Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo witaj w Nowym Roku :wit to dobrze że Ty i Twoi bliscy już czujecie się lepiej - mam nadzieję że niedługo zdrówko wróci do normy ;:196 Chyba wszyscy już czekamy na takie widoki ;:131 Trzeba myśleć że z każdym dniem coraz bliżej do wiosny ;:333
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj, Alu, w nowym roku. ;:196 Niech cały roczek 2020 będzie dla Ciebie łaskawy, przyniesie tylko radości i cudny rozkwit działeczki. ;:138 ;:138 Zdrowka. ;:cm

Mam trudności z pisaniem z powodu temperatury, toteż jeszcze tylko pozdrawiam Cię cieplutko ;:79 i uciekam. :wit
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam Noworocznie i życzę wszystkiego co najlepsze!
Chyba już wszyscy czekamy na wiosnę z utęsknieniem.
Wiosenne widoczki bardzo ładne. I wywołują tęsknotę do kwiatuszkowych widoczków w ogrodzie.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witajcie Kochani :wit
Mały pierwiosnek główkę podnosi czy to już wiosna ;:306 ....... Pogoda w tym roku płata figle zamiast zimy mamy wiosnę i gdyby nie ten krótki dzień to bym dłużej była na działce. Pojechałam i byłam zaskoczona sąsiedzi poprzychodzili prawie wszyscy z mojej alejki każdy cos robił u siebie oj jak fajnie było się spotkać w nowym roku i poplotkować. Na działce też dziś małe plany zrobione powytyczane miejsca na pomidory, przygotowane już pojemniki do siania, ale jeszcze zostały w altanie. Miło było tez posiedzieć w słoneczku i napić się kawki. Obchód też zrobiony i byłam w szoku jak to wszystko widziałam pierwiosnki już wychodzą

Obrazek

i kwiatki już kwitną: ciemiernik
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak było dziś na działce

Obrazek

Oby tylko zima w kwietniu nie przyszła bo o owocach będziemy mogli sobie zapomnieć, jak teraz pigwa wygląda w ten sposób

Obrazek

Mariusz witaj u mnie wiosna już jest :;230 , ale zobaczymy co dalej. Pozdrawiam :)
Natalko ja jak dziś byłam na działce to baterie naładowałam oby te choroby się skończyły i juz nie wróciły tego tobie tez życzę dużo zdrówka bo wiosna idzie. ;:196 Pozdrawiam
Lucynko życzę Ci dużo zdrówka teraz i na cały Nowy rok ;:196 Pozdrawiam
Aniu czekałam z utęsknieniem i nie przypuszczałam że w styczniu wiosna przyjdzie :) Pozdrawiam

Życzę wszystkim miłego wieczoru, zdrówka udanego tygodnia Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicja, a myślałem że to u mnie wiosna w pełni skoro sałata w szklarni się wysiała i rośnie ! :;230
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ładną masz wiosnę :D faktycznie miejmy nadzieję że zima już nie wróci ;:185
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, dziwna ta nasza zima zła. ;:224 Zła, bo zbyt ciepła i faktycznie roślinom w łebkach się pofertało. ;:7 Oby tylko mróz nie narobił chaosu, bo tego nasze roślinki by nie zniosły. ;:185
Dawno nie byłam na działce, ale gdyby nie choroba, pewnie też by mnie tam zaniosło, ;:131 choć z drugiej strony nie lubię swojej działeczki o tej porze roku. ;:222 M bywa codziennie u gołąbków i donosi, że bywają tam tylko inni gołębiarze. ;:108
U nas dopiero w marcu robi się gwarno. ;:108
Pozdrawiam cieplutko i zdrówka życzę. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 191
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam się w Twoim wątku. Czytam od początku i jestem zauroczona Twoimi działaniami na działce. Jestem dopiero na 20 stronie ale czytam dalej bo interesująco piszesz o początkach swojej działalności. Ja właśnie niedawno też zostałam szczęśliwą użytkowniczką krzaczorów. Nie mam pojęcia kiedy uporam się z bałaganem, ale dzielnie walczę.
Hanna
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Normalnie wiosna.
Rośliny glupieja . Aura przyjemna słoneczko ;ciepłeko .
Ale mamy styczeń. . :roll: I nie wiadomo czy cieszyć się z tego czy nie :wink:
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 191
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo.
Na stronie 55 masz zdjęcie pięknej różowej piwonii. Czy pamiętasz jak się nazywa i czy jest pachnąca? Na tej samej stronie pokazałaś kwitnącego na różowo powojnika. Czy to jakiś górski?
Hanna
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Alicjo :wit
Ja się zastanawiam na pierwszymi pracami na działce, a widzę że Ty już działasz i sąsiedzi też :D
W takim razie w tygodniu też idę ;:108
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam was dawno mnie tu nie było bo w domu urwanie głowy. Ale w wolnej chwili będę nadrabiała zaległości bo ciekawa jestem co u was słychać. Ja już przygotowana jestem do siania pomidorów i papryki odmiany wybrane choć było bardzo ciężko, czasami myślałam że ogłupieje z tym wszystkim zanim wybiorę. Ziemia w piwnicy tez już jest i doniczki przygotowane jedno co muszę zrobić to jechać na działkę po szklarnie taka na parapet. Tydzień temu myślałam że dostaną zawału zadzwoniła mi sąsiadka i powiedziała że na naszych działkach były włamania ze słupa odcięli prąd żeby kamery nie działały i rozbijali okna a siekierą rozwalali drzwi. Mojego nie było w domu i nie miałam jak jechać na działkę żeby sprawdzić chodziłam po domu i nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Wpadłam na pomysł i znalazłam nr tel od sąsiadki na działce zadzwoniłam do niej i jak jej powiedziałam to ona od razu pojechała sprawdziła okazało się że u mnie wszystko w porządku. Czasami dobrze mieć nr tel do sąsiadek. U mnie codziennie mrozi a śniegu jak nie było tak nie ma dziwna ta zima.
Życzę wszystkim udanego tygodnia

Witaj Saba już pogoda się zmieniła delikatny mrozek przynajmniej kwiatki nie zakwitną ;:306 Pozdrawiam :)
Natalio witaj dopiero teraz zima przyszła, ale bez śniegu miejmy nadzieję że nie przyjdą siarczyste mrozy. Pozdrawiam :)
Witaj Lucynko ja ogólnie nie przepadam za zimą i tez nie chodzę na działkę choć w tym roku na pewno prędzej bym poszła jakby spadł śnieg bo byśmy bałwana ulepili i na sankach pozjeżdżali. No ale cóż taka zima :) Pozdrawiam
Witaj Kochana Hanno Oj początki były ciężki bardzo ciężkie teraz jak tak patrze to nie wiem czy bym chciała przejść przez to jeszcze raz. Mam jeszcze sporo do zrobienia ogarnęłam tylko to co na ogrodzie ale ktoś kiedyś powiedział że nie można zrobić wszystkiego of razu by by się nam nudziło. Piwonia to kupiłam pod nazwą różowa to były resztki więc i bez kartek. Powojnik to kupiłam jako botaniczny pachnący Montana fragrant spring. Otwórz kiedyś swój wątek chętnie będę do Ciebie zaglądać i kibicować. Zapraszam w wolnej chwili Pozdrawiam ;:196
Witaj Aniu w tym roku to ta zima jakaś dziwna ciekawe jakie lato będziemy mieli oby nie deszczowe. Pozdrawiam :)
Witaj Kasiu robiłam bo było przyjemnie ciepło teraz to mi się nie chce z domku wychodzić, ale czasami trzeba. Pozdrawiam :)

Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 191
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Dobrze że nic się jednak nie stało i Twoja działka nie ucierpiała. Nie rozumiem co kieruje takimi wandalami że niszczą co im w łapy wpadnie. Okres zimowy jest jednak trudny dla działkowców bo mniej tam przebywają. Ale zobacz, ci chuligani zrobili to z rozmysłem skoro zaczęli od odcięcia prądu.
Pytam o powojnika bo podobnego kupiłam na wyprzedaży we wrześniu i mam nadzieję że przeżyje zadołowany w doniczce na działce. Napisz jak się sprawuje i czy jest wymagający - pachnie?
Myślę że wątek kiedyś założę ale na razie nie mam co pokazywać.
Hanna
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”