Wiejski po przejściach cz.36

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Maryś za kapusty dziękuję ;:196 ale nie będę ani siać ani sadzić jedynie na tą brukselkę się skuszę ale z nasionami nie ma problemu...po prostu dopiszę do listy zakupowej. :wink: Piszesz, że z rozsady miałaś brukselkę....czyli siałaś a jeżeli można wiedzieć kiedy. Myślałam żeby kupić na targu wczesna wiosną maleńkie sadzonki. Parapety będę miała zajęte przez pomidory i papryki no i kwiaty (kobea i dalie).
U nas też się ochłodziło po tym dzisiejszym deszczu i kto wie czy nad ranem nie będzie (-).
;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Ewuniu to jest korzyść z naszego FO, piszemy co wiemy i przekazujemy swoje doświadczenia innym czytającym :D U Ciebie też wiele się dowiedziałam, bo dzielisz się doświadczeniami ;:196

Lucynko powtórzę i Tobie ...ile ja się u Ciebie nauczyłam, wypytywałam! ;:168
Nie kupuję w Biedronce prawie wcale więc nie wiedziałam nawet, że są takie ciekawe jarzynki. Niedaleka Biedronka konkuruje z polskim Lewiatanem, który u nas jest rewelacyjny i kupujemy właśnie w Lewiatanie :D Kiedyś muszę spróbować tych czipsów jarmużowych, bo nigdy nie jadłam ;:215 Kiedyś jesienią wykopywałam cebulki szczypiorku (trzymałam w piwniczce) i zimą sadziłam do doniczki...wyrastał własny szczypiorek :D A Ty jak uprawiasz w domu?
Śnieg to już mi dzisiaj fruwał, czasem z deszczem, a czasem bez, ale +2 i deszcz nie pozwolił mu zalec!
Ślizgam się, ślizgam kochana ;:oj
Trzymaj się cieplutko ;:196

Elżbietko tak siałam nasionka identycznie jak kapustę w kwietniu (w tunelu) i sadziłam do gruntu w maju. Na jesieni zbierałam co się dało, bo potem w pole wchodziły zające. Raz miałam piękne spore główki, ale niestety nie tylko mnie się spodobały. Teraz mam ogrodzony teren to może jeszcze się skuszę :wink:
Oj u mnie już parapet pełen roślin, bo zrobiłam eksperymentalnie jakieś sadzonki! na szczęście sukcesywnie padają więc może parapet się zwolni przed lutym ;:306
Zimnica straszliwa i ostatnie rośliny wciągam do domu, brr ;:196
Awatar użytkownika
Jatra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3244
Od: 18 sie 2011, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie-wlkp
Kontakt:

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

:wit

Marysiu jak zawsze pełna wigoru jesteś , skąd ty czerpiesz tyle energii ;:oj

Piękne wschody i zachody słońca i jak ci się ogród wspaniale rozrósł . ;:oj
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski po przejściach cz.36

Post »

Tereniu dziękuję Ci za miłe słowa i odwiedziny! pozwól, że razem poprowadzimy Gości na następnej części Wiejskiego ogrodu! która jest :arrow: tutaj.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”