Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich cieplutko :) ja już po wakacjach było super pogoda w pierwszym tygodniu była fajna a w drugim w kratkę dwa dni padało
tak że szkoda gadać skończyło się na tym że jezioro przebrało i zalało Kościelisko. Nudy nie było w wolnych chwilach bawiłam się z moim wnuczkiem.Wczoraj wróciłam późno do domu i poszłam spać dopiero o trzeciej nad ranem, a dziś ino się obudziłam to zbierałam się na działkę. Dwa tygodnie zrobiło swoje ogórków całe wiadro się uzbierało jutro sałatka będzie robiona pychotka. Zaprawy co roku robię i szybko znikają trzeba uzupełnić zapasy natomiast pomidory bardzo marne deszcze zrobiły swoje i brak mnie na działce ;:145 liście żółkną więc poobcinałam i zrobiłam oprysk będzie coś z tego to będzie warto spróbować. Trawa urosła ogromna, a przed wyjazdem ją kosiłam trzeba kosić a tu mokro i pada, okropne. Koperek mi zbiedniał, ale marchew pietrucha rośnie więc cieszyć się trzeba z tego co jest.
Na działce przywitały mnie piękne kwitnące mieczyki niestety były tak wysokie, że wzięłam się jak najszybciej za wiązanie plewienie zarośniętej grządki i teraz wygląda tak
Obrazek

Obrazek

dalej kwitną mi lilie i oczywiście pięknie pachną
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i zaczynają kwitnąć dalie robi się pięknie i kolorowo tylko więcej słonka by się przydało oj tak

Obrazek

Obrazek

tak kwitnie mi clematis, ale nie patrzcie na trawę bo duża urosła nazwy nie znam bo to pozostałość po poprzednim włascicielu
Obrazek

Obrazek

tak kwitnie mi róża kupiona w zeszłym roku w ogrodniku 4,90 możne nie jest za piękna ale kwitnie i rośnie wspaniale
Obrazek

jeszcze zrobiłam zdjęcia mieczyków, ale dam następnym razem bo dziś już zmęczenie daje o sobie znać.

Witaj Aniu iryski w takim razie nie obcinam i zapamiętam twoja radę dziękuje pozdrawiam.
Witaj Mariusz wakacje były super teraz czas wrócić na swoje śmieci ;:306 pomidorków tez jestem ciekawa jeszcze nie jadłem. Pozdrawiam :)
Witaj Annes 77 dziękuje :) Pozdrawiam.
Witaj Maju motylków sporo można oko nacieszyć. Pozdrawiam :)
Witaj anabuko1 Dziękuję ja tez lubię liliowce powolutku powiększam swoje zbiory. Pozdrawiam cieplutko :)
Witaj Małgosiu remonty u mnie trwają teraz altany na razie robię aneks kuchenny potem reszta. Pozdrawiam :)


Obrazek

Pozdrawiam także tylko odwiedzających :) i zapraszam w wolnej chwili.

Obrazek
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Alu po urlopie ;:168 . Wypoczęta szybko działeczkę obrobisz ;:173 . Bardzo ładny powojnik a i dalie , mieczyki..na szczególną uwagę zasługują lilie, piękne ;:215 . Pogody życzę abyś mogła szybko uporać się z zaległościami ;:128
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Zuzia dziękuje za miłe powitanie ;:196 . Bardzo stęskniłam się za działeczką i oczywiście odpoczęłam teraz jak tylko pogoda pozwoli biorę się ostro do roboty bo chce jak najszybciej uporać się z zaległościami i wypoczywać. Pozdrawiam życzę miłego dnia. :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Super Alu. Miło że wróciłaś do nas i wypoczęłaś :)
Wnusiu pewnie rośnie w oczach. Cieszcie się sobą,bo dzieci za szybko rosną. Nim się czlowiek obejrzy to już duże.
Działka wygląda dobrze,była ogarnięta przed wyjazdem więc taka jest nadal. Kwiaty wyglądają przecudnie.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Maju :wit Dziękuję za miłe słowa :) już wróciłam, po wakacjach jestem wypoczęta, zwarta i gotowa do działania dziś własnie jadę na działkę, remontów altany ciąg dalszy i może uda mi się skosić trawę więc roboty trochu będzie. Pozdrawiam Cieplutko życzę miłego dnia ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Alu :) przepiękną porcję zdjęć lilii nam zapodałaś ;:138 muszę przyznać, że gradiole Ci pięknie wyrosły, moje jakieś małe i niskie, przy Twoich to krasnalki :)
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Ach te lilie wszelakie .
Co jedna to piękniejsza. ;:167
Dalia też lubię . A jest ich taką różnorodność Wielka.
Ale dla każdego cos się zajdzie. I twoje są piękne.
I mieczyki. ;:215
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich :)
Dziś byłam na działeczce pojechałam sama już do południa by nadrobić zaległości i mogę powiedzieć, że się udało. jeszcze jeden dzień i będzie porobione potem leżaczek i odpoczynek na łonie natury. Remont altanki idzie powolutku do przodu zostały tylko kafelki, malowanie i składanie nowych mebli, ale się nie mogę doczekać.

Witaj Aniu dziękuje Ci za miłe słowa :)
Witaj Mateuszu oj wyrosły mi spore mieczyki wyrosły :)

To kilka mieczyków, które kwitną reszta jeszcze w pąkach

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolejne kwitnące jeżówki, aż nie chce mi się wierzyć że wsadzone były na jesień w zeszłym roku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to mój nowy nabytek od sąsiadki z działki

Obrazek

Obrazek

pięknie wyglądają w słońcu

Obrazek

to moje aronie obrodziły tylko co ja z nimi będę robiła

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam w wolnej chwili w moje skromne progi ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam w ten piątkowy wieczór. Wróciłam z działki zadowolona bo prace w altanie zaś poszły do przodu. Tak wygląda aneks kuchenny na dzień dzisiejszy na razie zrobione gładzie gipsowe i robimy kafelki na podłodze potem fugi malowanie i listwy oraz najważniejsze nowe mebelki :heja
Obrazek

Obrazek

Wiem, że jeszcze dużo do zrobienia, ale już nie mogę się doczekać. Jutro postój, jadę na wieś do rodziny mój mężulek chce iść na grzyby, a ja z córką na spacer i w odwiedziny do cioci i kuzyna. W niedzielę wypad na działkę z całą rodzinką będzie grillowanie i odpoczynek pełny relaks. Mam nadzieję, że pogoda nie spłata mi figla i będzie ładnie. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego słonecznego weekendu.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Przepiękne mieczyki ;:108 ;:108

No i jeżówki.Śliczności.No i jak ich nie kochać. Jak one takie piękne ;:167
Trzymam kciuki za prace w altanie :D
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam :wit . Właśnie wróciłam z działki do domu bo czekałam na męża jak przyjedzie po mnie po drugiej zmianie i jestem zadowolona z dzisiejszego dnia. Jestem zmęczona, ale porobiłam wszystko co było do zrobienia teraz tylko leżeć na leżaczku i wypoczywać. Mieczyki prawie wszystkie się rozwinęły i wyglądają niesamowicie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to moja papryczka

Obrazek

Tuberoza podobno rzadko kwitnie ja posadziłam pierwszy raz trzy cebulki i dwie już mają pączki więc jeszcze czekam na te jedna. Ciekawa jestem zapachu, o którym się tyle mówi nie mogę się doczekać.

Obrazek

Obrazek

Aniu dziękuje. :)

Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Jeżówki ci ładnie rozrastają się .piękne. ;:167
moje nie wszystkie ładnie rośną.Nie wiem od czego to zależy.
WAW!!Sporo masz tych mieczyków.Ślicznie.Ja też je mam.Trochę.
Te bordowe cudeńka. ;:108 ;:108
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu śliczne mieczyki. Kolorową ścieżką aż chce się iść w stronę altanki.
Fajnie że wszystko sobie porobiłaś, ja nie mogę tego powiedzieć.
Możesz odpoczywać :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”