Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicja u Was zapowiada się ładna pogoda z temperaturą w niedziele i poniedziałek nawet +14/15st :) Czyli śnieg szybko zniknie :D To ostatnie podrygi zimy :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam wszystkich cieplutko :) Chciałam wam powiedzieć że w Bielsku tez już wiosna :heja Dziś pojechałam na działkę i po śniegu ani śladu co prawda mokro robić się nie da ale za to jest miło i przyjemnie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Maju Piotrze u mnie już też wiosennie :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicja piękna wiosna u Ciebie ;:138 U mnie niestety krokusy zostały w ziemi przez mrozy i zero śniegu....Ale wierze, że spóźnione ale zakwitną :) Zapowiada się piękna dziś pogoda więc nasze roślinki trochę wygrzeją się w słoneczku :D
Miłej niedzieli :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Piotrze u nas wszystko wychodzi z ziemi hiacynty żonkile tulipany już nie mogę się doczekać kiedy to wszystko zakwitnie tyle kolorów. U nas dziś w słoneczku 21 stopni była piękna pogoda jutro jadę na działkę może ziemia podeschła i da się coś zrobić.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Piotrze u nas wszystko wychodzi z ziemi hiacynty żonkile tulipany już nie mogę się doczekać kiedy to wszystko zakwitnie tyle kolorów. U nas dziś w słoneczku 21 stopni była piękna pogoda jutro jadę na działkę może ziemia podeschła i da się coś zrobić.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo no i wiosna i do Ciebie zawitała, pięknie krokusiki i przebiśniegi kwitną :) ja dzisiaj byłęm na działce ale mimo słoneczka dalej ziemia grząska i nic się zrobić nie dało :)
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam was cieplutko w ten mroźny dzień :wit
U mnie zrobiło się biało, piaskarki wyjechały, ślisko i zimno brr. Przed samymi opadami śniegu i mrozami zdążyłam jeszcze zajechać na działkę i na cieszyć oczy kwitnącymi krokusami i przebiśniegami, ciekawe co z tego zostanie jak mrozy ustąpią. Cieszę się że zrobiłam grządkę na zamówione kwiaty i wkopałam krokusy znalezione na kupie ziemi, która została jeszcze po budowie chodnika zanim przyszło to zimno bo teraz nie ma mowy o robocie zaś będzie błoto.
W zeszłym roku o tej porze jeszcze nie miałam działki i nie widziałam gdzie są posadzone pierwiosnki i krokusy teraz wszystko już wiadomo bo kwitną nawet tam gdzie ich się nie spodziewałam miedzy hortensjami piwoniami, ale nie będę ich ruszała niech sobie są w końcu zanim zakwitną hortensje i piwonie to po nich śladu nie będzie .
Już nie mogę się doczekać wiosny na pocieszenie mam moje sadzonki, które mi rosną i mnie ciesza
.
To moje papryczki nie są tak piękne jak wasze, ale mam nadzieję że zanim wsadzę je do gruntu to urosną
Obrazek

pomidorki na razie trzy odmiany posiane przepikowane i rosną a 9 odmian dopiero posiana plus arbuz bingo. Parapety zajęte teraz tylko szklarenka została oj jak dobrze że ją mam haha ;:306

Obrazek

sałatka masłowa, lodowa, kapusta pekińska juz przepikowana i rośnie to wolne miejsce to na posiany jeszcze brokuł bardzo go lubię:)

Obrazek

Dzisiaj przesadziłam kolejne pomidory. Żal mi ich było wyrzucać, ale przez to brakło mi ziemi i doniczek na pomidory, ale może ktoś będzie chciał to chętnie się z nim podzielę. Tak na marginesie jeśli ktoś chętny na Pomidor gruntowy wysoki Noire de Crimee Czarny Książę,Pomidor gruntowy wysoki White Beefsteak, pomidor green zebra i chce to chętnie się podzielę.

Mariusz u mnie było fajnie można by coś porobić a tu nagle śnieg i mróz ;:145
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Alicja :)
U mnie dzisiaj dramatu z pogodą nie było bo w dzień +4st i słoneczko :) Ale w nocy jeszcze -8st. Śniegu nie ma i nie było :) Następny weekend znowu cieplejszy :D Więc....
Pięknie Ci roślinki rosną. I oby tak dalej ;:333 Pozdrawiam :uszy
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Piotrku i dziękuję ;:196 Ach jak ja Ci zazdroszczę mnie rano obudziły piaskarki przed domem bo u mnie -7 i to w południe teraz -9 przypuszczam że w nocy będzie jeszcze zimniej. Trzymam się i żyję nadzieją że w weekend będzie ładnie, a jak nie to siąść i ;:145
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicja od czwartku i u Ciebie ma być plus na termometrach w dzień :) W niedziele może i nawet +10st :) Pożyjemy zobaczymy :) Trzeba wierzyć !!!
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicjo siewki widzę bardzo ładne :) pięknie rosną, i takie kształtne ;:224 oby tak dalej, w końcu dziś już wiosna dotarła, więc miejmy nadzieję, że jutro utopi ktoś Marzannę ;:306
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Mariuszu dziękuje za miłe słowa i że ci się podobają moje sadzonki ja tyle się naoglądałam waszych, że wydawało mi się że moje takie marne. Co do zimy dzisiaj sąsiadka utopiła Marzannę :heja zima już poszła papa teraz tylko czekam na cieplejsze dni i na upragnione ;:3 Pozdrawiam cieplutko. :wit
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu..ja także zawsze myślę że cudze ładne a moje ;:222 , tymczasem nie grymaś bo twoje widzę że bardzo ładnie rosną i oby tak dalej. ;:173 . Marzanna utopiona, zima poszła precz...tylko u mnie zaczyna prószyć śnieg. ;:219
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”