Ustronie pod miedzą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Jakaś ogrodowa mafia :evil:
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Witaj Moniko :wit . Powaliły mnie zdjęcia róż z lawendą, cudowne po prostu ;:167 . Uwielbiam takie klimaty ;:108 . Warzywa masz świetne i jak na nie patrzę to aż mi głupio pokazywać swoje nawet z daleka :;230 . Jesienią muszę porządnie przygotować ziemię pod warzywnik . Tego roku koniecznie chciałam mieć jakieś zieleninki , szarpnęłam się ale niepotrzebnie tylko zmarnowałam czas bo wysiałam na ugorze, który nie był uprawiany od kilku lat. Myślałam, że coś z tego będzie ale niestety szału nie ma ;:185 . Liczę jedynie na zieleninę typu natka,koperek i szczypiorek bo koktajlówki cienko i cukinia także. No nic, może w przyszłym roku będzie lepiej. Wracając do Twojej działeczki to fajnie, że wstawiłaś zdjęcia porównawcze . Na nich najbardziej widać ile serca i pracy włożyłaś żeby działka wyglądała tak jak teraz ;:138 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Moniko, nie dziwię się Twojemu rozgoryczeniu. To przykre, ale układy i układziki towarzyszą nam na każdym kroku. Twoja działka jest cudna i strata tych, którzy nie potrafili tego docenić i nie chcieli jej nawet obejrzeć. Może jak zmieni się zarząd to wtedy będzie szansa na prawdziwy konkurs, a nie po kumotersku. Bardzo jestem ciekawa czy na Twoje pismo ktoś w ogóle odpisze? Daj znać jak będzie jakiś odzew. :roll: Nie przejmuj się i głowa do góry ;:196
Kiszonki wyglądają bardzo apetycznie ;:224
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Fajne i bardzo ładne te owadzie zdjęcia. ;:333 ;:63 ;:63
Ja też je lubię. :)
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Monia nie dziwię się, że jesteś rozgoryczona :(
Co za .... Dobrze, że napisałaś, też bym tak zrobiła!
Masz piękny ogród i wszyscy o tym wiemy, tyle pracy i serca włożone ;:167
Dla nas jesteś zwyciężczynią ;:196
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Moniu Kochana nadrabiam zaległości, bo z czasem u mnie chyba jak u większości z nas ostatnio krucho. Ależ za to co to jest za przyjemność tyle piękna podziwiać u Ciebie. Nie dość, że roślinki cudnie kwitną, to jeszcze przedstawiasz je w ślicznych ujęciach ;:138

I do tego te pysznie wyglądające kiszonki ;:215 Podziwiam Ciebie też za pomysłowość w komponowaniu przetworów. Widać, że sprawia Ci to prawdziwą przyjemność.

Co do sprawy z konkursem - no cóż, tak nie powinno być, ale niestety często tak jest. Życzę powodzenia w dochodzeniu do racji, a jak dla mnie to przyznaję Ci w subiektywnym Bazylowym rankingu miejsce na podium za piękną działkę, która przeszła ogromną metamorfozę, bogactwo fauny i flory, przyjazność dla środowiska oraz za osobowość Ogrodniczki ;:303

Przesyłam serdeczności ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Kobieto, a gdzie Ty się podziewasz? Co słychać?
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Cześć :wit

Minęło to lato jak z bicza strzelił... Dla mnie doba jest za krótka, nie wyrabiam z wszystkim. Podróże, słoiki, dom, ogród, a teraz od września praca włącznie z nadgodzinami.
Pewnie zimą będę nadrabiać zaległości. Wybaczcie nieobecność. Mam już wszystko porobione na działce i piwnicę dosłownie pękająca w szwach.

Dla Was fotki altanki po remoncie..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wiosną jeszcze będą pewne prace, że tak je nazwę klimatyzujące i liftingujące i altanka będzie dokładnie taka, jak sobie wymarzyłam.
Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję pisać częściej. :)
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Witaj Moniczko dawno Cie nie było fajnie, że wróciłaś do nas. Altanka bomba ;:333
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Witaj Moniko :wit . Widzę, że nie tylko u mnie doba jest za krótka :;230 , pocieszające to trochę :wink: . Altana po remoncie świetnie się prezentuje ;:215 . Świetnie wyglądają te drewniane koła. Ostatnio mąż mi takie przytargał ale są dość zniszczone i wymagają remontu . Zimą na pewno nadrobimy forumowe zaległości. Czasu będzie aż nad to. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Moniko, brawo, brawo, pięknie! Remont altanki wyszedł jej zdecydowanie na korzyść! A jak jeszcze będzie doprawiona różnymi tam smaczkami, to już w ogóle cudo będzie!
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Dziękuję za miłe słowa odnośnie altanki. Fajnie będzie tam wrócić na wiosnę.
Czeka nas na ogrodzie jeszcze pochowanie doniczek, trampoliny, kamiennych garów, opróżnienie i schowanie beczki. I mam w donicach dwie róże i miskanta- będą chyba zimowały w altanie, bo nie mam ich gdzie wsadzić...
Dziś przy standardowej wizycie z obierkami warzywno- owocowymi zagrabiliśmy kolejną partię liści i posypałam rabaty, w tym szczególnie róże i krzewy owocowe suszonym obornikiem. Dziś właśnie zakręcili wodę. Koniec sezonu.
A tak ładnie kwitło jeszcze tydzień temu. Teraz astry już zmarzły.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatnie różyczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jarmuż

Obrazek

Obrazek

Miłego weekendu! :wit
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ustronie pod miedzą cz.2

Post »

Cieszę się :heja , że udało się Wam wyremontować altankę, bo to chyba była Wasza bolączką. Teraz prezentuje się naprawdę ładnie, a najważniejsze, że sprawia Ci tyle radości ;:196 Czasu chyba nikt nie ma w nadmiarze, każdy radzi sobie tak jak umie. Wykonaliście kawał roboty, łącznie z zapełnieniem piwnicy na zimę ;:63 Zniknęłaś mi z oczu i zapomniałam o kiszonkach, a miałam zrobić choć kilka na spróbowanie. Może jeszcze uda mi się coś w tym temacie zadziałać, jeśli pogoda pozwoli na rowerowy wypad na ryneczek. Znalazłam stronkę z różnymi kieszonkami i na za rok, obiecuję zgłębić zagadnienie. Pozdrawiam cieplutko ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”