Wszystko co kwitnie i co jest zielone .

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
-Iwona-
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4022
Od: 4 lut 2011, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Wszystko co kwitnie i co jest zielone .

Post »

Może mi moderacja pomoże? Co mam zrobić żeby zdjęcia nie wchodziły na forum położone?
Witaj
Musisz obrócić je na komputerze i dopiero wgrać, (ja tak robię)
lub wejść na stronę fotosika i tam obrócić, tam masz strzałki do obracania, zobacz :arrow: https://images92.fotosik.pl/390/600cd7a40e9ada43.png
Powodzenia.
Awatar użytkownika
anna1946
200p
200p
Posty: 326
Od: 9 wrz 2017, o 08:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Wszystko co kwitnie i co jest zielone .

Post »

Dzięki Moderatorze :-) piszę ze smartfona ,myślę, ze rozgryze i moze mi się uda wstawić właściwie fotkę. U nas w Lubuskim w nocy padał deszcz ,spokojny lecz rzesisty. Od rana w ogrodzie zasuwalam .Przerwałam buraczki i pozbylam sie przekwitnietych naparstnic .Mszyc nie ma , tylko ślimaki korzystają z wilgoci . Wiosną kupilam kilka sadzonek rutbekii , rosną pięknie .Pysznoglowki tez porosly wysokie, aż za wysokie . Pomału zrobie ogrod w którym nie będzie duzo plewienia .Marzy mi się taki . W trawniku wysialy się jakieś samosiejki kwiatków . Chyba nie będę używała kosiarki , aż się przekonam co to jest .
Moja kliwia nabiera barw....
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba już wiem gdzie diabeł:-) tkwi . Widzę, ze sie udało...
Obrazek

Proszę nie pisać co chwila postu pod postem(połączyłam) tego samego dnia i o poprawną pisownię(regulamin). Iwona
Awatar użytkownika
anna1946
200p
200p
Posty: 326
Od: 9 wrz 2017, o 08:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Wszystko co kwitnie i co jest zielone .

Post »

Dzien dobry - moja pysznoglowka zgubiła miarę .Rosnie i rosnie .Zauważyłam nalot na liściach taki jak szara pleśń .
Obrazek

Obrazek
Użyłam środka.zapobiegawczo do zwalczania chorób grzybowych,szarej plesni i maczniaka prawdziwego. Okaże się czy postapilam właściwie.

No tak wychodzi jak się pisze ze smartfona .Przepraszam .Prosze moje konto zamknąć .

Ze smartfona również można pisać prawidłowo, wystarczy tylko chcieć,
bo jak widać potrafisz pisać ą, ę, ł, ś, ć... tylko nie chcesz tego dopilnować
i poprawić przed wysłaniem. Na forum bardzo dużo osób pisze z telefonu i wszystko jest ok.
Iwona
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”