Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Bożenko , dzisiaj na targowisku było już stoisko z moimi cebulami lilii i chyba coś sobie w piątek kupię bo nie wytrzymam .Drzewiaste , duże cebule są po 5 zł , pozostałe po 3 i po 2 zł. Bratków też zatrzęsienie , aż oczy bolą od patrzenia . Wyciągnę stare łubianki , pomaluję na biało i obsadzę bratkami , a co .
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Świetnie Elu ,że już sprzedają ,choć zima nam wraca a skowronki są i jak się uchowają przed mrozami?Z tymi łubiankami to świetny pomysł i podkradam od Ciebie! ;:138
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Hej , u mnie cały dzień siąpi deszcz , że aż nie chce się wychodzić , okropna pogoda a ja muszę po mieście jeździć rowerem i pewnie w ten weekend też nie pojadę do ogrodu bo będzie paskudnie i nie ma sensu narażać się na przeziębienie .Poczekam aż się ociepli a rośliny poczekają na balkonie .W sobotę pomaluję sobie kobiałki po truskawkach a we wtorek obsadzę bratkami .
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Witaj Bożenko,ma nadejść ochłodzenie i nasze roślinki znowu przystopują ,ale może nie będzie tak źle ,ja mam tą wiosnę taką inną ,nawet żadnej roślinki sobie nie zamówiłam ,ale może kupię sobie jakąś dalię i coś na targu i też mi wystarczy,pozdrawiam ;:168
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Elu,Martuniu,pogoda zmienna jak na przedwiośniu cóż trzeba i to przejść z pokorą!U mnie nie ma ulewy za to pochmurno i już jest chłodniej.Ja kupiłam sobie hortkę w Biedronie ,malutką w donicy kilka dni temu ,wiecie jak się pięknie rozwija?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Bożenko...czyli już się zaczynasz rozkręcać z zakupami. ;:oj Bardzo ładna hortensja, czy to ogrodowa :?: U mnie właśnie zaczyna prószyć śnieg i znacznie się ochłodziło. ;:219
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Nieee Zuziu, tylko tę jedną roślinkę kupiłam,tak chyba ogrodowa ,bo nie ma nazwy.Po co to ochłodzenie ,no widzisz i doczekałaś się śniegu!
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

To nie śnieg a zaspy śnieżne ,toż sypie od samego rana .Ja sobie kupiłam dzisiaj na targu 2 duże cebule lili drzewiastej białej .Jak będę kupowała po 2 szt. 2x w tygodniu to do maja nazbiera mi się troszkę tego dobra :;230 .Bożenko tylko nie spiesz się z wysadzeniem tej hortensji do ogrodu , zrób to dopiero po zimnej Zośce , nie wcześniej no i musisz ją na zimę dobrze ogacać , bo jak przemarźnie to guzik z kwitnieniem , no i pamiętaj że ich się praktycznie nie przycina .
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Już i u mnie biało,ogród zimowy! :( ,Pamiętam Elu!
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Piękny zimowy dzionek , śnieg skrzy się w słoneczku , jasno , bielutko , czyściutko , ale jednak lepiej siedzieć w ciepłym domku bo zimnica i wygwizdów .Ja już byłam rano o ósmej po zakupy i nie było to miłe . ;:185
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

No i zima jest .Prawdziwa zima, mroźna ,śnieżna okropnie zimny wiatr brr... Krokusy wyglądają jak sople! Przyleciały ptaki ,
widok przykry!
Obrazek

Obrazek -
Pojedynczy osobnik pod schodami ciągle siedział ,nie wiem co to za gatunek ,ale siadał cały czas grzał nóżki. Mam nadzieję ,że nie zamarznie w nocy.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Biedny ptaszek, aż tak grubo jak widzę śniegu nie ma to coś tam sobie udziabie. ;:173 . Myślę że też mu coś podrzuciłaś. ;:224 . W taką pogodę nie chce się nawet wychodzić, krokusiki jednak wylazły, im mróz nie straszny. ;:oj . U mnie już dziś nie pada ale mróz trzyma, byle nie za długo ..chciała bym choć na chwilę na działeczce przegląd zrobić. Nosi mnie. :;230
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Podwórko jak ogródek! Dalsza część.

Post »

Zuziu, ptaszek ma jedzenie jest to pliszka ,siedzi na schodach,mróz -9 rano .Wszystkie ptaki siedzą u mnie nawet sroki łupane orzechy zbierają do dzioba po kilka kawałków.Oby do ciepła! Mam nadzieję że ogród to wytrzyma!Odwiedza starą wierzbę płaczącą czarny dzięcioł! Doszły umęczone szpaczki ,trznadle,rudziki i jakieś jeszcze inne ,widziałam na poboczu dróg też czajki.Wszystko woła: dajcie jeść!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”