Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

To Ci coś jeszcze przytargam . ;:196
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Bożenko..u ciebie widzę jeszcze tyle wolnego miejsca że na pewno wszystko pomieścisz a Ela pewnikiem pomoże sadzić ;:oj
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Elu znając Ciebie to pewnie z przyczepką dojedziesz do mnie. Zuziu, jest sporo, ale jak w tytule - jest to ;:196 podwórko, więc nie mogę byle gdzie dosadzać. :wit
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Witam moich bywalców i donoszę że: Ela przyjechała do mnie z przyczepką :D i się zanosi,że również wróci z przyczepką :;230 :;230 :;230 pełną małopolskich grzybków.Przerobiła wszystkie okoliczne lasy ,laski ,zagajniki i powiem ,że trudno było ją stamtąd wyciągnąć!
Tego jeszcze nie koniec ,bo już zapowiedziała ,że jutro dalszy ciąg grzybko- brania a ja cóż, chętnie to z nią przerobię ;:306 ;:306 ;:306 ;:306
Myślałam,że ją troszkę zmęczę ,ale niestety jest niestrudzona i niesamowicie szczęśliwa ,że może się zrelaksować ,mało tego, ma jeszcze tyle siły ,by mi w ogródku - podwórkowym troszkę pozytywnie namieszać .W kuchni też nie da się mi przepracować. Podsumowując nasze
pierwsze spotkanie jesteśmy pewne ,że jest ono nie ostatnie! Wieczorkiem też odpoczywamy czasem przy ;:136 ;:215
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Bożenko..no to za wasze spotkanie ;:136 , cieszę się :D . Ela niestrudzenie przerabia lasy, laski, zagajniki..coś mi się wydaje że jak wróci do siebie to padnie ;:306 . Obfitego grzybobrania i ;:3
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Witaj Bożenko,czytam ,ze zbieracie grzybki za dwóch ,a gdzie fotografie grzybowe i Elżuni,przecież chcemy to zobaczyć ,pozdrawiam Was obie i dalszych obfitych zbiorów życzę ;:168
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Martuś, Ela już w drodze do domu i kilka fotek zrobiła swoim aparatem,ja tu mam jak je suszymy ,bo świeżych by nie przewiozła. No tak ,są podgrzybki teraz masowo, ale i prawdziwki jeszcze się ruszają bo są młode,niestety już wiele robaczywych! Ela jak zechce to fotki wstawi ,bo ma na swoim aparacie kilka sztuk.
Zuziu ,dziękujemy!
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Bożenko , napisz Zuzi , że po powrocie nie padłam i nawet już jestem normalnie w pracy. Bożenko ,a tak na marginesie to mam wątpliwości , którą z nas trudniej było wyciągnąć z lasu :;230 .Grzybki się dosuszają , ja załatwiam różne zaległe sprawy na mieście , muszę odpowiednio też zabezpieczyć przywiezione rośliny bo dopiero w sobotę je posadzę , więc jestem jak zwykle na biegu ;:306 .Pięć cudownych dni minęło jak jeden , pogoda była wręcz wymarzona ,więc w zimowe wieczory będzie co wspominać . Dzięki Bożenko ;:196
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Zuziu czytasz?Elu nie ma za co?
Kochani zamykam ten wątek na jakiś czas,bo już rośliny idą na odpoczynek ,w moim podwórku już nie ma efektów!
Może wrócę tu na wiosnę! :wit :wit :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”