Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MARIUSZU no cóż niech dziewczyny trzymają się ciepło ,bo o przeziębienie łatwo :;230 Tylko jedną różę zakulkowałam, ale nie wiem czy akuratnie w jej wypadku zda to egzamin


Obrazek

MARYSIU no wreszcie sie pokazałaś ;:196 Fajnie zakwitła mi biała kokorycz od Ciebie szkoda tylko ,że wiecznie jakaś różowa wchodzi jej w paradę i boję się ,żeby jej nie zdominowała .No cóż trochę daleko mieszkam :wink: Ja już żadnych chciejstw nie zapraszam no chyba ,żeby mnie znów cosik urzekło :;230

Obrazek

takiego też już spotkałam :twisted:

Obrazek

ANDRZEJU no cóż wszystkie chwyty dozwolone byle zadziałało :;230
Spróbuję - może za to one przestaną mnie drapać
no raczej na to nie licz :;230

Obrazek

Obrazek

BEATKO u mnie siewek tej kokoryczy znajdziesz na każdym kroku wiec mogę Ci swojej dołożyć na obwódki :;230 Sama sie zastanawiam czy Grandiflora to doceni ,że tak ja maltretuję :;230 Oby się udało Brawo dla Oczątek z pewnością spodobało im się u Ciebie ;:196

Obrazek

Obrazek

życzę wszystkim udanego ;:3 dzionka
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Te slimaczory są okrobne!1 :twisted:
Hmmm"..- Ja już żadnych chciejstw nie zapraszam no chyba ,żeby mnie znów cosik urzekło " skąd ja to znam.Już rok temu tak mówiłam.
I ,,,guzik z tego, kupuję i ciągle potem myślę, jak i gdzie to posadzić i zmieścić.
Sasanki w każdej fazie wzrostu pięknie wygladają.
pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, niby ogródek masz nieduży, a kwiatów masz mnóstwo, co rusz to jakieś nowe, oryginalne, ciekawe. W dodatku wszystkie znasz z nazwy , ładnie opisujesz. Naprawdę , aż miło oglądać ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu... :wit
U Ciebie już jest pięknie... kwitnie Ci pełno kwiatów a to dopiero początek sezonu...
Jadziu, powiedz mi, albo najlepiej pokaż, jak wyglądają teraz te werbeny którymi mnie obdarowałaś ?... kurcze... u mnie nic nie widzę... Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:wit Jeffersonia bardzo ładnie kwitnie ;:3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MAĆKU lubię mieć parę takich mało spotykanych roślinek

Obrazek

GABI jak miło Cie widzieć ;:196 u Ciebie z pewnością też już kolorowo, a dzisiaj nawet zauważyłam na Munstead wood pączusia :heja .Jednak jeszcze sporo wody upłynie zanim pokaże sie kwiat.Jutro zrobię fotki hastaty bo w ubiegłorocznej kępie pojawiły się juz młode listki .Obejrzę też czy patagonka już pokazuje listki w starej kępie

Obrazek

taki widok mam przed ogródkiem

Obrazek

KAROLCIA mój ogródek mały ,ale pojemnościowy :;230 Takie małe roślinki można wcisnąć w byle jaką dziurę, a na drzewa trzeba mieć miejsce i mniej ich się pomieści

Obrazek

ANIU
u Ciebie miejsca dostatek a u mnie ledwie mieszą sie rośliny, wiec na żadne szaleństwa nie mogę sobie pozwolić .Uwielbiam sasanki w każdej fazie nawet z irokezami na głowach


Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Moje lilie też niektóre urosły duże.

Rodek, ech,,piękności.mój rachityczny i jednym pędem żyjącym coś może pokaże. :roll:
Pełne tulipany śliczne,Podobne do piwonii, trochę do róż.Śliczne :)
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Rododendron już niedługo zakwitnie. ;:108 . Moje lilie też już niczego sobie. Mam prośbę, jakbyś mogła pokazać zdjęcie Twojej The Prince. Chcę porównać z moją NN.
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Wiesz, ja też nic nie zapraszam, chyba że coś mnie urzeka...ale strasznie dużo kwiatów mnie urzeka :;230 Jadziu, nie chcę Ci na siłę ich wciskać, ale podarowane kwiaty ponoć lepiej rosną, to może już by nie zmarzły? ;:215
A to pigwowiec już kwitnie? Ten z widoku przed ogródkiem to chyba pigwowiec na pierwszym planie, nie? Kurczę, to mój chyba w tym roku już zostanie bez kwiatów ;:131 A tak ładnie wyrósł, że byłam pewna, ze się ich w końcu doczekam, tak samo na minikiwi, piszą ze to już czas, a moje ogromne krzaki- bez pączków.
Śliczne różaneczniki ;:215
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Ja już też Jadzinko posadziłam dalie...oby nam jakoś przetrwały...odpukać.
Teraz w ogrodzie dużo się dzieje...jedne kwiatki przekwitają a inne w dwójnasób nadrabiają.
Wkoło tylko słychać frrru.. od ptaków i brzęczenie. Drzewka owocowe aż się ruszają od owadów.
Coś cudownego taki spacerek sobie u Ciebie sprawić. ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ELUSIA mam smutną wiadomość zmarzła mi Hanusia ;:145 .Kurcze dobrze ,ze przezornie jej dzieci dałam do zimowej przechowalni,bo inaczej bym jej nie miała .Teraz muszę poczekać aż one mi zakwitną i juz nie zostawię ich w ogródku. Dzisiaj przy Pamelce było tak gwarno ,ze aż się cała ruszała i tylko było słychać bzz bzz bzz :;230 Chwilo trwaj ;:167 ;:167 a to zauważyła mama Amelki, a jest ich więcej :heja :heja

Obrazek


Obrazek

AGUSIU mnie najbardziej urzekają róże i gdy tylko widzę puste miejsca zaraz bym je tam sadziła :;230 Jeśli tak twierdzisz ,ze te Twoje tulipany będą bardziej wytrzymałe hmmmmmm bo szkoda by było gdyby i one zmarzły u mnie .Mam tyle pojedynczych tulipanów z różnych grup i kształtów a najwięcej Darwinów Apeldoorn i starych pełnych Red Princess, chociaż widzę ,ze i te w tym roku są w mniejszości. Pigwowce to stare krzewy i każdego roku tak obficie kwitną i owocują u sąsiada .On o nie wcale nie dba nie podlewa, nie nawozi i tak zdobią swoimi kwiatami wejście do ogródka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

IRENKO Rh juz zaczyna rozwijać swoje cudne kwiaty .Zamiast na wysokość rozrósł się okropnie na szerokość i stłamsił azalie japońskie ,które ledwie dychają .Jego docelowa wysokość miała być 2m a ma zaledwie jakieś 100 cm. Dzisiaj specjalnie przyjrzałam sie The Princowi on ma mało kolców, tylko na łodygach takie drobniutkie i żadnego wielkiego kolca

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ANIU te tulipany maja juz swoje lata i tylko parę ich sie ostało Mają bardzo ciężkie głowy i muszę je podwiązywać, bo lubią się łamać, a szczególnie po deszczach .Spróbuj Twojemu Rh podać Mikoryzę moje wszystkie są sadzone ma mikoryzie.Gdy młodego przesadzałam, bo nie chciał mi rosnąć to tak cudnie pachniało grzybnią. Czułam się wtedy jakbym była w lesie na grzybobraniu

Obrazek

Obrazek

Obrazek
a to mała ogrodniczka dogląda kwiatków i podlewa roślinki ,żeby dobrze rosły .Nawet wysiała maczki a one super powschodziły Czasem potrzebny taki mały pomocnik

Obrazek

a to fotka dla Gabi niestety widać tylko liście hastat ,a patagonki uschły ,ale z pewnością siewek będzie mnóstwo [mam nadzieję ]

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

I się wydało, Jadziu, że tak na prawdę to Ty pomocnika masz w ogrodzie. A przecież jeszcze jest Twój kocio.... Wiadomo - w grupie - siła ;:306
Piękne są te pełne tulipany, przyciągają wzrok, nawet na zdjęciu.
Kwitnie już sporo, kolorki już są. ;:215
Pogodnego weekendu życzę. ;:196
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Piękna wiosna już u Ciebie ;:63 , cieszę się, że Novalis ma się dobrze. Niech pięknie kwitnie i nie przyniesie mi wstydu :wink:
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”