Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Nie, za szybko wróciliśmy, kiedy dla wracających z Katalonii nie było nawet ankiety na lotnisku, o kwarantannie nie wspominając. To dopiero później w Hiszpanii tak eskalowalo :| Kwarantanna nie działa wstecz, ale i tak nie wychodzimy, tak dla pewności. Próbowałam się dodzwonić do sanepidu i na infolinie, ale to graniczy z cudem.
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Tak chyba jest cały czas.
Byłam w Barcelonie w ubiegłym roku i na pewno jeszcze tam wrócę, mam wspaniałe wspomnienia.
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Agnieszko pracujecie w ogrodzie w takim tempie, że od samego czytania się zmęczyłam. ;:173 Przesadzić takie duże hortensje ogrodowe, to dopiero wysiłek. ;:180
Agrotkanina chyba też podgrzeje glebę, pewnie marchewka szybciej wzejdzie. Córcia słodka pomocnica. ;:167
Lis nie boi się tak blisko zabudowań zapuszczać. ;:202 Zawsze myślałam, że tylko na odludziu do kur się dobiera. Jak by ktoś nie wiedział, że kury to ptaki grzebiące, to po Twoich zdjęciach nie ma wątpliwości. :)
Dużo zdrowia i słońca na prace ogrodowe. ;:196
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Sabina, marzec też mamy pogodowo bliższy kwietnia :D Ciekawe, jaki to będzie sezon, czy w maju też będzie czerwiec? ;:173
Natalia teraz już nam w ogóle zostało tylko nadrabiać domowe i ogrodowe prace, może czytać, oglądać filmy, a i nie wiadomo, jak długo :roll: Dobrze, że ogród zawsze koi smutki i stres.
Agnieszko dziękuję serdecznie! ;:196 Coś Ty, profesor nic sobie nie szykował, to my profesorom tak zastawiliśmy stół, w nadziei że spojrzy łaskawie na nasze prace :;230 Kury tulipanów nie dziobią na szczęście :) Drapią i dziobią inne moje kochane roślinki, a leszczynę jak już puszcza liście to dosłownie masakrują ;:224
Loki U Ciebie pewnie już późna wiosna. Jak moje jabłonie otwierają pąki, to Twoje może już kwiaty? :uszy Zaraz zajrzę przypomnieć sobie, jak wygląda marzec we Francji :D
Marysiu mam koguta już chyba rok ;:215 To nie australop, a kogut Andaluzyjski, jest znacznie mniejszy. U nas już targowiska są zawieszone, kto wie jak długo... No ale jeszcze nim się wszystko posypało dokupiłam kolejne młode nioski. Trochę mnie martwi, ze na Święta nie będzie dużo jajek, ale trudno, będziemy sobie radzić z tym co jest :) Winorośle mocno tnę, na szczęście żadna nie płakała, w przeciwieństwie do kiwi. Chyba zacznę je ciąć na jesieni ;:204
Gosiu agro ma zatrzymać wodę w ziemi i chwasty, a czy zda egzamin to się okaże ;:218
Karolka mam nadzieję, ze zdążyłaś z brzoskwiniami :) Już wkrótce zakwitną ;:215
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Soniu, te hortensje tak się wgryzły, że myślałam, ze ich nigdy nie wyrwę ;:oj Ile nie kopałam, tak się okazywało mało i musiałam z nimi walczyć, no jakoś nie chciały po dobroci pójść :;230 No niestety, lis się nie boi, a wszystko wkalkulowane i chociaż tyle dobrego, ze jak widzi kogoś, to zmyka, bo co by to było jakby był większy, jak wilk, a kury trzeba byłoby mu z pyska wyszarpnąć ;:185 U nas te bezczelne rudzielce potrafią w biały dzień przy głównej drodze we wsi zmykać ;:202 Tobie też zdrówka, i wszystkim ogrodnikom życzę, by żadna choroba nie miała do Was dostępu ;:196
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Właśnie nadeszła długo wyczekiwana wiosenna pogoda ;:3 Wszystko aż rwie się do życia!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pod morelą powietrze wpada w wibrację i słuchać buczenie, bzyczenie, brzęczenie mnóstwa małych skrzydełek :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Aguś, ale już wiosennie ;:oj Aż cieplej na serduchu patrząc na kwitnące żonkile, hiacynty, drzewka owocowe. U mnie daleko w polu takie kwiatki, więc sobie pooglądam Twoje. ;:108
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Aguś ja też nie wyobrażam sobie teraz nie mieć ogrodu i do niego nie uciec ;:108
Dobrze że mamy taką możliwość ;:167
Wiosna u Ciebie bardziej posunięta, u mnie jeszcze pąki a u Ciebie kwiaty ;:108
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

:wit
Ależ ty masz już bogatą wiosnę. Tyle kwitnień , tyle roślin pięknych już śmiało zagląda nam w oczy z kolorkami.
Pięknie.
Az jutro i ja baczniej po rabatach pozaglądam :)
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Aga, u ciebie wiosna zdecydowanie na wyższym stopniu zaawansowania. Piękne masz kwitnienia i jeszcze morela ;:oj Zerkałam na swoje owocówki i na pierwszym miejscu zdecydowanie nektaryna. Ciekawa jestem czy w tym roku znowu będzie ją zżerać kędzierzawość ;:223
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Gosiu ja też jestem zachwycona, chociaż już wiem, że w weekend skończy się sielanka i np ta morelka pospieszna na pewno przemarznie.
Kasiu ja też sobie nie wyobrażam teraz mieszkać w bloku ;:218
Aniu patrz uważnie, na pewno znajdziesz sporo wiosny :)
Sabina ja co roku się zastanawiam, jak to z tą kędzierzawością będzie, niby pryskasz, ale nie trafisz w termin i po brzoskwiniach ;:173

Chwilo trwaj, jesteś piękna :tan

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wszyscy domownicy cieszą się wiosną ;:oj

Obrazek
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

No właśnie problem w tym, że nie pryskałam. Miałam miedzianem, ale uciekło mi i chyba teraz już za późno ;:224 czy miedzian w ogóle cokolwiek działa na kędzierzawość?
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Fioletowy ogród z aniołkiem cz 2

Post »

Agnieszko, ależ u Ciebie jest cudownie ;:oj To już nie jest żadna nieśmiała wiosenka, tylko wiosna jak się patrzy :tan Pięknie, kolorowo, słonecznie-jak mi już tęskno do takich widoków. Ciekawe kiedy będą owoce, z tak wcześnie kwitnących drzew? Pszczoły już je zapylą, ale co dalej? Co będzie, to będzie, ale przynajmniej teraz możemy się cieszyć ich widokiem.
Pierzaste całkiem nieźle sobie wykorzystały niespodzianie im daną wolność, widać, że bardzo im to odpowiada. Szkoda kurki, jak tak można w biały dzień zakraść się po kurę? Lis-wredota ;:124
Po raz kolejny okazuje się, że ogród przy domu, to same korzyści. Ale ja też sobie radzę, nie wiem jak długo, bo nie wiadomo czy i mnie nie dopadnie, ale na razie staram się o tym nie myśleć, co nie znaczy, że lekceważę.
Serdecznie pozdrawiam, trzymajcie się ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”