Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Cudowne hortensje, Basiu ;:63 Zawsze mi się takie marzyły, ale nie chciały u mnie rosnąć i w końcu się z nimi pożegnałam. Mam jeszcze jedną, ale już chyba przestanę liczyć, że odwdzięczy mi się kwiatami za opiekę i na jesieni raczej zwolni miejscówkę.
Fotosik robi jakieś problemy? Nie wstawiałam już kilka dni zdjęć, ale jeszcze ostatnio było wszystko ok.
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Basiu..piękne posiadasz lilie nie wspominając o różyczkach bo to to już obłęd ;:180 . Hortensje twoje dały popis a ja te ogrodowe powywalałam, groziłam, prosiłam a one jak zaklęte , więc wywaliłam ;:oj . Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Ej...pomidorki ładnie rosną.
Moje też w liście porosly. I mąż w sobotę je pousuwal.;)
Jeszcze trochę I będziemy mieli I jedli własne pomidorki. ;:108
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Moje pomidory też porosły długaśne a owoców mało ,a właściwie kwiatków, bo tylko parę owocków mam na razie .Jednak są zdrowe czego i Twoim życzę . Wreszcie dzisiaj nadrabiam forumowe zaległości i w ogródku też latałam z sekatorem zamiast z aparatem . Oby tylko pogoda dopisała to i pomidorki zdążą dojrzeć .Basiu masz śliczne ogrodówki moje powoli też sie zbierają jednak są niewidoczne zasłonięte ogórkami .Dzisiaj już parę ogórków skonsumowałam razem z Amelką, ależ były słodziutkie mniam mniam
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Witaj Basiu,cudne masz hortensje ogrodowe ,u mnie niestety nie kwitną i muszę wywalić jeszcze ostatnią ,bo tylko zawadza ,róże masz takie pięknie i super odmiany ,a pomidorki trochę za gęsto ,ja posadziłam co 60 cm i chyba za rzadko ;:306 ,ale za to super się wietrzą i mają dużo owoców ,jeżówki też u ciebie pięknie i obficie zakwitają ,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

No pomidorki ładnie się zagęściły :)
Basiu a te lilie to wykopujesz, czy zostawiasz w ziemi i same sobie radzą ? :)
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Basiu, przyglądam się Twojej Polce i chyba też bym się szpadlem po głowie stuknęła :;230 A właściwie dlaczego ją wywaliłaś?
Róże szybko podłapały plamistość, bo sucho strasznie, a przesuszone róże są bardziej podatne na wszelkie choroby. Może teraz trochę złapią wilgoci, to odżyją? Robiłaś opryski na plamistość? U mnie plamistości mało, ale za to przędziorek robi spustoszenie :twisted:
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Piękne masz hortensje, duże , rozrośnięte krzaki ;:138 Ja swoje kilka razy przesadzałam i sa małe, ale też sie doczekam :wink:
Ja też mam problem z Fotosikiem , nie mogę sie dogadać. Musiałam zlikwidować czesć zdjęć żeby zrobić miejsce na nowe zdjęcia :? No i nigdy nie płaciłam a teraz płacę i tak nie pomaga :(
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Basiu, ja w zeszłym roku z chytrości ( bo miałam sporo naprodukowanych flanc) posadziłam tak gęsto pomidory, że z ogromnym trudem na czworakach musiałam między nimi pielić. Rosły bujnie, owocowały średnio i szybko też zakończyły, bo zaraza je dopadła. Wiadomo jakie lato mieliśmy. W tym roku wybrałam 20 zdrowych krzaczków i posadziłam luźno, z dobrym dojściem. Resztę upchnęłam po donicach, a efekt jest powalający. Rosną cudnie. Lepiej jak są dobrze doświetlone, chyba nie lubią ścisku. Inna sprawa, że w tym sezonie ścisnęłam papryki :lol:
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

PIękne te lilie u Ciebie, hortensje również. Ja 2 lata temu już chciałam wyrzucić hortensję ogrodową, ale na szczęście została.
Co do pomidorków, to faktycznie lepiej nie sadzić ich za gęsto. Jak mają luźniej to lepiej rosną i mniej chorują. Można też łatwiej przy nich zrobić porządek.
Moja rodzinka już od 2 tygodni zajada się naszymi pomidorami. Są takie słodkie. Swoje są najlepsze. Pozdrawiam :wit
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Basiu mamy ogrody podlane, radość ogromna nie tylko dla nas, roślinki tez się cieszą widać jak pięknie prezentują swoją piękność na Twoich zdjęciach.
Też mam ten sam problem jak Ty, za gęsto sadze pomidory, każdego roku jak przychodzi mi koło nich pracować obiecuję za rok o kilka krzaków mniej posadzę, ale nie dotrzymuję tego ;:306
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Basiu pomidory szaleją, portrety róż, lilii i hortensji piękne, ale Józefka zawsze przywołuje u mnie jej zapach... ;:215
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moje roślinki... apus - cz. 3 - mocno różana!

Post »

Basiu trzy Jalitah to dopiero widok, jest cudna. ;:oj Deszcze były potrzebne, ale różom nie posłużyły, u mnie też połowę liści oberwałam. ;:222 Posadziłaś za gęsto Jalitah i pomidory, ja te ostatnie też. Chyba wszyscy tak mamy. :roll: Moje pomidory też różnie wiążą owoce, jedne mają po kilka w gronie inne po dwa, trzy. ;:131 Tylko koktajlowe niezawodne.
Ciepłych dni i słońca. ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”