Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam Cię serdecznie. Floksy kupowałam według kolorów i jakoś tak wyrosły jedne niższe drugie wyższe. Pomidorki te czarne mam pierwszy raz i na razie czekam z nie cierpliwością aż dojrzeje jestem ciekawa smaku.

Obrazek
Obrazek

Mam pytanko czy obcinaliście już liście irysom ??
Obrazek

hortensja biała
Obrazek

moje lilie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to moje różyczki jakie mam na działce ta ma dwa kolory na jednym krzaczku
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

doszły mi jeszcze dwie jedna różowa a jedna nie mem jaka znalazłam je wyrzucone, a że były z korzeniem zasadziłam może coś z tego będzie. To by było na razie tyle, choć zdjęć kwiatów jakie mam na działce jest sporo, ale zostawię na przyszły raz. pozdrawiam i przesyłam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Aguś , rozmnożyły ci się te róże czy co? Kilka jest naprawdę ślicznych . Floksy uwielbiam , muszę kupić sobie jeszcze taki fioletowy ;:224 , bo takiego nie mam.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Iwcia masz racje rozmnożyły się i jeszcze się rozmnożą ;:306 , a tak na poważnie chce kupić jeszcze trzy mam już wybrane,ale zamawiać będę po powrocie z wakacji. Moje wybranki to Aphrodite, Augusta Luise, Nostalgie, ale zastanawiam się jeszcze nad Aquarell, Bernstein Rose lub Belvedery, Gospel o ile będzie, Chippendale i Mary Ann. Oczywiście nie wszystkie mogę kupić bo najpierw muszę pomyśleć gdzie je wsadzić i które warto wybrać.
Obrazek
Mieczyki karłowaty
Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam życzę miłego popołudnia
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich w ten piątkowy wieczór. Jutro wyjazd na wakacje, ale najpierw działka. Dziś pięknie słoneczko świeciło i było cieplutko to i przyjemnie jechało się na swoje włości niestety długo to nie trwało bo przyszła burza i zepsuła moje plany.
Zrobiłam kilka zdjęć na pożegnanie to moje liliowce
Obrazek
nie mam ich dużo, ale zawsze coś :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
miniaturka długo kwitnaca
Obrazek

to kolejna lilia mi zakwitła pięknie pachnie
Obrazek

Żal wyjeżdżać, ale co się nie robi dal rodziny.
To moje jeżówki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
malutka dopiero zaczyna zobaczę jak wrócę
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich do zobaczenia po przyjeżdzie ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu jeżówki masz śliczne ;:138 Co do irysów to liście obcina się tylko przy przesadzaniu, jeśli rosną na stałym miejscu to nic przy nich nie robimy. Życzę udanego urlopu, nam zostało jeszcze 11 dni w domu i też wyjeżdżamy :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo piękne kwitnienia u Ciebie :) działka się zmieniła niesamowicie :) liliowce super, a czarne pomidorki pierwszy raz widzę, szczególnie, że są naprawdę czarne ;:oj
Udanych wakacji życzę :) :wit
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo pięknie kwitną Ci jeżówki i liliowce,a floksy mają ładne kolorki ;:333
Czytam,że się urlopujesz,miłego,udanego pobytu ;:3
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ale kwiatów. Aż miło patrzeć na te kolory. Motyle pewnie ciągną do jeż?wkowych rabatek tabunami.

Superowy ten pomidorek czarny. Rewelacja.

Miłego urlopu.
(Znowu się mijamy w Bielsku)
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Piękne liliowce.I ja je bardzo lubię. ;
;:173
Jezowek to masz dużo pięknych odmian.
;:215
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich cieplutko :) ja już po wakacjach było super pogoda w pierwszym tygodniu była fajna a w drugim w kratkę dwa dni padało
tak że szkoda gadać skończyło się na tym że jezioro przebrało i zalało Kościelisko. Nudy nie było w wolnych chwilach bawiłam się z moim wnuczkiem.Wczoraj wróciłam późno do domu i poszłam spać dopiero o trzeciej nad ranem, a dziś ino się obudziłam to zbierałam się na działkę. Dwa tygodnie zrobiło swoje ogórków całe wiadro się uzbierało jutro sałatka będzie robiona pychotka. Zaprawy co roku robię i szybko znikają trzeba uzupełnić zapasy natomiast pomidory bardzo marne deszcze zrobiły swoje i brak mnie na działce ;:145 liście żółkną więc poobcinałam i zrobiłam oprysk będzie coś z tego to będzie warto spróbować. Trawa urosła ogromna, a przed wyjazdem ją kosiłam trzeba kosić a tu mokro i pada, okropne. Koperek mi zbiedniał, ale marchew pietrucha rośnie więc cieszyć się trzeba z tego co jest.
Na działce przywitały mnie piękne kwitnące mieczyki niestety były tak wysokie, że wzięłam się jak najszybciej za wiązanie plewienie zarośniętej grządki i teraz wygląda tak
Obrazek

Obrazek

dalej kwitną mi lilie i oczywiście pięknie pachną
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i zaczynają kwitnąć dalie robi się pięknie i kolorowo tylko więcej słonka by się przydało oj tak

Obrazek

Obrazek

tak kwitnie mi clematis, ale nie patrzcie na trawę bo duża urosła nazwy nie znam bo to pozostałość po poprzednim włascicielu
Obrazek

Obrazek

tak kwitnie mi róża kupiona w zeszłym roku w ogrodniku 4,90 możne nie jest za piękna ale kwitnie i rośnie wspaniale
Obrazek

jeszcze zrobiłam zdjęcia mieczyków, ale dam następnym razem bo dziś już zmęczenie daje o sobie znać.

Witaj Aniu iryski w takim razie nie obcinam i zapamiętam twoja radę dziękuje pozdrawiam.
Witaj Mariusz wakacje były super teraz czas wrócić na swoje śmieci ;:306 pomidorków tez jestem ciekawa jeszcze nie jadłem. Pozdrawiam :)
Witaj Annes 77 dziękuje :) Pozdrawiam.
Witaj Maju motylków sporo można oko nacieszyć. Pozdrawiam :)
Witaj anabuko1 Dziękuję ja tez lubię liliowce powolutku powiększam swoje zbiory. Pozdrawiam cieplutko :)
Witaj Małgosiu remonty u mnie trwają teraz altany na razie robię aneks kuchenny potem reszta. Pozdrawiam :)


Obrazek

Pozdrawiam także tylko odwiedzających :) i zapraszam w wolnej chwili.

Obrazek
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Alu po urlopie ;:168 . Wypoczęta szybko działeczkę obrobisz ;:173 . Bardzo ładny powojnik a i dalie , mieczyki..na szczególną uwagę zasługują lilie, piękne ;:215 . Pogody życzę abyś mogła szybko uporać się z zaległościami ;:128
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Zuzia dziękuje za miłe powitanie ;:196 . Bardzo stęskniłam się za działeczką i oczywiście odpoczęłam teraz jak tylko pogoda pozwoli biorę się ostro do roboty bo chce jak najszybciej uporać się z zaległościami i wypoczywać. Pozdrawiam życzę miłego dnia. :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Super Alu. Miło że wróciłaś do nas i wypoczęłaś :)
Wnusiu pewnie rośnie w oczach. Cieszcie się sobą,bo dzieci za szybko rosną. Nim się czlowiek obejrzy to już duże.
Działka wygląda dobrze,była ogarnięta przed wyjazdem więc taka jest nadal. Kwiaty wyglądają przecudnie.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”