Moje różne zakątki.... cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu, życzę zdrowia dla syna. Wiem, że to ciężkie bo wiadomo jak ochrona zdrowia działa w naszym kraju, ;:223 Ale to młody organizm, więc da radę :uszy
Pięknie masz u siebie, lubię takie jesienne klimaciki. Jakoś w tym sezonie nie mam natchnienia na zdobienie u siebie, podpatruję u innych i planuję ....ale czas mnie chyba ostatnio nie lubi .
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Podziwiam Aniu jesienne tarasowe dekoracje . Bogatsze i bardziej urocze niż letnie... ;:138 Ja tylko na letnie mogę sobie pozwolić bo jesienią już rzadko na działce bywam... ;:131
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Dawno mnie tu nie było. ;:3
Aniu dużo zdrowia życzę Tobie i wszystkim.
Chryzantemy to teraz jedyne kwiaty, które się nie przejmują pogodą. :wit
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu kochana, zdrówka Wam wszystkim życzę i oby Święta były radosne a syn miał wyleczoną nogę. ;:167 ;:cm
Ogród już powoli zasypia, tylko mu brakuje kołderki, to i ogrodnik musi wypocząć, by z nowymi siłami wystartował wiosną. ;:215
Zrealizuj swoje marzenia, przeczytaj wszystkie książki i śnij o swoich bajkowych ogródkach. Do napisania wiosną. :wit ;:168
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Oj to nie fajnie, że synuś znów musi się męczyć o kulach, oby wreszcie wszystko było dobrze ;:333
Chryzantemy i ja bardzo lubię, teraz są niemal jedyną ozdobą ogrodu ;:173 Dyniowe zbiory naprawdę imponujące :shock:
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16979
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Iwonko1 Prawda,że piękna.tak mi się podobała,że nie mogłam jej się oprzeć.Ciekawa tylko jestem, czy mi przezimuje.
Biedronka641-Alu Bedzie nowy na wiosnę.Ale ,że zyć bez forum całkowicie trudno.To reaktywuję mój wątek na zimę i gadanie o różnych i zielonych sprawca również tutaj : viewtopic.php?f=63&t=65049&start=504 :D
cyma2704-Soniu Chyba ostanie żywe kolory jaki chryzantemy wnoszą do naszych ogrodów.
Dlatego cvo raku jakieś jeszcze dokupuję i o dziwo przeżywają moje zimy.
Nie, nie wszystkie dynie nadają się do jedzenia.Ozdobne niebartdzo.Ale reszta w 9* % tak.A ja w 90 procentach mam takowe.I jako faszerowane są super.Takim farszem jak na gołąbki je faszeruję tak jak i paprykę.I z sosem pomidorowym luib keczupem to jemy.Wyborne.A do tego najlepsze są hakkaido.
Syn już pomału chodzi.To już lepiej.Prę dni o kulach a teraz pomału już chodzi.To i tak lepiej niż wcześniej.Dwa miesiące zupełnych kulach.
Mąz się star i gotuje, zakupy robi,Jest dobrze ;:108 Ja jeszcze trochę kaszlę jak gruźlik ale poza tym jest dobrze.
Dziękuję, dziękuję , kochana za te życzonka na pewno się przydadzą ;:196
Margo2-Gosiu W necie jest sporo.Ja kiedyś przypadkowo jeden odkryłam.Potem mi się zagubił.I w następnym roku i w tym też sam taki mój robię.Jak chcesz to ci napiszę na pocztę . :D
Blueberry-Natalio; Aguss85-Aguś ; plocczanka-Lucynko ; PEPSI-Małgosiu ; juni ;stasia_ogrod-Stasiu; clem3-Małgosiu
Witajcie kochane ;:196
Dziękuję.Teraz syn już szybciej dochodzi do chodzenia,Już dziś pomału bez kul ; chodzi.( wcześniej to było po dwóch miesiącach .
Ale wiesz, pomału, za dużo nie da rady,bo , już nie tak stanie i już noga się odzywa.Tak mjuż kilka razy i tym razy było.Człowiek wstaje automatycznie ii ból. I leżenie, próżniej.A jest lepiej.A mam taką nadzieję,że w końcu będzie bobrze,Tyl;ko ta śruba zostaje do końca życia.Niestety.
Moje chryzantemy jeszcze stoją nieposadzone.Żądnego roku tak nie było do tyłu z końcowymi pracami jesiennymi , jak w tym .
Coś tam w doniczkach nie posadzone.Liście do końca niewygrabione.,,:roll:
Mam już z 7 czy 8 chryzantemem , I fajnie,że w różnej porze jesieni kwitną.Wszystkie mi przezimowały.
Nawet te z hipermarketu.Dlatego kuszę się i co roku jakieś dokupuję,Może jestem nie poprawna, może dobrze trafiam. ;:173
Tak, wątek ogrodowy zamykam do wiosny.Ale, będę na tyn dostępna i czekająca na wasze odwiedziny. viewtopic.php?f=63&t=65049&start=504
Moje dekoracje są w tym roku nie końca dopracowane, ozdobione,Takie, nijaki,Ale tak się złożyło,że zdrowia ubyło i siły.I jest jakj est.
marpa-Maryniu Witak kochana ;:196 .Ostatnio ani czas, ani zdrowie nie pozwala mi wszędzie zajrzeć i do ciebie też rzadziej. sorki. ;:173
Nawet dekoracje są w tym roku dla mnie do końca satysfakcjonujące,Ale cóż życie. ;:109
Jak do tej pory jedną książkę przeczytałam.A jeszcze kilka nowych czeka.Ale zima długa. doczekają się . ;:108

Jeszcze kwitną chryzantemki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i nwet jeszcze w pączkach jedną mam.W ubiegłym roku kupiona w supermarkecie,Przezimowała i teraz jest taka
Obrazek

Dziś rano przeszłam się po ogrodzie i znałazłam jeszcze kwiat dalijki małej w nagietkach.
Niewykopana, zapomniana, sobie kwitnie,Małe kwiatuszki,zapomniałam o niej na śmierć.Dobrze,że tak mi się przypomina, to za parę dni ją wykopię.Bo tak zostałby i przepadła.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kończę ten wątek ze wspomnieniami z Dębowego Lasu ;:167
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jeżeli chcecie mnie odwiedzić , pogadać to jestem do wiosny tutaj
viewtopic.php?f=63&t=65049&start=504

A moderatorów proszę o zamknięcie mojego wątku, :wink:
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu tyle jeszcze pięknych kwiatów u Ciebie ;:oj , skoro jednak zamierzasz zamknąć ten wątek to trzeba się pogodzić
i do miłego zobaczenia w następnym wątku. ;:196 Wracaj szybciutko :wit

PS Bukiecik, który miałam tu wstawić na pożegnanie znajdziesz w moim wątku. ;:196
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Do wiosny, Aniu ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje różne zakątki.... cz.2

Post »

Aniu ;:167 ;:167 ;:167 Do miłego! ;:196 ;:196 :wit
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”