Moje oczko w głowie cz.10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witajcie kochane wiosennie ;:4 ;:4
Niby wiosna a zimno i nie wiem czy u Was tak samo ale u mnie ciągle wieje , ja sprzątam liście , suszki a wiatr mi rozwiewa i śmieci - chyba nigdy nie posprzątam .
Małgosiu ach ci majstrowie - już nic nie powiem na ich temat :)
Domkiem już się cieszę choć jeszcze nie skończony .
Małgosiu clem ;:196 myśmy razem rozdrabniali bo było tego sporo i jak uporamy się z domkiem to jeszcze coś potniemy i dosypiemy żeby było ładniej .
Domek powolutku kończymy :D
Marysiu rozumiem ja też nie dostaję powiadomień nie wiem czemu ? a jak przyjdę z działki padnięta to nie zawsze włączam komputer .
Nareszcie doszłam do siebie i wzięłam się za sprzątanie ale tak od końca bo przy domu to bałagan straszny .
Bardzo dziękuję ;:196
Iwonko oby tak było jak mówisz bo ja się na tym nie znam nawet nie wiem czy już powinna nieść czy jeszcze :)
Bardzo dziękuję i oby to ciepło w końcu przyszło bo dalej przymrozki zapowiadają .
Witaj Bogusiu ;:196 cieszę się że wróciłaś - zaległości to ja mam moc i nie wiem kiedy nadrobię .
Bogusiu to dla tych kwiatków domek powstał :D Teraz już bliżej jak dalej i będę mieszkać na miejscu ;:333
Bardzo dziękuję i też serdecznie pozdrawiam ;:168
Lidziu jakoś ta wiosna nie chce zostać z nami - u nas też ciągle wieje i to mnie strasznie denerwuje , ale teraz to już musi chyba zostać .
Lidziu już zdrowa jestem i działam - sprzątam i sprzątam ale przez to zimno nic nie kwitnie i słoneczka nie ma to nastawienie kiepskie
Bardzo dziękuję i pozdrawiam cieplutko ;:196
Jadziu ranniki piękne ale słabo kwitną bo pochmurno i ciągle zimno ale bardzo je lubię ;:167
Dzięki wielkie i odwzajemniam ;:196

Obrazek

-- Cz 21 mar 2019 16:32 --

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witaj, Tereniu! ;:196 Cieszę się :tan , że dobrze się czujesz i działasz na działeczce pomimo wiatru, który utrudnia Ci pracę. ;:138
Wiadoma sprawa, ze po budowie zostaje bałagan ;:108 , który wymaga i czasu i wysiłku, ale powolutku sobie poradzicie z tym problemem. ;:333 Wiem coś o tym, bo my postawiliśmy tylko domek działkowy, a bałaganu wokół narobiło się tyle, że głowa mała. ;:7
Jednak u mnie dużo lepsza pogoda, bo wiatry sobie poszły i drugi dzień dzisiaj było ciepło, dzięki czemu przyjemnie się działkowało. ;:303 Tobie życzę też takiej ciepłej wiosny ;:3 i oczywiście bezwietrznych dni. No i zdrówka. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu fajnie ,ze znów się pojawiłaś z aktualnymi fotkami moje ciemierniki jakoś słabo rosną i nawet zastanawiam sie czy się ich nie pozbyć.Nawet mój stary zawsze kwitł elegancko, a w tym roku i w ubiegłym po parę kwiatów ;:222 więc co to za radość a mam je posadzone w różnych miejscach, to przecież któreż miejsce powinno im spasować ;:196 Zdróweczka Tereniu
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witaj Lucynko ;:196
Oj bałaganu sporo ale powolutku ogarniemy :) Super że postawiliście domek ;:138 ;:138 ;:138 widzisz jakie mam zaległości , muszę odnaleźć i zobaczyć .
Nie wiem do kogo pierw zaglądać i które zaległości nadrabiać , tyle się wydarzyło przez ten czas jak mnie nie było :)
Bardzo Ci dziękuję przyda się i zdrówko i piękna pogoda ;:168 oczywiście odwzajemniam kochana ;:196
Witam Jadziu ;:196 i u Ciebie długo nie byłam :oops: a tu czytam żeś chora - już pędzę w odwiedziny ;:65
Ciemierniki też liche liście wszystkie do ścięcia ale pączków trochę jest tylko słoneczka trzeba żeby się rozwinęły . Jadziu a skorupek im dałaś ?? spróbuj może czegoś im brak :)
Dziękuję pięknie i Tobie też zdrówka życzę ;:167 ;:4


Obrazek
taki malutki a jak cieszy :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

U mnie ten pan też juz kwitnie kokorycz George Backer taki od ziemi go nie widać a jak bardzo cieszy .No cóż jakaś bestia mnie dosięgnęła nie wiem czy to rwa czy cosik inkszego.Dziękuje Tereniu ;:196 Skorupki dostają te moje ciemierniki specjalnie im je miele w maszynce i rozsypuje mączkę a one olewają .Może czas je posadzić w inne miejsce, sama nie wiem .
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witaj Tereniu kochana ;:196 następny ogród gdzie widzę kwitnącą kokorycz, no a moje chyba się zbuntowały ;:202 , kwitnień coraz wiecej mamy, to cieszy, tylko ta pogoda nam nie pomaga, choć trafiło mi sie dwa razy z pogodą, która była dobra na prace w ogrodzie, no ale nowy tydzień znowu chłodniejszy ma być, marzec figluuje sobie ;:108 pozdrawiam cieplutko, zdrówka życzę ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu nawet Miłek już kwitnie bo to chyba nie są mlecze. Przylaszczka cudnie sie mieni uwielbiam je
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu ładnie zapowiada się wiosna u Ciebie i kokorycz już kwitnie :shock: Ja niestety cierpię na brak czasu, nawał pracy i ...lenia ;:306
Pogoda zmienna, do tego stopnia że czasem nie wychodzę, żeby się nie przeziębić :wink:
Życzę sił, zdrowia ... pogody i pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu, powoli wysprzątasz. Najważniejsze, że będziesz na miejscu i w każdej chwili będziesz mogła wyjść do ogrodu
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Witam kochani ;:4 ;:4 ;:4 ;:4 jestem , żyje :D
Zrobiło się trochę cieplej a ja całymi dniami na działce , kompa nie zabieram bo za zimno siedzieć a jak wracam do domu to padam ze zmęczenia dlatego Was przepraszam że nie jestem na co dzień . Sprzątam i sprzątam i końca nie widać , jeszcze nie siałam jednorocznych bo nie mam gdzie . Trzeci dzień robimy domek dla kaczek - jutro powinien być koniec a i muszę sprzątnąć w nowym domku bo przychodzą robić tynki a ja tam mam wszystkie kwiatki i co gorsza nie mam gdzie wstawić a zapowiadają jeszcze w poniedziałek , potem z środy na czwartek przymrozki - kurcze głowa mi pęka i nic nie mogę wymyślić .
Ale koniec narzekania , coś zaczyna kwitnąć , coś się rusza i rośnie :D
Małgosiu kochana - kiedy to będzie ?? ( chyba nigdy ) wiadomo że łatwiej będzie jak będę na miejscu .
Marysiu jakoś słabo ta wiosna , tylko pojedyncze kwitną , jeszcze noce z przymrozkami i chyba dlatego . Ja też cierpię na brak czasu ;:173 o pracy to nic nie powiem bo do zimy nie przerobię :(
Marysiu bardzo dziękuję za życzenia i z całego serca odwzajemniam ;:196
Jadziu dziękuję bardzo za nazwę ;:196 malutki ale piękny i jak cieszy ;:333
Współczuję rwy i mam nadzieję że już przeszła bo co Ty zrobisz w ogrodzie w takim stanie ? :(
Wow nawet mielesz im skorupki , ja to tylko kruszę i na razie kwitną jakoś - przesadź i zobaczysz może pomoże ;:168
Jadziu to nie miłek to chwast . Przylaszczki marniutko kwitną chyba że jeszcze .
Dużo , dużo zdrówka życzę ;:167
Iwonko może jeszcze zakwitną , moje też jeszcze nie wszystkie kwitną tylko ta taka wyrywna :D
Pogoda okropna a najgorsze te przymrozki bo zakrywam i odkrywam i tak w kółko .
Też serdecznie pozdrawiam i zdrówka życzę ;:196


Obrazek



Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Już pościnałam liście ciemiernikom i chyba trzeba będzie je przesadzić .Mielę tak jak to robiła śp. Krysia [goryczka] pamietasz ją Tereniu . Ona twierdziła ,ze zmielone są szybciej przyswajalne ,bo to mąka. Oj nie zazdroszczę Ci roboty, ale jak już tynki będą to znów jeden etap do przodu i coraz bliżej końca ;:168 .Wiem jeszcze sporo pracy może jednak gdzieś upchasz te doniczki ,żeby nie zmarniały ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz.10

Post »

Tereniu taki czas! wiosna i wszyscy zmęczeni, bo przesilenie wiosenne daje o sobie znać, a i kondycja jeszcze nie taka jak trzeba. Ty masz jeszcze bonus i pracy więcej niż inni więc jesteś absolutnie usprawiedliwiona ;:196 Kwiaty Ci kwitną, tylko te niewielkie i może w ferworze prac nie wszystkie doceniasz! jak zakwitną żonkile to je z daleka widać ;:215 Kwiatki może upchasz w dawnym garażu, a jakby miało być bardzo zimno to kup kilka zniczy ;:215 powodzenia i siły ;:196 ;:4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”