Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu trzymam kciuki,by Twój przyjaciel wyzdrowiał ;:224 Jaki sympatyczny ma pyszczek i białasek z niego.
Zdjęcia z góry fajnie pokazują obrazowo Twoją działkę,dobry pomysł ;:333

Pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Świetne zdjęcia z lotu ptaka. Teraz dopiero widać ile masz wolnej przestrzeni i jak ładnie to zagospodarowane.

Nie wiem jak mogłam przegapić fakt,że masz pieska.
Straszna informacja,ale dobrze że lekarz zadzwonił i nie jesteście w nieświadomości. Dieta i leki są w stanie zniwelować dolegliwości w miarę skutecznie i zwierzak żyje normalnie w komforcie. Często nawet po nich tego nie widać,trzeba tylko pilnować diety i gł?wnie siebie i rodzinki źeby nikt nie namieszał podrzucaniem smakołyk?w ze stołu itd.
Piesek jest w pięknym wieku,dobrze wygląda. Nie łam się,bo pies wyczuwa takie rzeczy i teź się robi osowiały. Cieszcie się sobą jak najdłuźej.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich :wit Jesień już nadeszła w domku grzeją kaloryfery na polu zimno i wychodzić się nie chce zwłaszcza, że w około panuje grypa, która i mnie dopadła. Mój psiunio dostał dietę teraz co miesiąc musi chodzić na badania jak na razie trochu lepiej, ale nie do końca ma słaby apetyt nie chce jeść za bardzo tylko jak idzie na działkę to merda ogonkiem wygląda na to, że jemu tez działka służy. U mnie prace na działce trochu stanęły w miejscu ale liczę że wyjdzie słoneczko lub przynajmniej nie będzie padać i wezmę się za jesienne porządki. Zastanawiam się czy obcinać jeżówki przy ziemi i irysy czy zostawić tak do wiosny trochu boję się choroby grzybowej jak nie obetnę, a wy jak robicie??
Z altanką cały czas jeszcze robimy zostało mi malowanie dachu, które czeka na pogodę i dalej skrobanie ścian jak nie będzie mrozów to może będziemy gipsować o ile wcześniej nie zakręcą wody.
Ostatnie zdjęcia jakie zrobiłam na działce jak była jeszcze piękna ciepła pogoda
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pierwiosnki też zrobiły mi niespodziane i zakwitły

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następne zdjęcia to już będzie polska złota jesień i zima, a na takie muszę poczekać do przyszłego roku ;:145

Dziękuję wam dziewczyny za miłe słowa trzymajcie kciuki za psiunię bo bardzo mi jej żal ja mam nadzieje, że będzie dobrze bo musi :)
Pozdrawiam wszystkich życzę miłego słonecznego dnia :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu :wit
Róże masz wciąż piękne ;:63
Jezowki pięknie się trzy maja. U mnie ze 2 też jeszcze fason trzyma.
Marcinki ,Floksy, piękne.
To kwiat tuberozy ? Przepiękny . I ponoć oblednie pachnie? ?
Pozdrawiam cieplutko I kolejne zdjęcia jesienne proszę. Zimowe jeszcze nie !!
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Aniu :wit
Tak to kwiat tuberozy posadziłam 3 kolory w tym roku na próbę i udało się wszystkie zakwitły dwie już przekwitnięte, a ta jedna jeszcze kwitnie. Zapach faktycznie mają przepiękny warto je sadzić ciekawa jestem co będzie z cebulką jak wykopie. Zdjęcia jesienne na pewno będą, a zimy to ja też nie za bardzo :wink: . Pozdrawiam Życzę spokojnej dobrej nocki ;:168
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Aluś piękne kwiatuszki i zdjęcia.
To z białą r?żą wygląda jak kwiat z łabędzią głową ( a to chyba bocian?). Bardzo miły efekt.
O psiaku informuj,ale mam nadzieję,że będzie dobrze wszystko.

Korzystajcie z działki jak najdłużej kochani.
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj, mimo jesieni działka cały czas piękna. Super zdjęcie z góry działki, tez chcę takie. :D
Trzymam kciuki na psiaka. ;:215
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo super zdjęcia działki z lotu ptaka :) No jesień już wielkimi krokami wkroczyła, teraz będziemy w oczekiwaniu na wiosnę :) mam nadzieję, że psinka wydobrzeje i będzie ok, trzymam kciuki ;:215
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam :wit
U mnie cudowna pogoda cieplutko na działce przyjemne więc roboty ubywa. Ogródek warzywny przekopany teraz czeka na sadzenie czosnku. Kupiłam też trochu truskawek albion, nie mam pojęcia jakie są, ale posadziłam oby się ładnie przyjęły to przekonam się jak zaowocują. Teraz plewię i przekopuję już rabatki kwiatowe razem z moim psiakiem. Na działce czuje się jak ryba w wodzie co mnie bardzo cieszy, ale zaś ostatnio ma mały apetyt i zaczął dużo pić, a co za tym idzie to i na sikanie często trzeba z nim wychodzić więc gonie z czwartego piętra na dół i z powrotem przez cały dzień. Próbowałam dać mu kuwetkę, ale on nie chce, chyba jest za stary żeby go teraz uczyć załatwiania się do kuwety czy na matę.
to grządka już powoli przygotowana do zimy.
Obrazek

i tak się zastanawiam czy jeżówki obcinać czy zostawić na zimę s sumie ładnie wyglądają
Obrazek

U mnie jeszcze kwiaty kwitną między innymi dalie i z wykopywaniem muszę poczekać
Obrazek

Obrazek

Obrazek

teraz jeszcze zaczynają mi kwitnąć
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Witaj Maju masz rację to bocian przyleciał i przyniósł mi wiadomość ;:306 na przyszły rok w maju będzie drugi wnuczek lub wnuczka :)
Witaj ed04 Dziękuję :) kwiatów i kolorów coraz mniej, ale jeszcze się trzyma bo mrozów nie było :)
Witam Mariuszu masz rację jesień już przyszła i choć w słoneczku przyjemnie to w cieniu już zimno. Moja psinka kochana już nie wydobrzeje ma niewydolność nerek nie uleczalną zostało tylko cieszyć się każdą chwila jaka nam została i dbać o niego jak najbardziej.

Jutro rano jadę na działkę mam dużo planów co bym chciała zrobić więc zmykam spać i zbierać siły

Pozdrawiam wszystkich życzę spokojnej dobrej nocki i miłego słonecznego weekendu
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

oooo, wspaniale :) Będziesz miała więcej szczęścia pod opieką, teraz to się nie ogonisz ;D

Działeczka wygląda pięknie. Wcale nie widać tej jesieni, raczej miło i słonecznie.
Jeżówki wyglądają ładnie, zdobią, ale to zależy co z nim chcesz zrobić. Na nasiona warto uciąć je już teraz.
Bardzo lubię oglądać zdjęcia działeczki, jest taka czysta i ciepła.
Widzę, że macie w Bielsku całkiem przyzwoitą pogodę.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Maju w sobotę chodziłam w krótkich spodenkach i bluzeczce z krótkim rękawem, ludzie nawet się opalali cieplutko natomiast
dziś nie tak ładnie słoneczka tylko trochu o 18 już nawet popadało. Maju teraz mam mało czasu nawet nie chce myśleć co będzie potem, ale jedno wiem na pewno pobawić babcia może, ale działka na pierwszym miejscu bo to mój azyl. Życzę spokojnej dobrej nocki
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

:wit
Moje trytomy w tym roku nie kwitły :(
Dalie msz piękne i jeszcze tak bogato kwitną.Moje wykopane, bo mroz deko je pościnał i już nie wyglądały ładnie.
Jeżówki jeszcze ladnie kwitną.
U mnie też są i czarne z nasiennikami i jeszcze kwitnące.
pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Masz rację Alu,od dzieci się trzeba trochę izolować, bo tak 24h/dobę to by człowiek na psychiatryku wylądował.
Ja sama czasem przed moim własnym dzieckiem uciekam,bo ten mały człowieczek przepala mózg swoim milionem pomysł?w i dziką aktywnością.
Ja też uważam,że dziadkowie mogą pobawić ale czas powinni mieć dla siebie,bo swoje już odchowali. Niestety teraz szalony tryb pracy młodych ludzi sprawia że to dziadkowie wychowują....
Straszne,ale tak jest.

A weekend faktycznie był upalny. Ja też latałam w kr?tkich rękawkach
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”