Kilka grządek na początek ;)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11529
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olu lilia cudnie już rozkwitła. ;:215 Prawdziwe wrażenie robi różanka, a ta panienka przecudna. ;:oj

Obrazek

Fotosik chyba kasy się jednak domaga. :roll:
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olu piękne kwitnienia u Ciebie :) jest co podziwiać, róże piękne, gazania super no i pierwsza lila ;:63
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Fajnie i bardzo dobrze ,że zdjęcia są widoczne. ;:173
Róże przepiękne. Widać,że ciebie lubią. ;:108
Awatar użytkownika
anna1946
200p
200p
Posty: 326
Od: 9 wrz 2017, o 08:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olu jak Twoje kociaki ? nasz chyba z racji temperatury cały dzień śpi w domu . Nie muszę go pilnować, teraz wróbelki wyfruwają z gniazd . Dzisiaj oglądałam malucha, który spacerował po ogrodzie . A czereśnie już zjedzone ? O róży tej cudnej nic nie pisze, bo brak mi słów. Jest przepiękna .
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olu a ja na czas przerwy zdjęciowej nie odwiedzałam wątków ;:180 Gdyby u mnie rozkwitła taka cudna lilia też bym nie wytrzymała żeby jej nie pokazać ;:167 U mnie na razie martagony, ale lilie już niedługo rozkwitną. Róże piękne a ja ciągle podziwiam wyplewione grządki :D Pracowita mróweczko, dobrego dnia ;:196
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olu wstyd mi, że tak dawno tu nie pisałem, ale uwierz mi na słowo, że zaglądałem i obserwowałem Twój ogródek :oops: ;:168
Czarująca rabata różana i jak pięknie obsadzona tyloma odmianami tych Królowych kwiatów ;:138 Ziemia musi im u Ciebie odpowiadać, że tak pięknie rosną ;:108 Tamten płotek bardzo mi się podoba ;:333 Sam chciałbym mieć taki na moim ogródku, ale i czasu nie mam zbytnio, funduszy i materiałów, by się za takie coś zabrać, więc część moich rabatek obłożona jest kamieniami :wink: A może wiesz co to za odmiana lilii??
Pozdrawiam ;:19
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Witajcie Moi Drodzy Goscie i bratnie dusze w "ogrodniczej chorobie , z której nie chcę i nie planuje się wyleczyć :D :D

Fotosik juz naprawiony, wieć fotek będzie sporo , bo i w ogródkach sporo się dzieje. Pomimo suszy, złej gleby, mszyc, skwaru, kociego wylegiwania się między kwiatami oraz tupotu małych stópek biegajacych po "labiryncie " cioci Oli ( tak maluchy nazywaja moje trójkątne grządki ) ciągle coś nwowego pojawia się i pokazuje kolorki.

Alu dziękuję Ci serdecznie. Różyczki jakoś dobrze się u nas czuja. Już za czasow opieki Mamy łądnie kwitnęły. Nie rozczarowauja i teraz . Gazanie darzę wyjatkowym sentymentaem, bo to pierwsze sadzonki " mojej roboty" ;) Zdecydowanie się udały. Dopiero jednak zaczynaja swój pokaz . Na razie mam pojedyncze kwiaty , ale za kilka tygodni zdecydowanie będzie ciekawiej :D

Dziękuję Kacprze . Za miłę słowa i kilka innych cennych wskazówek :D Różyczki przekwitaja..ale lilii pokazę jescze kilka .Powolutku zaczynaja już otwierać swoje pąki.

Dziękuję Maćku Mam jeszcze ich kilka. Nie mam pojęcia jakie są , bo to pierwsze w moim życiu, ale mam nadzieje, że ich kolorki będą ciekawe :D

Dziękuję Soniu ;:167 Ta panienka chyba jest panem :) I nie bez powodu nosi nazwę Casanova :D Mnie uwiół ..albo uwiodła od pierwszej chwili, gdy kilka lat temu zobaczyłam jej pąki :D

Dziękuję Mariuszu .Przyznaję najbardziej dumna jestem z tego, ze to co od dzisiaj będę pokazywac na Forum to w wiekszosci będą " moje dzieci" czyli te moje sieweczki ;) Bardzo duzo pokazuje mi juz pierwsze kwiaty. W duzym stopniu to Wasza zasługa. Gdyby nie Forum i Wasz doping, nigdy nie odważyłabym się na takie eksperymenty :D

Anusiu (anabuko )różyczki lubiły Mamę, a teraz jakoś lubią i mnie :D Ogólnie chyba cały mój ogródek mnie lubi, ale sto razy bardziej ja lubię jego :D Bardzo Ci dziękuję za ciepłe słowa ;:167

Aniu (anna1946 ) Łobuziak Gabi cały dzień spędza na polu, a nad ranem wpada na 3 godzinki wyspac się..w moim łóżku. Zuzia ma juz 16 lat. Zimą miała bardzo pozważne problemyz zdziasłąmi i ząbkami. Bywało, ze po kilak dni mi nie jadła. Tearz jest lepiej. Słońce ( a moze jakieś zioła które sobie wyszukuje zdecydowanie podleczyły stany zapalne i staruszka wygrzewa się na słonku a nawet łowi myszy :D Czereśnie majowe zjedzone, ale dojrzewaja mi te czerwcowe ;) Bardzo miło mi goscić Cię u mnie..Wpadaj kiedy tylko będziesz mieć czas i ochote

Marysiu sama sie dobie ostatnio dziwie ,zę jakoś to wszystko ogarniam :D ( Tak naprawdę to mam pomocników. Rodziców i Brata ) Rozpoczełąm dodatkowy kurs zawodowy , bardzo często opiekuje się dziećmi kuzynki , dom sam się się nie posprząta , ale ogródek to dla mnie priorytet :D Trochę kurzu w domu mogę mieć , ale trawki w kwiatkach nie :D :D Marysiu coraz wiecej "moich dzieciaków" juz kwitnie ;) To w dużym stopniu Twoja zasługa. Dziękuje Ci za wszystkie rady i wsparcie.. Dzięki niemu odkryłam zę umiem i kocham produkcje sadzonek . Nie wiem jak za rok ułoza mi się sprawy zawodowe , ale jeśli tylko będę mieć czas zdecydowanie powtórzę ten eksperyment :D

Julianie nie ma problemu ..Naprawde rozumiem Twój brak czasu. Sama teraz rozpoczełąm dwumiesieczny kurs uzupełniajacy moje wykształącenie ( na dodatek w lipcu czekają mnie dwa tygodnie praktyki z dojazdami do innego miasta ) Forum na szczeście nie jest jak Fb, gdzie każdy post jest ważny tylkmo przez sekundę. Tutaj czas płynie wolniej, bo wszyscy rozumieny ,ze każdy z nas ma sporo obowiazków .Julianie lilia to azjatycka lilia Lollypop .Płotek jest plastikowy.. Na pewno fajniejszy byłby drwniany, ale na zbijanie go Brat nie miał czasu, a koniecznie chciał odgrodzić mój ogródek od trawnika . Pozdrawiam Cię i zapraszam serdecznie do mojego ogródka .. Nie martw się gdy czasu zabraknie. Forum nie zniknie ( tak jak foty z Fotosika .. :D )

A teraz fotki..

Na początek ostanie różyczki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz kolej na moje sadzonki..

Obrazek

Obrazek[/url

[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/a1109ea8f097bad2]Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lilie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I kilka bylinek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na koneic pierwsza cynia.. Spokojenego i udanego tygodnia :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Kacper1999
200p
200p
Posty: 226
Od: 19 lut 2018, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Cudowne kwiaty ! Nie mogę się nadziwić jak u Ciebie pięknie ! Lilie to istne cuda ! Z resztą wszystkie pokazane rośliny są przepiękne ! Róże bardzo ładnie kwitną :) Pełno różności u Ciebie :) Czekam na więcej !
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Bardzo Ci dziękuję Kacprze :D Zdecydowanie coś z nowości powinno u mnie jeszcze się pokazać :D No i czekam na dywaniki kwiatowe, gdy wszystkie rabatki w ogródkach zakwitną. Na smaczka poczęstuj się moimi ulubionymi wiśniami - szklankami . Udanego tygodnia :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olu i ja się poczęstowałam. U mnie też coś będzie wiśni ale takie malutkie jakoś.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Jak to dobrze, że wszystkie wiśnie jeszcze nie zerwane :D
Olu śliczne róże i jaka kolekcja, ta na pierwszym zdjęciu wygląda ślicznie, chociaż biała też i mają takie zdrowe liście :D A kolekcja jednorocznych urzeka! Moje nie wszystkie jeszcze kwitną, bo ich nie pikowałam tak solidnie jak Ty i jeżeli ślimaki w nich nie zasmakują to zakwitną pewnie za miesiąc :D Olu przeszłaś chrzest ogrodnika i nawet jak będą lata, że będziesz zajęta to już wiesz, że umiesz i potrafisz. Jak będziesz miała pracę to kupisz więcej bylin a ogródek w ramach odpoczynku zawsze wypielisz w wolny dzień ;:168
Wszystko wygląda pięknie i ciesz się swoim sukcesem. Miłego wieczoru niedzielnego ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Ach te czereśnie. ...takie apetyczne,że na sam widok ślinka leci.
Róże cudnie ci kwitną. Gazanie ci się udały. ;:215
Zresztą dużo masz kwitnien; roślin z wskazanego siewu. Te cieszą ogromnie. ;:173
Pozdrawiam cieplutko ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”