Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, dzięki za foto Leosia ;:196 Madzia ma rację, angielskie ma zapędy Twój ogród :uszy
Ja dzisiaj mojego LO zjadłam, no prawie, bo większość kwiatów poszła na konfiturę. ;:173
Awatar użytkownika
IzabelaS
500p
500p
Posty: 571
Od: 15 cze 2010, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pod Kaliszem, Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, ile razy jestem u Ciebie, wydaje mi się,że jestem u siebie. Być może wpływ na to ma architektura Twojego otoczenia, starej daty budynki z czerwonej cegły, tak mi bliskie, oraz te drewniaki za płotem. Jednak prawdziwy urok temu miejscu nadaje morze kwiatów. Patrzę, widzę wszystkich dobrych znajomych, i wciąż zachwyca mnie Twój ogród. A różami zajmuj się namiętnie, to jest również moja pasja.
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ale ładnie róże u Ciebie rosną ;:oj .
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witam Ewelinko! jestem w Twoim żywiołowym ogrodzie, takim jak jego właścicielka ;:168
Życzę wspaniałych kwitnień i łagodnego sezonu! Pozdrawiam serdecznie ;:168
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

O proszę, jak zasuwasz z wątkiem. Kolejna odsłona!
AŻ trudno uwierzyć, że dopiero dwa lata tworzysz swój ogród. Taki ładny, rozrośnięty, wszystko wspaniale Ci kwitnie! Róże- och! ach!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Jestem! Tyle róż Ci kwitnie, moje wciąż trzymają mnie w niepewności, kiedy się pootwierają ;:173

Jakie masz plany na te nowe 10 arów? ;:oj Wiedziałam, że powiększasz działkę, ale nie zdawałam sobie sprawy, że o tyle!
Awatar użytkownika
silvarerum
1000p
1000p
Posty: 1149
Od: 16 kwie 2012, o 21:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Kurczę, prawie przegapiłam, że założyłaś nowy wątek...

Masz piękne róże, aż trudno uwierzyć, że są takie młode.
Zapraszam: silvarerum czyli szwedzki ogrodnik w akcji.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=88534
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witajcie :wit .


Dzisiaj rano spojrzałam do swojej paszczy i zobaczyłam istny armagedon :shock: . Poleciałam do lekarza i okazało się, że słusznie . Mam anginę i muszę przez 10 dni brać antybiotyk ;:222 . Normalnie ten czerwiec mnie dobija :roll: . W dodatku moje oczy nadal wyglądają fatalnie bo są czerwone . No nic , trzeba to przeżyć . Udało mi się dzisiaj wykosić trawnik i w zasadzie nic więcej. Wieczorem mocno popadało i mam nadzieję, że w nocy też będzie deszcz bo sucho jak pieprz. Jutro spodziewamy się znajomych ze studiów ;:173 . To będzie spotkanie po kilku latach .


Obrazek


Małgosiu-PEPSI nie ma za co ;:196 . Ja nie wiem jak zrobić konfiturę z płatków róży ale chyba trzeba się tego nauczyć ;:108 . Trzeba brać z natury jeśli nam coś daje ;:173 .


Obrazek


Izabelo bardzo dziękuję za dobre słowa ;:196 . Fajnie, że mój ogród przywołuje znajome Ci miejsce . Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Asiu nie narzekam póki co ;:173 . Czekam na kolejne gwiazdy ;:138 .


Veilchenblau bardzo skromnie ale wiosną był przesadzany więc i tak cieszę się, że w ogóle kwitnie.

Obrazek


Marysiu bardzo dziękuję ;:196 . Tobie również życzę tego samego.


Inspiration Zoin.

Obrazek


Mariolu ja sama nie mogę uwierzyć, że tak szybko rośliny się rozrosły ;:108 . Wcześniej patrzyłam na ogrody innych i zastanawiałam się kiedy u mnie będzie coś takiego ?? Nadal jest jeszcze sporo pracy ale z roku na rok jest coraz lepiej i z tego się cieszę .


Obrazek


Aniu pytasz o moje plany ;:173 . No cóż, na razie tylko wykosimy chaszcze a w przyszłym roku będziemy ogarniać teren. Trzeba nawieźć tam sporo ziemi i za pomocą ciężkiego sprzętu poprawić to i tamto bo teren jest bardzo nierówny . Później zrobimy podjazd i chodnik. Może nie wiesz ale na ten moment moja działka nie mam dostępu do drogi :oops: . Mam wjazd przez działkę sąsiadki ale po zakupie działki będziemy mieli dostęp do drogi gminnej i zrobimy sobie wjazd z innej strony. Jak uporamy się z tym wszystkim to na pewno powstaną też nowe rabaty , miejsce na odpoczynek, większy warzywnik . To są plany na lata więc na pewno nie będę się nudziła ;:224 . U mnie kolejne róże otwierają kwiaty.


Obrazek


Sylwio bardzo dziękuję za wizytę ;:196 . Moje róże nieźle się zapowiadają a bynajmniej niektóre :lol: .


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kurfurstin Sophie .

Obrazek


Morden Blush

Obrazek



Pozdrawiam i udanego wieczorku życzę :wit .
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelko,wielki szacunek ;:215 włożyłaś taki ogrom pracy w Swój ogród, wszystko takie zadbanie i tyle gatunków roslin i to wszystko utrzymujesz w idealnym ładzie, nie widzę ani jednego źdźbła trawki ;:333,, Piękny Rustykalny Ogród,, w nowym wydaniu ;:167 ;:167 ;:167
Ewelko, masz Len w ogrodzie :?: bo ja posiałam len, juz ma 15cm i zastanawiam sie czy zakwitnie w tym roku czy dopiero w następnym
/ nasiona odzyskałam z bukietu ,były tam kuleczki suchego lnu . Posiałam i zastanawiam sie czy jest to Len trwały. :)
Różyczki masz śliczne, moja Gizelka ma dopiero pączusie ,,malutki niemowlaczek, ;:168
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Naoglądałam się, powzdychałam i idę marzyć...
Pięknie u Ciebie Ewelinko... tak wszystko zgrane... ;:138
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Super to wszystko wygląda, pięknie kwitnie, wspaniale rośnie! Faktycznie ogród, działka to dożywotnia praca, ale efekty wspaniałe! Super, ze udało Wam się dokupić sąsiednią działkę, my walczymy od lat, ale właścicielka nieugięta, mieszka w mieście, działka zarasta chaszczami, ale nie ma mowy żeby sprzedała!
Zdrówka życzę!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko wszędzie jestem spóźniona. :oops: Po szerszych kadrach można by sądzić, że ogród ma parę ładnych lat. :shock: Fantastycznie masz obsadzone rabaty, a rośliny zawsze rosną szybciej, niż zakładamy. :wink: Bordowy powojnik i biała róża, przepiękne zestawienie. ;:138 U mnie siąpi powoli, jestem szczęśliwa, że podlewa nam ogrody. Zdrowiej szybko i spokojnego świętowania. ;:168
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Obrazek
Ta róża mnie zauroczyła... ;:oj Prze-pię-kna!!! ;:167
Pisałaś co to za królewna? Może przeoczyłam....
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”