Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Hej Alicjo widzę piwonie, iryski, azalie wszystko pięknie kwitnie :) Działka coraz ładniejsza, a tu jeszcze dodatkowy zakup róż, oj co rok to ładniej. Hmm znów widzę problemy z wredną babą, aj współczuję Ci, u mnie sąsiedzi normalni, ale widać kobita ma pomysły, sanepid to ją wyśmieje, ogólnie takie rzeczy może zgłaszać do Zarządu, a nie do takich instytucji. Na Twoim miejscu naświetlił bym sytuację prezesowi albo komuś z zarządu żeby w razie czego wiedzieli o co chodzi :)
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16964
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

I u mnie już się zawiązały zielone pomidorki i papryczki :)
Podziwiam twoje piękne piwonie :)
No i róze, też piękne damy masz :)
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Mariuszu. Do zarządu chciałam iść, ale tam zamknięte bo wirus, a nawet nie wiem ile będziemy płacić za działki czy za prąd. Tej babie nie mogę ustąpić bo doszło do tego, że najpierw każe mi usunąć choinkę, a potem doniesie na mnie. Chociaż ja bym tego i tak nie zrobiła bo podoba mi się ta choinka. Musze to załatwić raz, a dobrze żeby się odczepiła od mnie. :) Pozdrawiam

Witaj Aniu dziękuję za miłe słowa. Niech Ci rosną pomidorki i papryczki zdrowo tego Ci życzę oraz miłego dnia pozdrawiam :)

To moje biedne pomidorki powoli rosną
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam życzę miłego dnia
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16554
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, pięknie kwitnie Twoja działeczka. Śliczne różyczki i piwonie, dorodne lwie paszcze i gailardie, a szczególnie przypadł mi do gustu irys 'Diped in dots'. ;:138 ;:138
Pomidorki świetnie sobie poczynają ;:215 i nawet się nie obejrzysz, a skosztujesz pierwszych owoców. ;:108

pozdrawiam cieplutko i dobrego tygodnia życzę. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Dlatego ją mam siatkę osłonową i odgrodzilam się od wszystkich i nikt mi nie zagląda i nie komentuje .

Sa niestety ludzie co żyją życiem innych i tym się karmią. Ja mam taką torbę w bloku więc wiem co i jak . Wychodzę z założenia że najlepiej je ignorować, bo co zrobisz to i tak jest źle - im bardziej będziesz się trzymać swojego zdania tym ona bardziej będzie zażarta , znowu jak przeprosisz to Ci wejdzie na głowie. Ani W te ani w te.
To okropne że są tacy ludzie,bo psują radość z relaksu na działce. Niby chcesz olac ale się nie da.

Gorzej żeby faktycznie nie podlala Ci niczym drzewek. U mnie na działkach jedną drugiej tak robi i to jakie gimnastyki tamta wyczynia to przechodzi ludzkie pojęcie. Jedna drugą chce zniszczyć, zalewą jej czymś drzewka, krzewy i te umierają. Sąsiadka już to zgłasza na policję bo potem zjada porzeczkę A ona podlana chemią, działka śmierdzi, po plewieniu ma poparzone rece. To jest koszmar jak jeden się do drugiego potrafi dosiąsć jakby się nie dało cieszyć każdy swoją działka bez wchodzenia w życie innych...
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16964
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

:wit
Oj przez tego koronowirusa to w urzędach prawie nic nie można załatwić :evil:
Pomidorki rosą dobrze. ;:333
Ja wczoraj swoje podwiązałam i oberwałam boczne pędy.
I dobrze, bo dzisiaj cały czas pada deszcz. Ot pogoda ;:222
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Marto a telefonu do zarządu nie masz?U nas na tablicy przy wejściu wiszą ogłoszenia z telefonami.
Kwiatki bardzo ładne.Ta różyczka taka ciekawa.U Ciebie na pomidorach zawiązki,ciekawe u mnie?

Zdrowia życzę. :wit
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich w tym słonecznym dniu. Czas tak szybko leci dom działka wnuki, że nie ma czasu na chwile dla siebie, ale dużo zrobiłam z czego jestem zadowolona. Po długim okresie czekania nareszcie mam pogodę trochu słoneczka i wieczorkiem trochu deszczu już nie narzekam po tym co było do tej pory.
Z ta babą sąsiadką jeszcze nie wiem jak się skończy po tym jak ona robiła te zdjęcia mojej działki i odgrażała że idzie do sanepidu zaczęłam na nią nie zwracać uwagi chyba jej to się nie spodobało bo w niedzielę wysypała mi koło porzeczki pełno petów po papierosach u mnie nikt nie pali, a inni sąsiedzi nie mogli mi to wysypać bo za daleko od płotu maja. Rozmawiałam z innymi sąsiadami na ten temat i chyba będę musiała iść do prezesa mu to powiedzieć bo za dużo tego boje się, że po papierosach może być trutka i coś się stanie psiakowi od córki co przychodzi na działkę albo nie daj Boże wysypie jakieś szkło lub podleje mi czymś moje drzewa bo widać że to złośliwa kobieta.
Na działce wszystko rośnie trochu wolno, ale rośnie cieszę się bo już pierwszego pomidorka zjadłam 1 lipca co mnie cieszy w dodatku smaczny był teraz już rosną i dojrzewają w sumie 3 pomidorki zaliczone i czekam na więcej. Kwiaty ładnie kwitną choc przez te deszcze pogniły mi dalie i połowa nie wyszła jak sprawdzałam to z bulwy była ciapa, a resztę ślimaki podjadły ;:145 no cóż taki dziwny rok mamy.
Remontu u mnie ciąg dalszy wzięłam się za malowanie drzwi do altany i skończyłam, a drzwi od tyłu do altany będę wymieniała już znalazłam człowieka co mi to zrobi bo chodzi mi o wymianę skrzydła bez futryn.
Zakupy też zrobiłam i zainwestowałam trochu w działkę zakupiłam parasol na 2,40 duży robi to fajną ochronę przed słońcem. Marzyły mi się tez takie krzesła ratanowe lekkie na taras i już mam wczoraj mi mąż kupił białe z miętowym ratanem na razie są w samochodzie ale jak zrobię zdjęcia to się pochwalę.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No kończę idę ;:65 do was Pozdrawiam życzę miłego dnia. ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

ALU pięknie wszystko rośnie nawet pomidorki.Parasol fajny jak za duże słońce można się osłonić.U nas zimno i w tej chwili pada.
Ja miałam sąsiada który nawet był grzeczny ,nie wiem co mu strzeliło na koniec,że narobił mi szkody przy płocie.Na szczęście sprzedał działkę i teraz mam sąsiadkę, fajną babeczkę.Fajny brzozowy ludek,latarnia,ciekawy dzbanek.

Miłego dnia ALU i żebyś nie musiała się denerwować z powodu niezrównoważonej sąsiadki.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16554
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, właśnie nastał najpiękniejszy czas dla ogrodów, czas kwitnących róż, lilii, liliowców w towarzystwie innych kolorowych kwiatków. ;:215 Wszystko to widzę i podziwiam na Twojej działeczce. ;:138
Pomidorków jeszcze nie skosztowałam i - co gorsza - nie widzę u nich ochoty do szybkiego dojrzewania. ;:223 Rosną owoce i rosną, niektóre już ogromniaste, a rumieńców ani widu, ani słychu. Za to Tobie już pierwszy zasmakował i widać następnego szykującego się do zaspokojenia apetytu ogrodniczki. ;:303 ;:303
Niech więc dalej Twój ogródeczek będzie taki kolorowy i smakowity. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Danusiu chyba skończyła mi się wojna z sąsiadką pomogło, że się jej postawiłam bo nie będzie mnie traktować jak smarkacza przeszła teraz na sąsiadkę wyżej, a ta prosto poszła do prezesa i sprawa załatwiona bo jesteśmy dwie plus sąsiad co ma działkę obok tej wrednej baby bo tez ma jej dość. W grupie siła damy teraz rady. Niekiedy trafia się na takich upierdliwych sąsiadów. Pozdrawiam miłego dnia ;:196

Witaj Lucynko trochu jestem zawiedziona pomidorami w tym roku bo miały być wczesne już końcem czerwca, a tu dopiero teraz pojedyncze pomidorki i tylko w donicach reszta te co w gruncie to zielona a owoce malutkie aż przykro patrzeć. Ta pogoda w tym roku była paskudna to i na urodzaj nie ma co liczyć. Kwiaty kwitną tylko szkoda, że burze i deszcze obijają kwiaty. Jedna radość z tego deszczu to taka, że podlewa ;:306 Pozdrawiam życzę Ci miłego dnia i słoneczka.

Wczoraj zrobiłam zdjęcie tak przy okazji tawułki różowej bo biała jakoś przekwitła.

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich życząc wam miłego dnia i spokojnej dobrej nocki. ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16964
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Piekne te tawulki.
I kolorek fajny. One z tych wysokich ?
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Alu,cieszę się,że masz wreszcie spokój.
Piękna tawułka,taka duża kępa.Pewnie w tym miejscu bardzo jej się podoba. :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”