasu

Obrazek

Obrazek

TERENIU mam nadzieję ,ze młode sadzonki przeżyją zimę bo nie wiadomo jaka nas czeka.Tego chyba nawet najstarsi górale nie wiedzą :wink: ;:196 Teraz chyba wszystkie róże zdążą rozkwitnąć moja Aphrodite też calutka zapaczkowana i trawa to od mojego wyjazdu

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO Ketmia po mimo ,ze jednoroczna to ma cudne kwiaty, a na dodatek fajnie sie wysiewa, więc jest bezproblemowa .Zawsze nadmiar siewek jednym ruchem zlikwidujesz. Sadzonki Ostrogowca na razie są żywe, ale dalej są okryte myślę ,ze jednak będą z nich ludzie :wink: W ogródku suchutko, więc jutro chyba będzie lanie ;:108

Obrazek

Obrazek

KRYSIU masz racje z tymi jeżówkami w doniczkach i teraz już wiem ,że dolegał im brak wody Teraz wszystkie jeżówki posadziłam pod ścianą i pilnuję z podlewaniem .U mnie na razie obyło sie bez przymrozku i bardzo dobrze bo juz sie martwiłam jak brat pisał ,ze musiał ściąć dalie, a mieszka niedaleko ode nie .Jednak jego ogródek jest w dole i wiatr mocno tam hula a u mnie wszystkie ściany są osłonięte, dlatego w takie upalne lato szarogęsi sie mączniak prawdziwy .Trawy też mam w doniczkach bez dna bo nie mam miejsca na większe kępy .Dziękuję za nasionka łzawnicy ;:196 Powoli też będę musiała brać sie za sprzątanie, bo i chwasty przez te 2 tygodnie sie rozbisurmaniły :)

Obrazek

Obrazek

AGNIESZKO ja raczej jak obiecuje to dotrzymuję słowa .Moje szałwie żyją sobie w najlepsze nic im się nie stało a Fruczaki cieszą sie z ich nektaru. U mnie Dziadek Mróz sobie odpuścił i dobrze

Obrazek

Obrazek

KASIU ;:180 ciszę się ,ze tak działają moje fotki jednak nie zawsze jestem z nich zadowolona jednak myśle ,ze podołam wszystkim wyzwaniom żeby wszystkie fotki mnie zadowalały

Obrazek

Obrazek

BEATKO no widzisz doczekałaś się mojego powrotu ;:196 Wiesz ,ze róże to mój konik chociaż nie wszystkie są zadowolone w moim ogródku .Mam nadzieję ,ze chryzantema wreszcie rozkwitła normalnymi kolorami bo u mnie ma już normalny kolor a nie biały .Angela uraczyła mnie niesamowitym bukietem tak jak w ubiegłym roku Doktorek .Wygląda to w realu cudownie ;:167

Obrazek

Obrazek

ANIU nasionka Cleome oczywiście zbiorę dla Ciebie jednak jeszcze nie dojrzały bo dzisiaj zaglądałam na nie są jeszcze w zielonych strąkach .Pięknie wyglądały w słońcu liście Heliotropów wręcz cudownie się błyszczały aż musiałam im walnąć fotę

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

życzę wszystkim słonecznej i udanej niedzieli . Jutro nadrobię zaległości w Waszych wątkach
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jaka jeszcze piękna i kolorowa jesień u Ciebie ;:63 W Twoim ogródku jeszcze wszystko kwitnie, tak jakby rośliny zapomniały o nadchodzącej jesieni i chciały Ci podziękować za troskę ;:108 U mnie już smętnie, przymrozek zaszalał i i zmroził część roślin. Tego okresu nie lubię najbardziej. Zawsze mam wrażenie, że tak się robi z dnia na dzień ;:202
Miłej niedzieli ;:196
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu jeszcze u Ciebie wszystko ładnie kwitnie , widać że przymrozków jeszcze u Ciebie nie było to tak jak u mnie . Happy day lemon jest bardzo ładny , pięknie kontrastują te ciemne liście z jaskrawo żółtym, kwiatem .
Dalia bajeczna w dwóch kolorach i taka duża prezentuję się urokliwie .
Co do zdjęć też próbuje na manualu , ale często idę na łatwiznę i ciachnę na ustawieniach fabrycznych albo co gorsza telefonem.
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7960
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu
Cieszę się ,że wróciłaś i ogródek przeżył bez szwanku ;:196
Sadzonki od Ciebie mają się super, żeby nie zapeszyć :D
Wszystko wygląda jeszcze pięknie i kolorowo.
Zdumiona jestem kwitnieniem ostróżki :shock: Cudna.
Jak tam Czarny Jacek :?:
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”