Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Dla odświeżenia wątku , moje działkowe fotopstryki...Zapraszam! ;:31

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Twój ogród urzeka o każdej porze roku i przy każdej pogodzie ;:oj

Co to za kwiaty nad zdjęciem żółtego iryska? Rutewka?

Piękny trawy na rabatach wyglądają. Ja nie wiem czy powinnam nazywać Twoje miejsca roślinne rabatami bo mam wrażenie, że u Ciebie wszystko płynnie sie łaczy w jedna całość :)
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu skoro jesteś samoukiem, to jeszcze większy szacunek za takie umiejętności fotograficzne. ;:180 Wypatrzyłam pęcherznicę na pniu. ;:215 Ja na cmentarzu posadziłam w ubiegłym roku żurawki, bo już miałam dość złodziei. Rosną do tej pory, chyba mało chodliwe. ;:306 Tyle osób zagląda, żeby nacieszyć oczy Twoimi zdjęciami, chcesz uciekać. :?:
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu :wit
Podziwiam jak zawsze ten twój kolorowy ogrodowy piękny busz.
Ostrozki takie wysokie ??
Róże cudne. Kępy hostowe imponujące.
I dzwoneczki śliczne. A to pod gozdzikiem ?? co to takiego ładnego? ?
Zdjęcia perfekcyjne ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, czytam i oczom nie wierzę :roll: :roll:
Co to znaczy: "czas powoli zwijać żagle"?! :shock:
Nawet o tym nie myśl! ;:14
Twój żaglowiec tak pięknie kolorowo pływa, ;:333 daje tyle radości wszystkim zaglądającym na jego pokład! ;:33
Niech dalej pływa po morzu i oceanie Twojej ślicznej działeczki. ;:63 ;:63 ;:63 PLEASSSSS!!! ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
misssun
50p
50p
Posty: 84
Od: 1 cze 2015, o 11:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

to i ja napiszę, bo zaglądam tylko nie zawsze wiem co bym miała napisać :) bo jest po prostu pięknie i swobodnie to chyba najlepsze słowo
Sandra, Malinkowo
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Wczoraj ,zdjęcia robiłam na 2 aparaty bo jakoś ostatnio zaniedbałam swój fotograficzny proceder.. :roll:
Lubię te chwile,kiedy zrzucę je na komputer i oglądam...To jest uzależnienie... Wiedziałam,że baterie ledwie zipią więc zabrałam oba , od soboty zdjęć nie robiłam więc się spodziewałam,że mocy może zabraknąć ale wystarczyło i mam sobie z czego pozwolić...
Sarenki mnie nawiedzają systematycznie ,szczególnie gustują w pąkach różanych... chyba jest ich kilka skoro codziennie widzę ślady ich buszowania bo ogród jest duży ale takich smakołyków pewnie nie za wiele.. .Ostatnio oprócz róż wtranżoliły liście bodziszka zwykłego łąkowego...Mam nadzieję, że w przyszłym roku jak będzie nowe ogrodzenie sytuacja się odmieni... ;:oj

lemonka Witaj Izo, dawno Cię nie było,wiem że remonty uskuteczniasz i nie czasowa jesteś! Tym bardziej doceniam, wizytę ! ;:196
Opinię o ogrodzie miło mi czytać! ;:180, dziękuję! To nie rutewka, to jarzmianka...

Soniu ;:196 nie wiem czy posiadam jakieś szczególne umiejętności fotograficzne... po prostu robię to co lubię...a jak się lubi to wiesz... A jeszcze jak uda się zainteresować innych to miło się robi..Choć w samozachwyt nie wpadam ,znam poziom swoich możliwości :roll: ...Często forumowe pochwały bywają czysto kurtuazyjne i na wyrost ...Więc się nie przeceniam... ;:113 To taki bezpieczny status! :D Jednak na pochwały jestem łasa.. a jakże i z wdzięcznością je przyjmuję! ;:180 Pęcherznicę na pniu sama sobie stworzyłam jak i jeszcze kilka jej podobnych..

anabuko1 Aniu to margerytka kupiona na ryneczku nie wiadomo czy może zimować..pewnie nie ale słodka!Już przekwita więc ją przytnę...Dziękuję za pochwały..wszelkie! ;:180

plocczanka Lucynko takie myślenie mnie coraz częściej nachodzi...zmęczenie materiału...znaczy się! :oops: Za długo tutaj tkwię..! Ale się nie odżegnuję póki co...nie zniknę cichaczem z pewnością... moich miłych Sympatyków powiadomię jakby co... Nie ma ich wielu, więc gładko pójdzie! :D Przyznaję, że i moja aktywność forumowa jest nijaka ale to wynika chyba z ogólnej forumowej rzeczywistości... :roll: Nawet zaglądających wielu nie ma ;:204 ..w dalszym ciągu buszujących w poprzednim wątku jest znacznie,znacznie więcej i nawet się nie domyślam co jest tego powodem.. ;:oj Ciekawe... ;:7 Sprawdzam i coraz bardziej się dziwuję... ;:131

Sandro ;:196 bardzo dziękuję ,też tak często mam, że zaglądam tu i tam i nic nie piszę...:oops:

Obrazek
Julia C..
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, a ja tyle co się ucieszyłam, że u mnie sarenki dały spokój, a one sobie przyszły spróbować jeden róży :twisted:
No cóż.... :roll: Tyle mają smakołyków na łąkach a włażą do ogrodów...
Ostróżkę masz ogromną, bo to chyba ostróżka na czwartym zdjęciu? ;:oj
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

O jacie ;jacie! !!
Jakie piękne i wielkie ostrozki ;:oj
A ja mam kilka Tylko małe i niskie. :(
Powojniki piękne i inne kwitnące zawsze piękne i dorodne . Przyznaj się czym Ty ich karmisz??
aha. ..margaritka taka. ..to chyba tak jak piszesz nie zimuje ale i tak ładna .
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu jaką masz śliczną ostróżkę ;:215
Powiedz mi co to za kwiatek?

Obrazek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Ostróżka rzeczywiście wyjątkowa! ;:oj Tak na bogato ci rośnie i kwitnie. Piękna. ;:138
Ja też zakupiłam dwie nowe i czekam na trochę deszczu aby zmoczył ziemię. Na razie suchoty to nie wsadzam.
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Piękne widoki :) Soczysta zieleń najbardziej mi się podoba. No i te wielkie ostróżki.
Dzięki za tę jarzmiankę :)

Remont u mnie niemal skończony, nawet trochę posprzątane za to meble kuchenne i w pokoju dziecka "fachowcy" spaprali. Dużo do poprawki musi iść. Już sił nie mam na to. Rzeczy nadal nie mogę do mebli schować z tego powodu i nie wiem kiedy naprawdę zakończę ten remont :? :? :?
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

apus Basiu sarenki i u mnie buszują bez obciachu... Róże nie mają prawa rozkwitnąć dłużej jak2-3 dni...jak zdążę sfotografować to następnego dnia już kwiatów ani pąków nie ma...O miejscach kilku jeszcze się nie dowiedziały oby jak najdłużej! Masz rację to ostróżka ;:108 ...

anabuko1 ;:180 niskie ostróżki też mam ..kilka dokupiłam ... :roll: U mnie Aniu tylko kompost i doraźnie podlewanie gnojówką z pokrzywy w tym roku dodatkowo z podagrycznikiem...Na wiosnę rozrzucam trochę nawozu uniwersalnego ale bardzo niewiele ...Nie zależy mi na nadmiernym rozrastaniu się roślin ...

iwona0042 ;:196 nie poznajesz? To pospoliciak..kandelabrowy pierwiosnek...ale mój nowy nabytek to fakt...

Ola2310 w tym roku urodzaj na ostróżki jak i na orliki, dzwonki brzoskwiniolistne następna u mnie firletka kwiecista będzie rozsiała się wszędzie a ja jej nie przeszkadzam na razie.. :)

lemonka Izko zieleń rzeczywiście soczysta aż w oczy razi..właśnie i ja zachwycałam się nią ostatnio..szczególnie urzekły mnie hosty więc dużo zdjęć im zrobiłam!
Mnie też czeka niewielki remont ale czekam aż Synkowie moi będą bardziej czasowi bo na razie tylko obiecali ... ;:oj

Miłego świętowania i weekendu wszystkim ! ;:33

Obrazek
flammentanz obolała po zimie ale stanęła na wysokości zadania
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
hosty stare ale jare :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
caniny sarenki nie ruszają...
Obrazek
ta hosta jednak nie posmakowała
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”