Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16580
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, ja podobnie jak Marysia. Jeśli jakaś książka mnie nuży albo denerwuje, odkładam i nigdy już do niej nie zaglądam. ;:7
Ostatnio zaczytuję się w rozmaitych sensacyjno - kryminalnych. Żadna mnie nie nudzi, ciekawość rozwiązania problemu trzyma w napięciu do ostatnich stronic. ;:333
Po świętach wrócę do moich ulubionych historyczno - obyczajowych. ;:108 Wiem, bo takimi lekturami dzieci mnie obdarowują zawsze w ramach gwiazdkowych prezentów. :tan
Pozdrawiam cieplutko, życzę zatracenia się w lekturze i zdrówka dla Was wszystkich. ;:167 ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witajcie :wit .


Dawno mnie nie było :oops: . Bardzo dziękuję, że mnie odwiedzacie mimo, że ja ostatnio bywam tutaj rzadko. Ostatnie dni były dla mnie bardzo napięte. Jak wiadomo święta za pasem a mimo, że wyjeżdżamy miałam sporo roboty. Dałam się namówić na wzięcie udziały w jasełkach organizowanych przez OREW do którego uczęszcza moja Weronika w związku z czym było trochę prób , przygotowanie strojów itd. Razem z córką byłyśmy aniołkami . Poza tym w tygodniu dziewczyny namówiły mnie na ubranie choinki . Tego roku nie mam kompletnie ochoty robić żadnych stroików. Zrobię tylko jeden w tym tygodniu. Jakoś nie mam do tego weny, za to dałam się namówić na wykonanie choinkowych ozdób z papieru . Zakochałam się w papierowych aniołkach i namiętnie je produkowałam w wolnej chwili . Ogród jak wiadomo zszedł na ostatni plan. Pogoda jest bardzo denerwująca bo raz mam zimę a zaraz jest odwilż i wszystko pływa . Mam nadzieję, że pogoda w końcu się unormuje i będzie po prostu cały czas na minusie. Zdjęcia są zaległe ale na prawdę trudno nadążyć za pogodą .


Madziu mam nadzieję, że znajdę tego świerka a jak nie to trudno. Miejsce się na pewno znajdzie . Choina kanadyjska bardzo mi się podoba więc też na pewno kupię. Tego świerka wężowego nigdy nie spotkałam na żywo ;:oj . Ma bardzo oryginalną urodę . Bardzo dziękuję za podpowiedzi ;:196 . Pozdrawiam :wit .


Małgosiu myślę, że Twój sposób jest jak najbardziej trafiony . Do tej pory robiłam błędy ale teraz już wiem, że najpierw powinno sadzić się drzewa, większe krzewy itd robiąc ramy. Postaram się teraz od tego właśnie zacząć . Mam nadzieję, że nie będzie to takie trudne chociaż przyznam, że czekają mnie ciężkie wybory ;:224 . Skoro polecasz Jubilee to na pewno kupię bo jest bardzo ładny . Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Florianie masz rację, róże i trawy bardzo fajnie wyglądają okalane śniegiem. Teraz mam bardzo różne obrazki za oknem :roll: . Pogoda jakoś nie chce się ustabilizować . Czytanie książek wciąga ;:215 .


Marysiu babcia już ma się lepiej i wyszła ze szpitala, dziękuję ;:196 . Emilka jest bardzo zadowolona z tańca a wczoraj na dniach szkoły naszej miejscowości nawet tańczyła raz z kolegami i koleżankami z przedszkola . Była bardzo podekscytowana i widać, że sprawia jej to frajdę. Książki nadal czytam chociaż ostatnio nie miałam aż tyle wolnego czasu. Skończyłam w końcu te erotyczne romanse i wzięłam się za moje ulubione kryminały . Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Natalko na pewno zrobię jakiś plan ale czy będę w stanie się go trzymać tego nie wiem. Na początku chcę zrobić sobie listę drzew i większych iglaków , które koniecznie chcę posadzić i je usytuować w konkretnych miejscach. Później przyjdzie czas na krzewy . Na końcu będę wszystko dopełniała bylinami , trawami itd. Babcia czuje się lepiej, dziękuję ;:196 .


Iwonko niestety zima tego roku coś na razie nie chce się ustabilizować. Raz mam na minusie a raz na plusie i wszystko pływa . Nie lubię tego no ale nic nie poradzę. Obecnie mam odrobinę śniegu i trzyma lekki mrozik. Jest nadzieja na białe święta chociaż jak znam życie zaraz przed Wigilią wszystko stopnieje :;230 .


Obrazek



Soniu szkoda, że ta piękna zima nie chciała z nami pozostać :( . Powoli denerwuje mnie taka ciągła zmiana temperatury z minusowej na plusową, z plusowej na minusową i tak w kółko . Zapisuję sobie rośliny jakie mnie interesują ale czy wcisnę wszystko to się okaże . Dobrze, że na razie nie mam wielkich ograniczeń ale pewnie za kilka lat będzie już gorzej . Zajęcia taneczne bardzo spodobały się córce i będzie jeździła . Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Ewo zima wraca co chwilę i zaraz mnie opuszcza :;230 . Coś nie może się zdecydować. Hmm o nowych planach powiedzieć na razie mogę niewiele a w zasadzie nic. O konkretach jeszcze nie myślę . Na razie chodzą mi po głowie pewne rośliny ale jeszcze nie usytuowałam ich nigdzie w myślach i planach. Mam na to jeszcze czas , poza tym ciężko idzie mi planowanie na papierze . Jak tylko prace wyrównawcze i wszelkie pomiary sobie zrobię to może będzie mi łatwiej. Zobaczymy . Pozdrawiam :wit .

Lucynko właśnie to jest to - sensacyjno- kryminalne ;:215 . Te romanse miały być taką chwilową zmianą tematyki ale trafiłam dość niefortunnie . Książka była przepełniona erotyzmem ale ogólna fabuła i treść nie była odpychająca dlatego czytałam . Mój Teściu lubi takie historyczno- obyczajowe a ja chyba nie bardzo. Może po prostu nie trafiłam na nic fajnego. Może małe podpowiedzi ??



Przy okazji chciałabym dzisiaj złożyć Wam życzenia .

Życzę Wszystkim moim forumowym znajomym przede wszystkim dużo zdrowia bo to zdrowie jest najważniejsze .Życzę Wam również białych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie przy pachnącej choince . Niech te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Was radosne a Nowy Rok przyniesie spełnienie najskrytszych marzeń i realizację wszelkich planów. Nie tylko tych ogrodowych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam serdecznie :wit .
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko Tobie również życzę zdrowych, wesołych i spokojnych świąt bożego narodzenia ;:196 plan nasadzeń na pewno się przyda, zawłaszcza tych większych - mniejsze rośliny w razie potrzeby można przesadzić, a takie drzewo to już niekoniecznie ;:224
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelka, wesołych i spokojnych ;:196 Macie bardzo ładną choinkę :) U mnie w tym roku też, zamiast moich fioletowych, czarnych i srebrnych ozdób będą czerwone bombki, bo takie zażyczyła sobie córcia, a ja do tego wybrałam tak jak Ty złoty :) Aniołki cudne! Lubię takie rękodzieło ;:167
U mnie pierwszy raz w tym roku leży śnieg (leży i topnieje, ale przynajmniej chwilę było ładnie). Zajęcia taneczne dla dziewczynki to świetna sprawa! Natalka jest jeszcze za mała, ale kiedyś spróbujemy, czy jej to podpasuje.
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Super aniołki Ci wyszły ;:63 , robiłaś sama, czy i dziewczynki pomagały? Na swojej choince wieszam zabawki, które robiłam sama będąc jeszcze dzieckiem. Chociaż już może troszkę zblakły, to dalej mnie cieszą, a moje dzieci wiedzą, że mają na nie szczególnie uważać.
Ewelinko, Tobie i Twojej rodzinie również życzę spokojnych i radosnych świąt ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelina święta praktycznie już u Ciebie zagościły :) fakt pogoda trochę w tym roku płata figle, ja jeszcze tyle śniegu co u Ciebie to u siebie w ogóle nie widziałem ;:224 Choinka piękna :) Tobie i całej Rodzince również wszystkiego dobrego w te Święta i w Nowym Roku :) ;:118
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ale piękna choinka ;:333 A aniołki urocze. Sama je zrobiłaś? No to szacun za zdolne łapki.
U mnie śniegu nie ma ;:185 Twoja zima piękna i taka jak powinna być. A kwiatostany hortensji i trawy pięknie na tym białym dywanie się wkomponowały. Ogród zimą , jak widać też potrafi być piękny ;:333
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko wzajemnie, wszystkiego co najlepsze ;:196
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7956
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelino
Ogród wygląda pięknie i róże jeszcze kwitną :shock: :D
Aniołki bardzo sympatyczne, w klimacie dawnych ozdób choinkowych.
My się zraziliśmy do choinek :;230 i nawet tych na zewnątrz za bardzo nie przybieramy ozdobami. :lol
Wszystkiego dobrego na Święta ;:196
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ładna zima.Szkoda; że na Święta na być na plusie I będzie plucha. :roll:
Choinka piękna. Ja jeszcze jej nie mam. Jeszcze kończę własne prezenty :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko pewnie już po śniegu i zimie, przynajmniej tak jest u mnie, bo przez noc wszystko się zmieniło. Mgła i szaro, ale w domach Święta przybierają realny kształt! U Ciebie już nawet choinka ubrana...u mnie tradycyjnie w Wigilię. Dziękując za życzenia zostawiam dla Was dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności na ten piękny czas ;:4
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11529
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko piękna, klimatyczna choinka. ;:138 Dziewczynki chyba bardzo przeżywają świąteczny czas. ;:167 Dużo radosnych spotkań z najbliższymi w świąteczny czas i samych dobrych dni w nadchodzącym roku. ;:4
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Przepiękne aniołki
Ja w tym roku też jakoś nie mam weny na prace ręczne, na dokładkę jakoś w ogóle mało czasu na wszystko.
Wesołych Świąt :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”