Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Witajcie Kochani w kolejnej, już dziewiątej, części moich zmagań ogródkowych.
Szczęśliwą posiadaczką działki rekreacyjnej stałam się w maju 2013 roku. Mam nadzieję, że rozpoczynający się piąty sezon będzie dla mnie bardziej udany niż poprzedni. I rośliny będą zachwycać mnie przez długi, długi czas a nie tylko do końca czerwca...
Ten kawałek ziemi został nabyty przez nas z myślą o zielonej trawce i weekendowym grillowaniu. Nawet nie wiem kiedy to się zmieniło. Najpierw jeden kwiatek, potem drugi i trzeci i czwarty i dziesiąty, pięćdziesiąty... ;:131

Z racji, że w poprzednich wątkach zdjęcia nie działają, postaram się przypomnieć Wam jak zaczynałam. Sama jestem w szoku ile udało mi się zrobić przez te cztery lata (bo piąty dopiero zaczynam).
TAK BYŁO W MAJU 2013:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak BYŁO W 2018:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę Wam i sobie, by rozpoczęty sezon owocował w same sukcesy ogrodnicze i wiele wzruszeń nad pięknym kwiatem czy wyhodowanym warzywkiem.

:wit

Obrazek
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Aniu metamorfoza ogromna. Można powiedzieć - co zrobiłaś z tamtą działką ? :D
Jesteś wzorem do naśladowania dla wielu osób. Można się sporo od Ciebie nauczyć i czerpać inspiracje bez końca.
Ale Ci nasłodziłem :wink: ;:306
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Sebuś takich komplementów to ja mogę słuchać i słuchać... ;:224 ;:131
Niestety ja gapa tworząc nową część, kliknęłam jakoś dwa razy i mam dwa te same, nowe wątki. :oops: I niestety wpisałeś się do tego, o którego prosiłam o skasowanie lub zamknięcie. :oops:
No gapa ja... ;:131
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Aniu, po zmianach jakie zaszły w Twoim ogrodzie, widać, że masz zielone łapki i jesteś "urodzoną" ogrodniczką ;:63 Szast-prast i w ciągu czterech latek wyczarowałaś bajkowy ogród.
Clematisów jeszcze nie zamawiałam, bo za tydzień jadę na targi i może coś stamtąd przytargam. Jak nie, to już mam typy i zamamwiam zaraz po powrocie.
Zarówno Tobie, jak i sobie życzę lepszego sezonu niż ten poprzedni ;:196 Poproszę o mniej wody ;:108
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Witaj Aniu.
Cudna zmiana ;:138 ;:138 . Zyczę udanego sezonu. Pięknych kwitnień. :wit
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Aniu wpisuję się i ja. Z zapałem będę śledzić twoje poczynania ogrodowe. ;:108 Aż się wierzyć nie chce że na zdjęciach to te same miejsca. ;:333 Brawo Ty.
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

A na początku faktycznie było rekreacyjnie - trawniczek i huśtawka :lol: Ale wiesz co - dobra zamiana. ;:333 Te łany tulipanów są cudne - już nie mogę się doczekać tegorocznych. No i jak patrzę na Twoje kompozycje różane, to zaczynam mieć ciągoty w kierunku róż. Cudnie tam u Ciebie ;:215
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Aniu, dopiero po porównaniu zdjęć widać, jaki ogrom pracy włożyłaś w ogród ;:oj Warto było ;:108 Stworzyłaś prawdziwy kawałek raju na ziemi ;:180 Podejrzewam, że jak nie patrzysz, to inni działkowicze urządzają wycieczki, żeby się zainspirować i poduczyć :;230
Musisz jednak przyznać Kochana, że róże nadały działce ostateczny szlif i są "wisienką na torcie" :D
Aniu, nie przesadzaj, że kwitnienie kończy się w czerwcu. Wszak lilie to w lipcu dopiero, kocimiętka szaleje non stop, a róże powtarzają do mrozów ;:108 Jednak wiem, o co Ci chodzi, od lipca to już nie ma na co czekać z biciem serca ;:185 Zawsze w lipcu dopada mnie marazm :oops: Aby temu zaradzić zaczęłam eksperymentować z mieczykami, żeby mieć radochę także w sierpniu ;:224 Ubiegły rok był testowy, posadziłam mieczyki za późno i w efekcie nie zdążyłam się nacieszyć kwiatami, bo jesienne deszcze je zmaltretowały. W tym roku cebul mam więcej i mam zamiar sadzić szybciej, liczę także na popis kwiatowy ;:65
Poważnie rozważam też zakup powojnika jesiennego. Masz go może?
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Witaj Aniu :wit . Jestem i ja ;:196 . Muszę przyznać, że zdjęcia są najlepszym dowodem na to ile pracy włożyłaś przez te kilka lat ;:215 . Kompletnie inna działka, miejsce nie do poznania. Jak to człowiek własną pracą potrafi zmienić otoczenie ?? Cudownie ! Masz bardzo piękną działeczkę i zawsze to powtarzałam ;:108 . Ciekawa jestem na czym stanęło jeśli chodzi o obrzeża ?? Pamiętam, że myślałaś o pozbyciu się kamieni bo źle eMowi kosić trawę. Pozdrawiam i samych zadowoleń z działeczki życzę ;:196 .
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Aniu przepięknie działka się prezentuje, nadałaś jej życia tymi wszystkimi kwiatkami :) jest nie do poznania :) oby ten sezon był równie obfity w kwitnienia jak poprzednie wszystkie razem wzięte :) dzięki Tobie mamy co podziwiać i od kogo czerpać pomysły :) oby tak dalej :)
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11680
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Aniu przybywam do Ciebie,by dalej podziwiać Twoje poczynania ogrodowe :uszy Masz cudnie,ozdoby tylko dodają czaru i uroku.
:uszy Ciekawa jestem jak u Ciebie przezimowały żurawki? Na zdjęciach masz takie wielkie kępy ;:333
Ciekawa jestem co w tym roku Cię zainspiruje ;:170
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Witaj Aniu :wit
Budujące to jest ... "Najpierw jeden kwiatek, potem drugi i trzeci i czwarty i dziesiąty, pięćdziesiąty..."
Muszę tu być, bo strasznie jestem ciekaw tych kwiatów - setnych, dwusetnych ..... :;230
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 9

Post »

Aniu, dokonałaś niesamowitej metamorfozy ogrodu. Stworzyłaś namiastkę kwiatowego raju! ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”