Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Wszystkiego najlepszego Alu . ;:168

Obrazek
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicja125 pisze:Witam :wit sobota słoneczna w końcu :heja . Pojechałam na działkę i trochu porobiłam postawiłam płotek, który wiatr mi przewrócił podłączyłam już baniak do rynny żeby woda się zbierała bo wodę puszczą dopiero 1 kwietnia, a jak już będę tam częściej chodziła to się przyda choćby do mycia, usunęłam suche kwiaty jednoroczne bo niestety nie zdążyłam zrobić tego na jesieni tak ładnie kwitły, że żal było ruszać, a mój m zrobił oprysk drzew i zabielił. Dziś tez pojechałam na działeczkę przede wszystkim żeby posiedzieć na słoneczku bo w tygodniu choć będzie ciepło to i tak nie będę miała czasu we wtorek moje okrągłe urodzinki 50 latek, a w sobotę imprezka babcia będzie szaleć. Dzisiaj też zrobiliśmy grilla razem z córcią oj, ale smakowało tego mi własnie się chciało. Wnusio miał radochę najbardziej mu się spodobało grzebanie w ziemi, ale to jeszcze nie czas na to, więc tylko huśtawka i spacerki. Nasz piesio tylko na słoneczku się wygrzewał i od czasu do czasu przechadzał się po działce było wspaniale.

Witam ! Piękna jest ta Twoja działka ! Ja od tygodnia też już robię porządki na swojej i szykuję się do nowego sezonu :heja :heja :heja

Alicjo, będziesz sadziła swoje dalie bezpośrednio do gruntu czy może wcześniej masz zamiar pędzić w donicy w domu ? :P
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Praca widzę wrze na działce :) drzewka pobielone, opryskane. Super! Oby tak dalej bo wiosna coraz bliżej :)
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ooo to najlepszego Alu. Niech na działce się powodzi jak najlepiej, plony owocują ile wlezie, piesek niech będzie zdrowy jak najdłużej, a wnusio niech rośnie.
Już grillujecie?
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Rzeczywiście pieseczek smutny aż serce się ściska. ;:167 ;:167
Widzę, że praca na działce wre! ;:138
U mnie tylko M działa, ;:108 mnie jeszcze zimowy leń w swoich kleszczach mocno trzyma. ;:306
Zdrówka i słoneczka, Alu. ;:167 ;:3 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
MagdalenaKCh
500p
500p
Posty: 751
Od: 26 sie 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

To sezon rozpoczęty. Super. Przepiękny czas wiosenny przed nami. Ale pogoda zdradliwa i szybko można się przeziębić. Dlatego trzeba bardzo uważać.

-- 21 lut 2019, o 13:12 --

To sezon rozpoczęty. Super. Przepiękny czas wiosenny przed nami. Ale pogoda zdradliwa i szybko można się przeziębić. Dlatego trzeba bardzo uważać.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam Was moi kochani :wit
Wiosna już na całego, a ja niestety w łóżku dwa dni przed urodzinami dostałam gorączki i grypa mnie zmogła. ale nie wypadało nie iść bo goście zaproszeni imprezka się udała wszyscy zadowoleni bawili się wspaniale, ale nie ja szkoda, że nie mogłam cieszyć się do końca tak jak oni. W niedzielę już nie powiedziałam ani słowa w środę lekarz antybiotyki i łózko. Nie byłabym sobą poczułam się trochu lepiej i pojechałam na działkę popatrzyć co tam słychać miałam zaraz wracać. U nas obcinali brzozy super patyki do pomidorów układali na jednej stronie kto chciał mógł sobie zabrać i jak nie skorzystać. Mąż mi nanosił sporo, na pewno byłoby więcej, ale robiło się zimno i musiałam iść do domu.
Obrazek

Na drugi dzień dostałam 39.9 stopni i położyło mnie na dobre. Teraz już jest ze mną lepiej na polu piękna, a ja chyba za kare muszę siedzieć w domu oj głupia ja byłam no cóż ;:223 .

U mnie sezon siania rozpoczęty mimo wszystko. Posiałam sałatkę, kapustę pekińską, seler, kilka kwiatów, pomidory, ale tez nie wszystkie paprykę też i to tyle.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W niedzielę mój mąż pojechał na giełdę po domki dla ptaków, przywiózł mi bociana na patyku co obraca skrzydłami i chłopka dla polepszenia humoru.

Obrazek

Już nie mogę się doczekać kiedy pojadę myślę o sobocie,ale musi być naprawdę ciepło.

Iwcia dziękuję za życzenia pozdrawiam ;:196
Saba dziękuje za miłe słowa, za odwiedzinki, a co do dalii to trzymam je w piwnicy w kartonie z trocinami patrzyłam ostatnio maja sie dobrze myślę końcem kwietnia do dać do gruntu ale to zależy od pogody ja nie daję do doniczek nie mam gdzie tego trzymać.
Mariusz oj praca stanęła teraz łóżeczko ;:145
Maju dziękuję za życzenia ;:196
Lucynko dziękuje za życzenia ;:196 Ja na razie sie obijam w łóżeczku ale nadrobię. Leżę i myślę :)
Magdaleno miałaś rację łatwo się przeziębić mnie to dopadło ;:196

Pozdrawiam wszystkich przesyłam ;:196 i życzę słoneczka ja zmykam do łóżeczka :wit
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ojej, to zdróweczka. Nas też coś zmogło i miałam bardzo podobnie jak Ty tylko że mnie poszło w gardło, 5 dni mnie tak trzepały że myślałam, że to już koniec, aż sobie język rozcięłam szczękając zębami. Teraz trzeba się kurować.
Niepotrzebnie poszłaś na działkę, ale w sumie co Cię będę napominać jak zrobiłam dokładnie to samo ;)
Siedz w domu i nie harcuj już ;)
Ale skoro możemy sobie podać ręce w chorobie to i teraz możemy wspólnie zdrowieć. 3,2,1 start.

Wiesz, nie pomyślałam o patykach z brzozy, u nas zawsze się wyginają.
Domki super. A na sezon jesteś przygotowana w pełni ;:215
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo, dużo zdrowia ! Jak chcesz to podeślę Ci fajny przepis na "syrop" na choroby na bazie imbiru, miodu i cytryny ! Jeśli masz dostęp to też można rokitnika dać. (Jak czuje że mnie rozgłada to 100ml czystego soku z rokitnika i jestem następnego dnia jak nowo narodzony)
A "syropek" profilaktycznie pije rozrobiony z wodą gazowaną jako lemoniade albo daje do herbatki ! Jest mega :D
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, możemy sobie podać ręce. ;:108 Ja właśnie wróciłam do żywych po półtoratygodniowej chorobie i choć ciągle jeszcze jestem słabowita, to jednak już bez gorączki i o dość przyzwoitym samopoczuciu. ;:333
Zdrowiej, kochana ;:167 ;:167 i nie spiesz się do działki ;:124 , ona poczeka, wszak to nie zając. ;:185
Fajny chłopek! ;:215 M ma gust! ;:138 ;:138
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Pięknie już Ci roślinki rosną. Super bociek. ;:oj
Koniecznie usuń patyczek pod otworem wlotowym w budce, to wielkie niebezpieczeństwo dla młodych.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo zdrówka życzę! Mąż kupił bardzo fajne gadżety, chłopek i bocian będą się super prezentować. Budka dla ptaszków też ;:333 ja muszę do siebie też zakupić, bo nie mam, a przydałaby się może jakieś ptactwo by zamieszkało ;:224
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie kochani ;:167
Już u mnie lepiej. Dziękuję wam za wsparcie ;:108 Dziś ;:65 podreptałam na działkę i nie byłabym sobą gdybym nie wzięłam się za robotę. Posiana już marchew, pietruszka i posadzona cebula mam nadzieję, że nic się nie stanie i będzie ładnie rosło. Trochu posiedziałam ze sąsiadką wypiłam kawkę i miło spędziłam czas. Na działce już wiosna coraz więcej kolorków i robi się miło szkoda tylko że ponownie zapowiadają pogorszenie pogody ;:145 W domku już powolutku rozsadzam pomidorki na razie bawole serce, indigo rose reszta jeszcze musi poczekać bo ja głupia ;:223 zapomniałam przywieść sobie szklarenkę z działki, a na parapetach miejsca brak. Nie wiem jak u Was, ale u mnie bez zaczyna kwitnąć to chyba jakaś anomalia. Poza tym moi kochani kupiłam sobie lampki okrągłe kule białe i mniejsze świecące na kolorowo ciekawe czy się sprawdzą i będą wytrzymałe trochu kasy na to poszło dobrze że przynajmniej mam gwarancje dwa lata.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maju ja już prawie zdrowa trochu słaba po tych antybiotykach ale nabieram powoli siły. Ty tez się trzymaj zdrowo bo wiosna idzie trochu ślamazarnie ale idzie. Pozdrawiam :)

Saba dziękuję za przepis jakbym miała liczyć na lekarstwa pewnie bym jeszcze w łóżku leżała. ;:196

Lucynko jak zdrówko u Ciebie ja tez słabo się czuję trochu zrobiłam na działce i padam. Może za mało ;:3 Pozdrawiam

Ed Dziękuję za miłe sława i rady budka poprawiona :) Pozdrawiam

Mariusz ja uwielbiam jak ptaszki ćwierkają mam nadzieję że im się domek spodoba :)

Pozdrawiam Was wszystkich życzę miłego tygodnia i przyjemnej pracy ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”