Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu... :wit
Widzę że robisz zdjęcia nowym sprzętem... super... ;:138
I róże kwitną Ci pięknie... ja jestem mocno zdegustowana moimi... słabo rosły, słabo kwitły i na dodatek chorowitki... nie wszystkie, ale sporo... nawet te, które powinny być zdrowe...
no ale jestem zdania że to ta susza dała im popalić...
Może następny sezon będzie lepszy...
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

KRYSIU tak jakbym przeczuwała ,ze dzisiaj się zjawisz zrobiłam fotkę Jacqueliny żal patrzyć na tę różę i nie wiem co jej dolega .Chyba podkopię trochę korzenie może jakiegoś guza dostała bo juz sama nie wiem co jest grane Poranne fotki są zadowalające a popołudniowe nie nadają się do pokazania.Obraz nędzy i rozpaczy przedstawia sobą cały krzew

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

GABI ano mam nowy sprzęt i próbuje go opanować.Czasem fajnie wychodzą fotki z pewnością ładniejsze niż starym aparatem i ten 60X zoom najbardziej mnie cieszy Siedząc pod grilem złapię ważkę na płocie sąsiada, a stary miał tylko X3 Próbuję artystycznych fotek nie zawsze wychodzi to co zamierzam uwiecznić jednak ćwiczę.Fakt nie jest to lustrzanka, ale nie zależało mi na niej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KASIU szkoda ,że nie masz tej róży no cóż może trzeba było jeden krzew zostawić na dłużej może wtedy dostałaby tych rumieńców . ;:180 :oops:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

IRENKO wreszcie wpadłaś w normalne tryby i zaś wycieczka w planach.Trzeba trochę sie zrelaksować po tych tygodniach harówy ;:196 Achhh kiedy ja sie wybiorę nie wiem ;:174 ,bo jest coraz gorzej i muszę być na miejscu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dalej brak opadów a dzisiaj nawet zagrzmiało, zawirowało mocno i wszystko wróciło do normy czyli świeciło dalej ;:3 Cóż raniutko trzeba będzie przeprowadzić wężowy aerobic
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu piękne te twoje róże .wszystkie ;:108 chyba będą mi się snily. Ta werbrna taka malownicza. Dalie ciekawe . Ta biało fioletowa cuudna. :)
cleome takie dostojne takie wypasione. :)
Znowu kokejnego pięknego motyla uchwycilas. ;:63
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6344
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu ogród piękny ale fotki obłędne ;:138 ;:138 ;:138
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, widać wysokiej klasy sprzęt i wysokiej klasy oko :D . A można wiedzieć jaki to aparat takie cudne zdjęcia robi? Z mojego jestem zgrubsza zadowolona ale niebieskiego koloru jakby w ogóle nie widzi i robi mi fiolety.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, a to dopiero przeczucie :D

Chyba musisz podkopać i zobaczyć, co słychać w korzeniach Jacqueliny, żal patrzyć faktycznie tak jak piszesz wygląda bardzo marnie, od kiedy posiadasz tą róże? Może coś podgryzło jej korzenie, a może przesadzenie by jej pomogło, ale chyba juz na jesień. Szkoda taka urodziwa królewna ;:131

Dalie masz uroczą, te płateczki dwukolorowe-cudo ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

KRYSIU zwabiłam Cię Jacquelinowymi kwiatami czyż one nie są piękne ;:167 jednak w tym sezonie tylko rano wyglądają tak świeżo .Dzisiaj ścięłam ja dosyć drastycznie, ale jeszcze nie zaglądałam do korzeni .Mam ja od 2014 i wciąż rośnie w tym miejscu ;:196 i nigdy nie było z nią kłopotów .Len ścinam dopiero wiosną zostawiam go tak na zimę a przy okazji wysieje sie w paru miejscach

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KASIU nie wiem czy to wysoka klasa ,ale zdaje egzamin w 100% .Najważniejsze ,ze oddaje kolory tak jak się należy, i ma zoom X 60, a dla nie to było najważniejsze .Fakt ,ze lepiej się patrzy na obecne fotki a aparat to Nikon Colpix B 700 .jak na razie jestem z niego zadowolona i nie żałuję zakupu, a namówił mnie na niego syn, bo ja chciałam kupić Panasonika też z takim samym zoomem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MARYSIU i zaś dzisiaj nie spadła ani kropelka ,a też sie zanosiło na deszcz ;:222 No zaś nie przesadzaj z tym obłędem :;230 Fotki fakt są lepsze niż z poprzedniego aparatu, jednak i technologia przeszła parę kroków dalej przez te 10 lat bo tak długo go miałam i nadal go mam, bo jest poręczny

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ANIU Cleome tylko jedno wyrosło, a drugie dopiero sie zbiera .Zbyt późno je wysiałam, ale może to i dobrze, bo teraz mam co pokazywać.Nie wiedziałam ,ze ono jest tak zabójczo fotogeniczne .Dzisiaj juz tego motyla nie było wczoraj był także Rusałka żałobnik tylko nie zdążyłam go uwiecznić ;:174 Jak dobrze nakarmisz swoje róże to będziesz z nich zadowolona a przecież i ja mam rozterki różane ;:108

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Róża Silesia nieprzyzwoicie piękna! Wręcz aksamitna!

Jadziu planujemy wyjazd do syna na przyszły tydzień ale jeszcze zobaczymy czy dojdzie do skutku, na pewno Ci napiszę. ;:108
A potem nareszcie urlop.
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj
Tak mi brakuje kolorów w moim ogrodzie , że aż przycupnę sobie u Ciebie i będę podziwiać te piękne róże ;:167 .Śliczny ogród i na pewno pięknie w nim pachnie od tylu piękności .
Pozdrawiam
Joanna
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Te aksamitki to jak chryzantemy wyglądają.Piękne ;:173
Rożer piękne.I zdrowe.U mnie duzo plamistości dostały i liście padły.Co ja mam się z tymi różami :roll:
Dalie, piękne, ciekawe kolorki i ksztalty ;:215
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

No wreszcie dzisiaj nie musiałam uprawiać aerobiku z wężem :heja Fajnie podlało ale też się ochłodziło .Jednak po między jedna ulewą a następną znów wyjrzało ;:3 jednak tylko na chwilkę .Chyba wszyscy jesteśmy spragnieni ochłodzenia, tylko ,że z tego co pokazują temperatura spadnie o połowę .Będziemy mieli chwilę wytchnienia od upałów, a i nasze rośliny również, a może one sie już do nich przyzwyczaiły ;:224 .Mam nadzieję ,ze pomidory dojdą przy takim ochłodzeniu

Obrazek

Obrazek

ANIU aksamitki z nasion od Iwonki 1 są przecudne można się w nich zakochać od pierwszego wejrzenia mam tez niższe od Basi tych za to nie ruszają ślimory, więc mogę się i nimi zachwycać i nie tylko ja owady również .U mnie też panuje plamistość jednak tylko dwie róże totalnie na nią zapadły to Doktorek i Jacquelina [ta została krótko ścięta]

Obrazek

Obrazek

JOASIU witam serdecznie nową forumową koleżankę ;:168 Gdy pobędziesz trochę na forum będziesz mieć kolorów zatrzęsienie, a z czasem będziesz musiała pozbywać sie nadmiaru roślin :) .Floksy i jesienne astry obowiązkowe a wiosenne sama sobie nasadzisz i już będzie kolorowo

Obrazek

Obrazek

GRAŻYNKO jutro spróbuje zadoniczkować kawałek ostrogowca, bo fajnie się rozkrzewił od wiosny ,a już myślałam ,ze wiosenne przymrozki mi go powaliły na łopatki :wink: No to czekam na Twoje odwiedziny ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim udanego weekendu
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Aksamitki ślimory lubią ?a to skubańce. :roll:
U mnie też w nocy trochę popadało.A w dzień było słońce i gorąco.Ale już nie upalnie .
Już fajnie.Ale ponoć jutro ma być zimniej :(
Róże piękne.To może te moje gole też przytnę nisko ??
Piękna ta Cleome.Te kolorki. ;:333
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu zdjęcia super i ... juz wiem, że nowy sprzęt testujesz.
Dla mnie i starym robiłaś świetne ujęcia. Po prostu masz oko i wyczucie chwili, szczególnie przy owadach bo to szybko pojawia sie i ... znika...
Dalia Ferncliff Illusion zjawiskowo piękna , ten liliowy kolor na końcach płatków dodaje jej uroku.
"Aerobik z wężem" .... :;230 dobre określenie ale faktem jest,że zajmuje sporo czasu, który można by spożytkować na inne cele.
Do nas tez dotarły chmury deszczowe i bardzo się z tego cieszę bo poprawiło moje piątkowe podlewanie.
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”