Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko mamy trochę zimy, ale twoje róże się nie poddają. ;:oj Zawsze optymistyczniej ogród wygląda, jak trochę śnieg go przyprószy. ;:108
Okres świąteczny zawsze ogranicza nasze pobyty na forum. W nowym roku dzień dłuższy i plany na kolejny rok w ogrodzie już robimy, więc i ruch będzie większy. :)
Zdrowia dla dziewczynek. ;:167
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko ogród nabrał nowej barwy i urody! Jeszcze go nie zasypało, a jedynie przyprószyło :D Zwolniliśmy tempa bo tak jest zawsze w zimie, ale im bliżej wiosny będziemy aktywniejsi siejąc i wypatrując rodzącego się życia w ogródkach. Póki co lecz dziewczynki i trzymaj się zdrowo! :wit
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelka fajne czapy ubrał Twój rozchodnik :wink: Jeżówka też wgląda jak jakiś zabawny zimowy krasnoludek :D Mam nadzieje, że dziewczynkom już lepiej, a Ciebie w ogóle przeziębienie ominęło. Choć pogoda jest okropna, nic tylko chorować ;:224 Co czytasz ciekawego, może już pisałaś, ale przegapiłam. Kończą mi się jesienne książki i może coś polecisz do umilania zimy :)
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelino..tego białego to troszkę zazdroszczę, przypudrowany ogród ma swój urok. ;:180 . Z tym białym od razu jaśniej i przyjemniej. ;:oj U mnie tylko szarości za oknem i na nic innego póki co się nie zapowiada..no chandra murowana. ;:oj . Pozdrawiam. ;:128
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Nawiązując do tego, co napisałaś u mnie na temat stanu swojego ogrodu stwierdzam, ze wcale nie jest ani pusto, ani łyso.
Trawy i hortensje skutecznie zapełniają przestrzeń, a śnieg - pustkę po bylinach.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witajcie :wit .


Przedwczoraj w nocy miałam niesamowite opady śniegu i w rezultacie odcięło mi internet. Dzisiaj mi go naprawili . U mnie zima na całego chociaż temperatura jest na zerze więc śnieg się topi. Mimo wszystko wczoraj rano miałam prawdziwą ucztę dla oczu. Szary krajobraz zamienił się w prawdziwą krainę baśni . Uwielbiam taki świeży śnieg ;:215 . Zdjęcia trochę ciemne bo robiłam je z samego rana . Poniższe zdjęcia są z wczorajszego dnia, dzisiaj nie jest już tak pięknie .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Olu myślę, że obecnie jest u mnie tyle samo śniegu co i u Ciebie :lol: . U mnie przymrozek był w nocy ale teraz na zerze i śnieg powoli zamienia się w nieznośną chlapę. Po takim opadzie śniegu od razu jakoś tak ładniej . Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, że przed świętami spadnie świeży śnieg . Za trzy tygodnie przekonamy się jak będzie. Matko ale ten czas leci :shock: . Bardzo dziękuję za życzenia i wzajemnie, dużo zdrówka ;:196 .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ewo teraz tego pudru jest dużo więcej. Bardzo lubię taki śnieg i szkoda, że już powoli się topi ;:222 . Bardzo dziękuję i wzajemnie :wit .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kasiu dziewczyny już lepiej. Emilka wróciła do przedszkola a Weronice antybiotyk pomaga i już widać sporą poprawę. Ja już zamknęłam sezon można powiedzieć . Zostało mi jeszcze zrobić trochę kopców i osłonić wrażliwsze rośliny ale to dopiero jak będzie mroźniej bo póki co nie ma sensu tego robić. Związane trawy ciekawie wyglądają. Pozdrawiam :wit .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jagi zależy z której strony na to spojrzeć ;:108 . Skoro większość osób zrobiła sobie chwilową pauzę to nie będę miała zbyt wiele do nadrabiania a tak na poważnie to myślę, że każdy z nas potrzebuje teraz odrobinę odpoczynku od sezonu ogrodowego. Przed nami święta i na pewno sporo osób już zaczęło przygotowania. Po Nowym Roku na pewno wszystko wróci na normalne tory. Śniegu teraz u mnie sporo więc gdybyś chciała to wyślę Ci odrobinę póki się nie roztopił :wink: . Moje dziewczyny coraz lepiej więc jest nadzieja na te czerwone policzki . Pozdrawiam i odrobiny śniegu Ci życzę :wit .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Soniu nie wiem jak u Ciebie ale u mnie śniegu jest już sporo. Niestety jest na zerze i powoli się kurczy . Czas szybko leci a jeszcze niedawno były poprzednie święta ;:oj . Myślę, że z tą forumową aktywnością masz rację , po Sylwestrze wrócimy ze wspomnieniami minionego sezonu i z planami na kolejny sezon. Dziękuję i wzajemnie ;:196 .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Marysiu obecnie ogród jest zasypany :tan . Niestety nie potrwa to długo bo już kapie z dachu . W każdym razie miło było nacieszyć oczy takimi widokami. Czas leci bardzo szybko i zanim się obejrzymy będzie wiosna . Posłucham Twojej rady, dziękuję i pozdrawiam :wit .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Agnieszko ze zdrowiem u nas lepiej, dziękujemy . Teraz rośliny założyły na prawdę obszerne czapki ;:306 . Co niektórej nawet z tego ciężaru poprzewracały się biedne. Nie wiem jakiego typu książki lubisz czytać bo ja zatonęłam w kryminałach i thrillerach . Obecnie czytam książkę Lisy Gardner - Pożegnaj się. Wczoraj wypożyczyłam sobie książkę Tess Gerritsen Autopsja , Sprawa Niny Frank Katarzyny Bondy i dla odmiany jakiś romans Osiemdziesiąt Dni Viny Jackson. Jestem bardzo ciekawa jak po takiej dawce morderstw zniosę coś pełnego pikanterii ;:173 . No zobaczymy co z tego wyniknie. Jeśli wciągają Ci thrillery to polecam Ci na pewno książki Lisy Jackson, które mają w sobie coś ze zbrodnią ale i z romansem. Poza tym fajnie pisze też Alex Kava i Lisa Gardner. Przeczytałam też jedną książkę Harlana Cobena za namową Małgosi i też mnie wciągnęła. Mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz . Pozdrawiam.


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zuza od wczoraj mam tego śniegu sporo więc jak chcesz mogę się podzielić. Myślę, że nie będę się nim zbyt długo cieszyła bo u mnie jest na plusie. Szkoda trochę no ale co zrobić? Mam nadzieję, że żadna chandra Cię nie dopadnie ;:196 . Pozdrawiam .


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Madziu teraz jest całkiem ładnie ale tydzień temu było okropnie, pusto jak nic. Twój ogród jest wspaniały bo ciągle coś w nim przyciąga wzrok ;:215 . Kiedyś poprawię się w tej kwestii , obiecuję . Pozdrawiam :wit .


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ups, trochę mnie poniosło ale nie umiałam wybrać kilku zdjęć. Pozdrawiam i spokojnego dnia Wam życzę .
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko to już nie cukier puder a bita smietana ;:209 lubię takie śnieznae zimy... Niestety u mnie już kapie z dachu i lada chwila po śniegu zostanie tylko błoto ;:222 Fajna taka biała sesja zwłaszcza róże pod śniegiem mi się podobają ... moje już nie mają kwiatów ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7940
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelino
Cudnie śnieg ubrał Twój ogród ;:138
Oby tylko roślinek nie połamał - dobrze postrząsać z zimozielonych.
Cieszę się ,że dziewczyny zdrowsze :D Dla matki to absorbujące, zwłaszcza ,że sama jesteś często.
Czekamy teraz na setki kwiatów ukryte pod ziemią w cebulkach, ciekawa jestem efektu na wiosnę ;:3
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewo bita śmietana teraz rozjeżdża się i już nie wygląda tak apetycznie jak wczoraj ;:131 . Śniegu jest jeszcze sporo więc pewnie wszystko dzisiaj nie stopnieje ale na pewno na dniach znowu będzie szaro i buro ;:222 . Róże udało mi się znaleźć bo jeszcze kilka twardzielek kwitnie ;:215 .


Agnieszko wczoraj chodziłam i strząsałam śnieg głównie z tuj ;:108 . Szkoda żeby pod ciężarem śniegu coś się połamało. Kwiaty hortensji bukietowych też były ciężkie i przygięło mi krzewy. Chyba będę musiała jednak wyciąć te kwiaty dla bezpieczeństwa . Szkoda mi trochę bo ładnie wyglądają ale z drugiej strony jak mi połamie główne pędy to będzie lipa. Ooo tak, czekamy na wiosnę, tym bardziej, że tego roku zaszalałam i posadziłam sporo cebulek ;:224 . Ciekawe ile z tego zakwitnie ;:131 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko ;:196
Prawdziwa kraina królowej zimy. ;:oj
Takie widoki zachwycają ale jak sobie pomyślę, ile tego trzeba odwalić, by wyjechać do pracy z garażu,
to już mój zachwyt stygnie.
Szkoda, że u nas taki śnieg często od razu się roztapia i robi się brzydko.
Jakby tak nasypało i poleżało do wiosny to byłoby ładnie.
Raz by się odgarnęło co trzeba i wtedy można cieszyć się zimowymi widoczkami.
Miłego dnia :wit
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

O matko ;:oj ależ u Ciebie pięknie, już widzę oczyma wyobraźni jak na ogromnych saniach, zajeżdża do Was królowa śniegu. ;:433 ;:433
Kocham taką zimę a roślinki ubrane w śnieżne szaty, wyglądają jak tajemnicze stworki. ;:111
Róże tętnią życiem w tym bezkresie anielskiej bieli. ;:167 Oby policzki zdrowych już córeczek przybrały właśnie taki pąsowy kolor. ;:97
Trzymacie się cieplutko, bo te 100 dni do wiosny, zleci nam szybciutko. ;:4 ;:cm ;:cm
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Jak w bajce. Uwielbiam śnieg. U mnie jak napada śnieg to nie pozwalam nikomu chodzić po ogrodzie, oprócz wyznaczonych szlaków, bo mi szkoda tych puchowych przestrzeni. No, ale jak wypuszczę psy.....to już po robocie :lol:
U mnie tylko raz śnieżek poprószył kilka dni temu i dalej mam burowatość grudniową. ;:131 ;:131 Zazdroszczę, więc podeślij troszkę ;:333
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko witaj w klubie! dzisiaj szłam przez ogród po świeżo nasypanym śniegu i pomyślałam...a u niektórych jeszcze w ogrodzie zielono :;230 No i chyba coraz mniej tych szczęśliwców! Dobrze byłoby jakby śnieg został do końca choroby dziewczynek...dzieci tak lubią śnieg! Pozdrawiam cieplutko!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”