Moja działka 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16479
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działka 8

Post »

Liduś, bardzo wnikliwie przejrzałam kilka zestawów fotek Twoich działkowych kwitnień i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. ;:109 U Ciebie absolutnie nie widać jesiennych obrazków. ;:7
Że kwitną jesienne, to nic nie znaczy. ;:185 Jest tak kolorowo, że oczy bolą patrzeć, ;:111 a mają na co! ;:138
Słoneczka życzę i zdrówka. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2283
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Moja działka 8

Post »

Aster 'Bonningdale White' ładnie kwitnie. Lubię jego cytrynowe pączki. Astry teraz pięknie kwitną ;:333
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja działka 8

Post »

Lidziu no niestety tak to już jest, że żadna przesada nie jest dobra... Nadmiar deszczu moze być równie dotkliwy jak jego brak... U mnie też był dość deszczowy okres, ale na szczęście ostatnio jest przecudna pogoda. Ziemia mocno nasączona, wreszcie mogę coś podziałać w kwestii przesadzania, dosadzania itd :D Jednak w twoim ogrodzie nie jest jeszcze tak źle jak to pisałaś we wstępie - wszak dużo roślin wciąż cieszy oczy kwiatami ;:215 Peryskopy wyglądają prześmiesznie, jak kocie ogonki ;:306
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42085
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja działka 8

Post »

Lidziu szkoda, że sprzęt zawodzi bo jeszcze tyle roślin masz do pokazanie. Peryskop nurka świetny....czy on zakwitnie?
Czerwony pięciornik ciekawy ma kolor! Nawłoć to jedynie kanadyjska u mnie dobrze się czuje a te inne odchodziły po zimie i chyba nawet nigdy nie zakwitły. Mam nadzieję że szybko awaria zostanie usunięta i wrócisz do nas :D
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6314
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moja działka 8

Post »

Bardzo Wam Wszystkim dziękuję, za posty i życzenia.
Niestety nadal nie mam komputera. Sprawa się skomplikowała i nie wiadomo czy w ogóle będę dysponowała jakimś sprzętem, żeby odwiedzać forum. Myślę, że wszystko powinno się wyjaśnić w przeciągu 2-3 tygodni.
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i życzę pięknej, złotej jesieni.
Pozdrawiam Lidka "A niebo zostawmy im - aniołom i wróblom". Heinrich Heine
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16479
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działka 8

Post »

Liduś, to ja mocno zaciskam kciuki, by sprawa komputera rozwiązała się pozytywnie. ;:168
Zdrówka ;:196 życzę i ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3364
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działka 8

Post »

Ja też trzymam kciuki mocno zaciśnięte,żebyś miała wreszcie komputer.
Serdecznie pozdrawiam.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja działka 8

Post »

Oby wszystko się skończyło dobrze, bo tęsknię za twoimi relacjami...
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6314
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moja działka 8

Post »

Witam Was po przerwie. Nareszcie jestem, ale ma razie mogę tylko odpisać na Wasze posty, bo nie mam możliwości pokazania zdjęć.

Jurku - Locutus cieszę się, że podoba Ci się u mnie i zawsze trafiasz na coś nowego. Oby tak dalej.

Danusiu danuta z moje eukomisy rosną w dużych doniczkach i niezawodnie co roku kwitną. Już cieszę się, bo w przyszłym sezonie będzie okazja pokazać następną jego odmianę, o ile oczywiście zakwitnie.
Driakiew gołębia to bylina, jej dwie odmiany będą u mnie zimować po raz pierwszy i zobaczymy jak się spiszą.
Niekiedy, wiosną znajduję siewki kokoryczy, będę pamiętać o Tobie.
Kilka dni było w miarę pogodnych, ale na działce tak mokro, że tylko w niektórych miejscach dało się cokolwiek robić. Niestety od wczorajszego ranka deszcz pada non stop.

Ewuniu - ewarost naprawdę nie masz za co przepraszać. Cieszę się, że jesteś.
U mnie znów pada i zrobiło się dużo chłodniej. To już pewnie koniec pracy na działce.

Lucynko - płocczanka bardzo dziękuję za życzenia. Na działce już wczoraj było bardzo smutno, wszystko przez padający deszcz i chłód. To już niestety koniec sezonu ogrodowego.

Florianie - Florian Silesia tak aster 'Boningdale White'potrafi zachwycać w każdej fazie swego kwitnienia. W tym roku polubiłam też bardzo mój nowy aster Hosera, jest wprost cudowny. Dziękuję.

Małgosiu - clem3 kilka ostatnich dni rzeczywiście było dość pogodnych i udało mi się powycinać przekwitnięte byliny. Niestety błoto do końca nie wyschło, a deszcz znów zaczął padać i wszelkie prace ziemne trzeba odłożyć do wiosny.
Relacje będą, ale niestety nieokraszone zdjęciami.

Marysiu - Maska mój sprzęt jest już stary i nie zawsze można na niego liczyć.
Kwiatostan (peryskop) rozchodnika aggregatus zaczyna kwitnąć, kwiatuszki będą białe, mikroskopijnych rozmiarów.
Nawłoć kanadyjska i u mnie aż za nadto dobrze się czuje i wiosną chyba całkowicie ją usunę.
Pozdrawiam Lidka "A niebo zostawmy im - aniołom i wróblom". Heinrich Heine
Moje wątki.
Moja działka cz.9
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3364
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działka 8

Post »

Ależ się cieszę,że możesz chociaż pisać. ;:138
A te eukomisy to przetrzymujesz w piwnicy w doniczkach?, bo jeden też mam w doniczce.Cieszę się,że będę miała kokorycze od Ciebie,bardzo mi się one podobają.Nazbierałam dużo różnych nasion więc może coś będziesz chciała.Ostatnio zebrałam jeszcze nasiona
akantu i tygrysówki.

Pomimo wszystkiego życzę dużo ;:3
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moja działka 8

Post »

Witaj Lidziu ;:196 ;:196 bardzo przepraszam że tak Cię zaniedbałam :oops: :oops: przepraszam ;:167 ale już nadrobiłam zaległości .
Cudowne masz kwiatuszki ;:215 ;:215 i to wszystkie - nie będę wymieniać bo musiałabym wszystkie :D
Dobrze że już chociaż możesz pisać .
Pogoda mam nie dopisuje , u mnie też leje i nie pozwala pracować .
Życzę Ci dużo zdrówka i dużo słoneczka a także żeby siły i komputer dopisywały ;:168 ;:167
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Moja działka 8

Post »

Lidziu to przykre ,że nie możesz wstawiać fotek. Może już nie długo będziesz mogła. ;:108
Ale pisać możesz .Jak tam Twoja działeczka po tych opadach deszczu? .U mnie dolewa i dziś już woda stała po deszczu w ogrodzie. Pewnie znosisz nie zimujące do domu. ;:108
Zyczę dużo ;:3 i zdrówka. :wit
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moja działka 8

Post »

Lidziu co u ciebie... u nas leje i wieje już drugi dzień ;:223 a tu jeszcze nie koniec jesiennego ogrodowania :oops: podobno ma jeszcze być ;:3 Napisz jak zdrówko i co u ciebie... na fotki przyjdzie jeszcze czas ;:196
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”