Moje oczko w głowie cz.10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Wiosna przyszła :D miejmy nadzieję że już zostanie ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Oooooo ;:202 Tereniu nawet masz kaczuszki to pomogą w zbieraniu ślimaków oby tylko do kwiatków sie nie dobrały ;:224 Miło słyszeć ,ze już trochę wydobrzałaś a i oznaki wiosny też już są, wiec nie jest tak źlę.Miłego udanego weekendu i oby mocno nam nie przymroziło . Dzisiaj ponakrywałam młode listki chryzantem i młode listki Ostrogowca dobrze ,ze go nie ścięłam przezornie ,oczywiście mając w myśli ubiegłe przedwiośnie. W ubiegłym roku mocno mi podmarzł i już myślałam ,ze go straciłam ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Nie dziwota, że tak długo nie było Cię widać, Tereniu ;:196 Przez rok tyle się u Ciebie działo, a efekty są doskonale widoczne. Domek postawiliście piękny, a jak już w nim zamieszkasz, to stworzysz i piękny ogród koło domu. Takiego to tylko pozazdrościć i tych widoków z okna na jakie będziesz spoglądać co rano pijąc kawkę ;:oj Kaczuchy będziesz też przenosić? Są niezwykle urodziwe... Babcia mojego eMa miała podobne i mówiło się na nie "Francuzy".
Pozdrawiam i zdrówka życzę ;:196
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7829
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witaj Tereniu ;:196
Oj, tak inne zycie kiedy wszystko suche w domu :D
Ja też miałam takie kaczuchy i tak jak Iwonka pisze to są kaczki francuskie ich mięsko jest chude i smaczne ,a rosołek ;:333
U mnie też zima wróciła jest bardzo zimno ,ale w sumie nie ma się co dziwić przecie to luty ....
Buziaki ;:196 ;:196 ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu jakie masz śliczne pierzaste ;:167 , wiesz jak ja je lubię, wiosna już kroczy, może jeszcze przyjdzie zima co z wiosną się ciągle siłuje, ale i tak musi sobie w końcu pójść i pójdzie, zdrówka Tereniu ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Teresko widzę, że zmiany u Ciebie spore :) No ale powolutku sobie wszystko ogarniesz, na spokojnie :) A kwiatuchów szkoda, ale za to będą mogły w ich miejsce inne zagościć :wink: Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witam kochani ;:4 a ja dalej sobie leżę i się kuruję , kiedy to mi przejdzie >>
Witaj Mariusz miło że zajrzałeś .
Trochę zejdzie żeby to ogarnąć ale zrobi się :) Kwiatuchów szkoda ale tak jak mówisz będzie miejsce na nowe .
Dziękuję za pozdrowienia i odwzajemniam :wit
Iwonko dziękuje bardzo ;:196
Coś ta wiosna słaba - mróz zwyciężył ale może teraz już zostanie u nas .
Alu ;:196 Bardzo się cieszę że już wszystko okej . Kaczuchy nie będzie miał kto zabić tak ze rosołku nie będzie .
U nas zimno nawet -9 a odczuwalna to - 15 była .
Pozdrawiam cieplutko ;:167 ;:167 ;:167
Witaj Iwonko ;:196
Kaczuchy są na działce i muszę do nich jeździć co dzień , nie wiem jak się zwią bo ja tępa , nie znam się w ogóle - mogą być Francuzy - ładnie .
Bardzo Ci dziękuję i zapraszam częściej ;:196
Jadziu ;:196 mam kaczuchy i tak się męczę z nimi całą zimę bo muszę latać karmić i poić , szkoda mi było wyrzucić .
Jadziu - 9 było przez dwie noce a noski kwiatki miały na wierzchu - ale zobaczymy może im nic nie będzie :D
A ja ostrogowca ścięłam :(
Natalio wiosna przyszła i poszła sobie , teraz znowu zapowiadają ocieplenie - zobaczymy czy już zostanie u nas ?? :D
Witaj Ewuniu nie wiem jak tam jest na działce bo leżę a zimno było to bałam się wychodzić . Ty kochana dbaj o siebie - jeszcze zdążymy się napracować :D
Zdrówka ;:196

zdjęć nowych nie ma ale jutro może już coś wypatrzę :D
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6354
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu zdrowiej szybko, bo wiosna wraca i tym razem podobno już na dłużej. Mam nadzieję, że większe mrozy już nas, ani roślin nie zaskoczą.
Dzisiaj była piękna, słoneczna pogoda i na działce wszystko rwało się do życia. Oby jak najwięcej takich dni było.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tak Tereniu to kaczuszki francuzkie, czy to parka jest?, bo jak tak, to kaczuszka świetnie sobie radzi z wysiadywaniem jajeczek, miała być przychówek :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witaj Tereniu,wyleż dobrze swoje przeziębienie ,żeby nic się nie wróciło ,a kto daje jeść kaczuszkom jak nie wychodzisz ,Twój domek tak mi się podoba i już widzę jak pijesz w nim kawkę i patrzysz na piękny ogród,pozdrawiam i zdrówka życzę ;:196
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu super, że jesteś. Dom cudny wyszedł, wart wszystkich poświęceń ;:215 Teraz powolutku poprzenosisz swoje wspaniałe roślinki i będziesz mieć raj na ziemi ;:173
Kochana mam do ciebie małe pytanko - pamiętam jak kiedyś pokazywałaś rozdrabniacz do gałęzi. Em zażyczył sobie w tym roku podobny, myślał o wyrzuceniu ścinek na kompost, ale pamiętam jak pisałaś, że ty przeznaczasz je do wysypywania rabat zamiast kory. Napiszesz o tym coś więcej? Sprawdził się ten sposób? Ja mam głównie z brzozy, jabłonek i malin. Nadają się do tego celu?
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Ale się cieszę, że wszystko idzie do przodu
Niedługo będziesz się cieszyła widokami za oknem i tym, że raniutko nawet bedziesz mogła wyskoczyć do ogrodu.
A tak się bałaś rozpoczęcia budowy
Mma nadzieje,. że nie żałujesz?
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witam przemiłych gości wieczorowa porą ;:4
Małgosiu witam serdecznie ;:196
Tak bałam się rozpoczynać budowy , myślę że teraz jest już bliżej jak dalej :D
Nie nie żałuję , choć czasami się zastanawiam czy zdążę się pocieszyć zanim się wykończę .
Małgosiu clem3 dziękuję bardzo ;:196
kiedy ja ogarnę ten bałagan ??
Małgosiu ostatnio nie ma czasu na cięcie i rozdrabniacz stoi ale to co podsypałam ładnie się powolutku rozkłada i nie pozwala chwastom rosną , tak ze tnij i wysypuj . Ja miałam tez różne gałązki jakiś chaszczy , cięłam wszystko co popadło , dobrze by było pewnie posypać nowymi zrębkami ale może za rok będzie więcej czasu .
Powodzenia
Witaj Martusiu ;:168
leżę i leżę i już mam dość :) ja wstawałam i jechałam żeby dać im pić i jeść i wracałam do łóżka i chyba dlatego to tak długo się wlecze .
Bardzo Ci kochana dziękuję i odwzajemniam ;:196
Iwonko właśnie poczytałam - tak to francuskie kaczuszki i to jest para . Ale ja się nie znam na tym ,nie wiem kiedy będzie niosła jajka i co dalej - ciemna ze mnie masa , chyba że same się wylegną :) :roll:
Lidziu witam Cię i staram się jak najszybciej wyzdrowieć ale to łatwiej powiedzieć jak zrobić ;:196
Gdzie tam wiosna , u mnie zimnica straszna , wieje że głowę chce urwać i to już od kilku dni . oby jak najszybciej się ociepliło , może bym odpoczęła idąc w rabatki sprzątać :D


Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”