Ogród pełen róż

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród pełen róż

Post »

Wiolu jakie piękne widoki ;:oj róże, piwonie, ostrózki ;:138 ;:138 nic tylko siedzieć w ogrodzie przy tylu wspaniałych zapachach, u mnie wszystko w tyle.
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogród pełen róż

Post »

Witajcie.

Kasiu, z każdym dniem jest coraz piękniej. Nie nadążam ze zdjęciami, bo co zrobiłam w ubiegłym tygodniu to dziś nieaktualne. Każdy dzień to nowe, bujniejsze kwitnienia i oszałamiający zapach róż ;:167

Małgosia, jakoś tak samo mi się nasiało tych orlików. :lol:
Zawsze najpierw piwonie rozkwitały i gdy były w pełni a niektóre kończyły kwitnienie, to rozpoczynał się różany spektakl. W tym roku wszystko na raz i te piwonie giną mi w gąszczu róż :roll:

Krysiu i u Ciebie wszystko nadrobi. Potem kiedy ja już będę ścinać przekwitłe kwiaty, Ty będziesz się nimi cieszyć. :D

Upał niesamowity i taki ma być cały tydzień. Zarósł mi chwastami warzywnik i nie mam jak wyplewić, bo skała z ziemi :( Poza tym nawet nie wychodzę w to gorąco jak nie muszę, bo źle znoszę takie temperatury.
Boję się tego, a pewnie tak będzie, że róże przekwitną bardzo szybko :roll:


Pokażę jeszcze dziś zdjęcia, które ostatnio zrobiłam. Znalazłam czas żeby je zmniejszyć i wrzucić na serwer, choć widząc słabe zainteresowanie wątkiem tracę motywację żeby go dalej prowadzić.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nn, może ktoś pomoże w nazwie :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród pełen róż

Post »

:wit Wiolu

Piękne róże ;:167 masz wspaniałe wyrośnięte krzaki, obsypane bujnie kwieciem, coś cudownego, chciałabym na żywo to zobaczyć ;:138 ;:138 Naparstnica jak dostojna dama pod murkiem się prezentuje, urocze zdjęcie ;:167 Myślę,że oglądających jest dużo tylko każdy przeleci zdjęcia i nie pisze bo w ogrodach jest teraz mnóstwo pracy i kwiatów do podziwiania, sama spędziłam trzy godziny rankiem plewiąc chwasty i wycinając już przekwitłe byliny, obcinając krzaki itp. Teraz przy robieniu obiadku postanowiłam wpaść szybciutko na FO, a za chwilę biegnę do pracy, Wiolu nie zamykaj tak bogatego w piękne rośliny wątku, tu możemy też wymienić się doświadczeniami, ja sobie to bardzo cenię ;:180 Czy możesz w paru słowach napisać coś o Princess Alexandra of Kent, czy ładnie przyrasta, trzyma kwiat i czy to zdrowa róża, bo pięknotka z niej jest ;:167 Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród pełen róż

Post »

Wiolu bardzo byłoby szkoda, gdybyś zamknęła wątek. Ja go przeglądam regularnie, tylko weekendy mam zwykle na działce, a tam internet chodzi bardzo słabo, więc raczej na forum nie zaglądam. Mam teraz strasznie dużo pracy plus ogród, który żyje własnym życiem, plus komunia syna- biegam kłusem non stop. Do swojego wątku dodawałam zdjęcia i gnałam dalej. :wink:

Twoje zdjęcia są nadzwyczajne- masz swój styl, a ogród jest pełen romantyzmu. Cudne stare dodatki i te murki co ostatnio pokazałaś. Pięknie. A róże- w Twoim dużym ogrodzie oddychają pełną piersią i pokazują swoje całe piękno i pełnię kwitnienia, a nie tak jak moje zduszone jedna na drugiej. :wink: :lol:
Aż miło popatrzeć na ten przepych kwiatów różanych, piwoniowych, urocze, słodkie ostróżki, zakątki. Bardzo mi się dobrze u Ciebie spaceruje. W taką stronę bym szła, jakbym miała większy areał do dyspozycji.
I ciągle czekam na skrzynie warzywne, jeśli opieliłaś już, to pokaż koniecznie. :)
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Ogród pełen róż

Post »

Krysia i Monika mają rację, ja też oglądam i mało piszę, ciągle byłoby to och i ach. Zakochałam się w Tuscany.
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogród pełen róż

Post »

Wiolu ja też nie widzę zainteresowania swoim wątkiem i podejrzewam, że większość osób mogłaby tak powiedzieć o swoich. Zainteresowanie jest teraz mniejsze ogólnie wszystkim. Myślisz że ja nie tracę motywacji do wklejania zdjęć? Co parę dni to czuję, ale potem znowu się ogarniam i idę dalej, bo jakoś byłoby smutno cieszyć się swoim ogrodem w samotności. Piękne masz róże, piękne rabaty, fajnie skomponowane kolorystycznie. Ja tam lubię tu zaglądać, tym bardziej o tej właśnie porze roku, tak bogatej w kolory i zapachy.
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Ogród pełen róż

Post »

Wiolu co Ty piszesz wiesz ,ze latem jesteśmy na ogrodach podziwiać piękno roślinności , więc nie przesadzaj zawsze zaglądam , co nowego u Ciebie i nie tylko ja , bo jest więcej takich.Ale teraz do rzeczy , ogród tętni życiem , jest teraz piękny i bujny , ale jak patrzę u Ciebie i Dorotki to chyba jesienią ją wezmę , a może szybciej.Piękna.
Desdemonę mam wiosenną i też już mała a kwitnie , ale jak będzie taka duża jak u Ciebie to muszę jej zmienić miejscówkę. Pokazuj więcej zdjęć ;:108 pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród pełen róż

Post »

Jak duzo masz ciekawych i pięknych odmian roz.
Wszystkie takie ładne krzaczki.Obficie kwitną.
No ;:215
U mnie nie wszystkie sa okazale. :cry:
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród pełen róż

Post »

Wiolu, piękny, różany spektakl ;:63 Tuscany pięknie kwitnie na całej długości, a ten kolorek... ;:224
Teraz nastał czas królowych i niech nam trwa jak najdłużej. Co prawda upały męczą nasze panny, ale zdjęcia uwieczniają je w najlepszych momentach ;:167 Niech czerwiec nie kończy się wcale...
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród pełen róż

Post »

Skąd się bierze takie cudne róże? Przecież każda z osobna jest przepiękna jak królowa ;:oj Ranyśku, czy ja kiedyś doczekam się chociaż takiej jednej? Chociaż Desdemona niech mi taka urośnie, bo na razie jest taka maleńka, słabowita. Ledwo ją widać znad ziemi.
Cudowny ten murek i kwiaty pod nim rosnące, tylko dlaczego skrywasz za nimi koło? Pokaż je innym , nie chowaj go tylko dla siebie ;:180
Czas goni każdego, jest go coraz mniej przy zastraszającym tempie wzrostu chwastów. Jestem już nawet nie jeden, a pięć kroków za nimi ;:306
Tuskany jest urzekajaca z takim długim ogonem kwiatów ;:oj
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród pełen róż

Post »

Przepiękny spektakl ;:138 ;:138 ;:138
Pozdrawiam - Justyna
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród pełen róż

Post »

Wiolu, ja też pokusiłam się o różę Crocus Rose i przyznam, że całkiem ładna z niej panienka. Tuscany to gigant ;:oj . Podobnież ma być troszkę chłodniej to my i roślinki odżyjemy.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród pełen róż

Post »

O matko jakie ty masz piękne te róże ;:173 I wszystkie to już olbrzymie krzaczory :D
Kochana pozwolisz, że wstawię u ciebie zdjęcie jednej mojej nn? Zobaczyłam u ciebie Crocus Rose i zastanawiam się, czy to może być ona? Wstawiam w małym rozmiarze, ale jak klikniesz na to zdjęcie to się powiększy.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”