Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Isiu witaj :D . Tylko się cieszyć z wytykających nosków cebulowych, wiosna ;:oj . U mnie także nieśmiało coś się kluje i to coś spowoduje powera do pracy bo kości troszkę zastane. Różyczki widzę po tej zimie w bardzo dobrej kondycji ;:333 . Oby tylko obyło się bez wiosennych przymrozków to będzie git :uszy . Pozdrawiam ;:167
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Obiecałam kilka zdjęć z Gardenii a dałam tylko jedno...a to dlatego że zastrajkował mi komputer i musiałam wysłać to co miałam lub stracić wszystko...Ale już uzupełniam:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Danusiu!
Dziękuję za wizytę u mnie i zapraszam na przyszłość...Obiecuję że będzie się działo..bo mam trochę nowości...A w podziekowaniu kilka rózności:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witaj Zuziu! :wit
Też mam nadzieję że już mrozów nie będzie..oczywiście nie łudzę się ze omina nas przymrozki ale skoro róze przetrwały wieksze mrozy to 2-3 stopnie krzywdy im nie zrobią...Chociaz u nas chyba poniżej 10 stopni nie spadło..a jeśli to na krótko...
Tęskni mi się juz za działka a tym bardziej, że sporo sobie jesienia odpuściłam i teraz mnie czeka dużo prac porzadkowych..Ale damy radę!
Pozdrawiam serdecznie i moje wyrazy współczucia z powodu straty siostry....Nie będę Ci wciskać, że czas leczy rany...no może nieco zabliżnia ale ból zostaje...Pozdrawiam serdecznie ;:196
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Isiu dzięki za zdjęcia z Gardenii - super sprawa ;:215 Takie zielone filcowe wiosenne koszyczki to i ja mam dwa - w zeszłym roku kupiłam w Lidlu i już mam je wystawione w domku.

Gratuluję zakupu lilii - ciekawa jestem jakie Ci wpadły do koszyczka?

Widzę, że wiosenka i u Ciebie już mości sobie gniazdko - jak to cieszy serducho :tan
U mnie wczoraj było zimno, ale dzisiaj udało się troszkę na działeczce popracować chociaż wiało. Ale przynajmniej powojniki poprzycinałam.

Dobrego tygodnia życzę i przesyłam moc ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witaj Beatko! :wit
Lilie które kupiłam to w dużej częsci pełne m.in z grupy Lotus i kilka innych oraz trochę takich z typu kolekcjonerskich i uzupełniłam takie moje ulubione typu Conca Dor,Muscadet,Prety Woomen...Wszystkie pokaże jak urosna i zakwitna...Czeka mnie ich sadzenie...Na początek chyba do donic...
Dzisiaj od rana pięknie słoneczko świeci i kusi by wyjść z domu..Musiałabym tylko do tego kilka worków dobrej ziemi bo ta ogródkowa jeszcze bardzo zimna i mokra...Powoli damy radę!Pozdrawiam i pięknych prawie wiosennych dni życzę Ci ;:196
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
hortensjomanka
100p
100p
Posty: 145
Od: 4 gru 2018, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Iza fajnie że zdjęcia pokazałaś :) Ja bym tam całkiem ogłupiała chodziła, od tych barwi nowości :)
Bardzo mi się podoba to stoisko z koszyczkami białymi, to takie moje klimaty :)
Fajnie że podzieliłaś wrażeniami
W ogródku Hortensjomanki :)
Jest taki ogród, gdzie jedyny w nim dźwięk, wyznacza bicie mego serca...
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Iza super zdjęcia, fajnie tak sobie pochodzić i pooglądać :) człowiek oko nacieszy a i sam jakieś rzeczy podpatrzy do siebie :)
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Hej Isia ! Wspaniałe dalie ! Ile łącznie ich masz?
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3664
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Isiu Twoje żurawki pięknie przezimowały, moje wyglądają bardzo nieciekawie. Moje lilie siedzą w donicach w garażu. Dobrej pogody życzę.
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Na takiej gardenii to tylko przebierać i wybierać :heja Nowe lilie też zawsze sadzę do donic, a dopiero później już takie ukorzenione i podpędzone wysadzam do gruntu. Ale w tym roku jakoś lilii nie kupiłam, może jeszcze coś wpadnie mi w oko, ale nie mam parcia na nie tym razem. Chociaż lilie w ogrodzie uwielbiam. Hortensja, to też nowy zakup? Ładny ma kolorek :tan
Pierwsze oznaki wiosny w ogrodzie zawsze cieszą najbardziej, nawet takie maleńkie :wit
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Ja też zwróciłam uwagę na hortensję. Przepiękny kolor, właściwie dwukolorowa. To chyba z tych ogrodowych, prawda? U mnie trudno się doczekać kwiatów, bo z bukietowymi nie ma najmniejszego problemu.
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witam sąsiadkę. Widzę, że dotarłaś na Gardenię. Wstawione zdjęcia to tak jakby się tam chociaż jednym paluszkiem było.
Wiosna już przyszła i ogrodnicy zaczynają się budzić i brać się powolutku za prace ogrodowe. Cieszą nas chociaż takie drobne oznaki wiosny. Dzisiaj zapowiada się ładny dzień, więc czas do ogrodu.. ;:65 ;:65 ;:65
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Moja działka koniec sezonu 2017,2018

Post »

Witam wszystkich odwiedzających :wit Przepraszam ze długo nie odpowiadałam ale czasami bywaja takie dni niechęci do wszystkiego..nawet do forum..Ale już mi przeszło i wracam..Chyba wczorajszy dzień spedzony przy pieknej pogodzie na działce..mimo że był bardzo pracowity..przywrócił mi checi do wszystkiego ;:108
Mariusz! Dzięki za miłe słowa ;:180
Seba! Nie wiem ile mam dalii..bo niestety nie wszystkie przetrwały zimę,ale będzie duzo nowych.Tylko gdzie ja je wsadzę?Na poczatek pójdą do doniczek a póżniej na wymianę z wiosennymi...
Kasiu!Niestety nie wszystkie żurawki sa ładne..ale mam nadzieje ze pozostałe odrosna,bo już widze poczatki nowych listków
Iwonko!Ja na punkcie lilii mam tzw "hopla"Nie powiem ile ich tej wiosny kupiłam.Pokaże jak zakwitną.A hortensja to nowy marketowy nabytek..musi poczekać na cieplejsze dni na parapecie...mam nadzieje że przetrwa
Wandziu!Tak..ta hortensja to ogrodówka jako kwitnaca kupiona w markecie
Irenko!Witam sąsiadko :wit Tak..wiosna na całego..Wczoraj cały dzień spędziłam na działce..A poniżej dowody
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”