Kilka grządek na początek ;)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Aniu u nas nie ma wielkich mrozów. Są tylko nocami , i zazwyczaj temp. nie przekracza minus 4 stopni :D Zobaczymy jak będzie w nowym tygodniu . Wszystko co wyszło jest takie ..zahipnozowane i tak jak piszesz spi. Niech śpi jeszcze przynajmniej do marca :D

Marysiu burza nie dała nam się we znaki . Nie zakłóciła nawet pracy Internetu, co jest zazwyczaj normą .Jak na razie większe burze i wichury omijajja mój dom i niech tak zostanie

Aniu, Mariuszu , Marysiu dzięki za słowa otuchy . Cierpliwa jestem i długo potrafie na coś czekać ,ale minusem mojej natury jest fakt, ze jak coś mi nie wychodzi czasem szybko się zniechęcam .Dzięki roślinkom mam więc szansę popracowac nad sobą :D Zebrałam już ( w duzej mierze dzięki Wam ;:167 ) tych nasionek tyle, ze coś na pewno powinno się udać .. Gdybym miała wątpliwosci, zwrócę sie do Was o porade . Zabawe zaczynam juz za tydzień ;) Serdecznie Was pozdrawiam i dziękuję , ze o mnie pamiętacie ;:196
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olu , Pozdrawiam i życzę ! Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. ;:168
Wczytując się dokładnie w Twój watek : Moja skromna kolekcja zorientowałam sie ,że masz nowy wątek wiec przydeptałam ;:65
i po oglądałam Twoje co nieco, wcale nie są takie skromne masz czym się pochwalić ;:215
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Wandziu bardzo dziękuję za wizytę i miłe słowa i również życzę Ci wyjątkowego, udanego i zdrowego Roku :D Zobaczymy co uda sie w tym sezonie "wykombinować" na moich skrawkach ziemi ;) Na dzień dzisiejszy mam w ogródku tylko jedną, malutką kwitnacą kruszynkę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Witaj Olu.
Wpadam do Twojego ogrodu i ja,bo uwielbiam śledzić wątki od początku,szczeg?lnie te gdzie ogr?d dopiero się rozkręca. Sama jestem początkującą ogrodniczką,więc wiem jak to cieszy

Masz przepiękne r?że. Bardzo przyjemne zdjęcia
Z ciekawością będę zaglądać.
A przebiśnieg uroczy,tylko czy faktycznie czytać go jako symbol wiosny?
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olenko :wit
Fajniusia taka już kwitnąca roślinka .
U mnie tylko ciemiernik kwitnie.
Ale ponoć po niedzieli będzie jeszcze zima.
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

No i proszę, pierwszy kwiatuszek już jest ;:138 ;:138 ;:138 Taki maleńki a ile radości i nadziei zarazem ;:173 , bo przecież wiosna coraz bliżej :D . Wszystkiego dobrego w nadchodzącym sezonie Oleńko ;:196
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Cześć :wit Piszę w Twoim wątku po raz pierwszy ;:173
Masz cudowne róże,które bardzo podziwiam ;:167 Są oszałamiające ;:138 Piękny przebiśnieg ;:215 Ale w tym roku wcześnie wystartowały,w pewnej miejscowości niedaleko mnie podobno jest biało w parku,ale nie od śniegu :;230 tylko od...przebiśniegów :;230 :;230
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Witajcie Kochani ;)

Majeczko , Julianie serdecznie witam w moim małym ogródeczku ..lub raczej dwóch :D Dziękuję Wam serdecznie za miłe słowa.. Rozgośćcie się i wpadajcie, kiedy tylko będziecie mieli ochotę :D

Majeczko jak na początkującą ogrodniczkę naprawdę wiele Ci się udało :D Twoja naturalistyczna działeczka bardzo mi się spodobała. Zobaczymy obydwie jak bardzo będą zmieniać się nasze maluteńkie królestwa . Masz sto procent racji, każda najmniejsza roślinka, najdrobniejszy kwiat tak bardzo cieszy gdy żyje i kwitnie Bardzo dziękuję Ci za wizytę i miłe słowa pod adresem moich kwiatów ;:167

Aniu bardzo mnie ten dzielny maluch przebiśnieg ucieszył .Przykryłam go gałązkami świerku, aby śnieg nie leżał mu bezpośrednio na płatkach i będzie czekał lepszych dni :D Zima niestety już wpadła, ale może nie będzie trzymać długo. Dziękuję Ci ze znalazłaśczas aby mnie odwiedzić ;:167 ;:168

Daisy.. Ja już się cieszę, bo pomimo faktu , ze przez najbliższe dni wszystko będzie pewnie pod śniegiem leżeć , to tego malucha już w rozkwicie widziałam. Ten śnieg mnie pociesza, bo ma być , a z pewnością przykryte nim kiełki roślinek lepiej zniosą mróz.Bo młodych kiełków cebulkowych wdziałam już całkiem sporo w tym "nowym" ogródku :D Serdecznie dziękuję Ci za życzenia i życzę równie udanego , kolorowego sezonu dla Twoich Dam i wszystkich innych roślinek ;:167

Julianie cieszę sie , ze podobały Ci się moje róże .Cały dywan przebiśniegów...To musi być piękny widok.. A teraz niestety znów będzie biało, ale tym razem od śniegu Ja również Cię pozdrawiam :D

Moi Drodzy u mnie zima... i zimowi goście :D Przyłapani na gorącym uczynku :D Nawet bez większych oporów pozwoliliśmy poczęstować się im zimową pietruszka w warzywniku, bo to w końcu same witaminy .Truskawki jednak przykryjemy na wiosnę agrowłókniną

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Jacy cudni goście!?
To jakieś okazjonalne odwiedziny czy stali bywalcy?
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Majeczko to stali goście, ale zazwyczaj nie podchodzą w biały dzień, tylko w nocy . Rok temu unicestwiły nam 1/3 truskawek :cry: Ogródki mamy ogrodzone, ale warzywnik juz nie..a saren i jeleni całe zatrzęsienie w okolicy :D Na szczęście połakomiły się tylko na młode krzaczki a warzywami przez całę lato się juz nie częstowały :D A te dwa okazy, albo bardzo głodne były , albo młode jeszcze ..Fota zrobiona z okna oczywiscie na maksymalnym zblizeniu .
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Olupierwszy wiosenny kwiatek to dla mnie zawsze niesamowite uczucie ,dzisiaj na balkonie zauważyłam liście hiacyntów i to całkiem spore ,donica w zaciszu,a balkon słoneczny to się cebule rwią do życia :wit
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Witaj Olu tu pierwszy kwiatek wiosenny, a tu znów zima :) no i jacy sympatyczni goście, no wyglądają milusio byleby tylko za dużo szkód nie narobili :) Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kilka grządek na początek ;)

Post »

Oleńko Tobie udało się cudne zdjęcia zrobić, ale ja po to żeby nie robić takich zdjęć zrobiłam płot z siatki leśnej :;230 U mnie niestety bardzo niszczyły młode drzewka i krzewy wszystko było spałowane i latach drzewka czy krzewy odbijały. Poza tym kwitnących malin nie mogłam im wybaczyć, bo pod lasem maja mnóstwo malin i akurat moje sobie upatrzyły :D
Pozdrawiam serdecznie i czekam na pierwsze zasiewy na parapetach, zdrówka bo ja powoli dochodzę do niego ;:196 ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”