Moja działeczka ROD zielony domek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
MagdalenaKCh
500p
500p
Posty: 751
Od: 26 sie 2011, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Piękna działeczka a im bardziej była zaniedbana tym później bardziej niesamowite metamorfozy.
Gratuluje wnusia Kacperka tym bardziej ze również mam ale synka Kacperka.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam Cie Madziu serdecznie. Miło mi słyszeć tak miłe rzeczy od Ciebie. Działka faktycznie się zmieniła kto przechodzi to przystaje i ogląda nie mogą uwierzyć w takie zmiany. Pracy kosztowało to duzo ale satysfakcja też jest zwłaszcza jak pytaja czy na konkurs jakiś to robię. Mojej działce daleko to tego ale to cieszy. Imię Kacperek jest bardzo ładne podobno są to wspaniałe chłopaki :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu..pierwsze nasionka są to i plany na nie. ;:128 . U mnie warzywek jak na lekarstwo, za mała działeczka a ja lubię kwiatki. :tan Coś za coś. ;:224
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Zuzia to tak jak ja mam bzika na kwiaty działka kwiaty w domu kwiaty i na balkonie tez w lecie kwiaty, ale co do warzywnika to pomidor ogórek papryczka sałatka cebulka szczypiorek może coś jeszcze jak wejdzie musi być żeby sałatkę na działce zrobić a do grilla i na kanapkę się przyda. Oprócz warzywniaka nastawiam się na owoce. Co do kwiatów to mam już zamówione trzy clematisy dostanę na wiosnę, ale to mało muszę jeszcze dobrać. :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

I dobrze,bo to miło wejść na działkę i siedzieć wśr?d kwiat?w.
Na kwiaty każdy chętnie patrzy,i mnie czasem zazdrość ściśnie jak się czyjaś działka mieni kolorami tęczy a u mnie tak szaro. U mnie nikt nie myślał o kwiatach,a teraz tego żałuję,bo miło by było sobie posiedzieć wśr?d kwiatuszk?w.


Jak tam zdrowie?przeszła już choroba?

-- 19 sty 2018, o 10:36 --

I dobrze,bo to miło wejść na działkę i siedzieć wśr?d kwiat?w.
Na kwiaty każdy chętnie patrzy,i mnie czasem zazdrość ściśnie jak się czyjaś działka mieni kolorami tęczy a u mnie tak szaro. U mnie nikt nie myślał o kwiatach,a teraz tego żałuję,bo miło by było sobie posiedzieć wśr?d kwiatuszk?w.


Jak tam zdrowie?przeszła już choroba?
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witaj Maju u mnie trochu lepiej. ale nie do końca nie mam kiedy się wyleżeć. Ciesze się bardzo bo mój zięć super pomalował mi pokój kwiaty będą miały swoje lepsze miejsce tylko teraz sprzątania mam sporo ale siły nie za bardzo. Maju u mnie kwiatów będzie sporo zaś zrobiłam zakupy które przyjdą wiosną sadzenia będzie dużo.
Dalia Dekoracyjna White Perfection
Dalia Dekoracyjna Lilac Time
Dalia Kaktusowa Kennemerland
Dalia Coup De Soleil
Dalia Dekoracyjna Orange
Dalia Anemonowa La Gioconda
Dalia Anemonowa Hartenaas
Dalia Karłowa Top Mix Orange
Dalia Karłowa Top Mix White
Dalia Karłowa Top Mix Yellow
Dalia Karłowa Top Mix Red
Gladiolus-Mieczyk Wielkokwiatowy Yellow Frans
Gladiolus-Mieczyk Karbowany Snowy Ruffle
Gladiolus-Mieczyk Karbowany Nairoby Ruffle
Gladiolus-Mieczyk Wielkokwiatowy Peter Pears
Gladiolus-Mieczyk Wielkokwiatowy Plum Tart
Gladiolus-Mieczyk Łososiowy
Gladiolus - Mieczyk niebieski
Gladiolus - Mieczyk Violeta
Gladiolus-Mieczyk Wielkokwiatowy Green Star
Helleborus-Ciemiernik Niger
Lupinus-Łubin Biały
Lupinus-Łubin Czerwony
Lupinus-Łubin Niebieski
Lupinus-Łubin Żółty
Astible-Tawułka Else Schluck
Astible-Tawułka Biała
Dicentra Alba-Serduszka Białe
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alicja125

ZDRÓWKA !!!ZDRÓWKA !!!ZDRÓWKA !!!

A co do zakupów to sporo tego. Ja również powoli zaczynam zakupy kwiatków robić. Chce by co roku było ich więcej :)
Trochę jestem zły , że jesień przespałem. Ale miałem inne sprawy na głowie i nie posadziłem kwiatów które miałem posiać by wiosną zakwitły. Trudno. Będą inne :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu..widzę że kochasz dalie i mieczyki. ;:128 . Ja i owszem, bardzo mi się podobają tylko ...to wykopywanie i przechowanie. :wink: Ja na razie prócz wysianych nasionek liliowców nic nie zamówiłam. ;:oj Nadrobię na wiosennych targach ogrodniczych jakie u mnie będą. ;:173 Pozdrawiam. ;:167
Awatar użytkownika
AGA Z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3777
Od: 14 paź 2009, o 11:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu, pierwsze zakupy. :D Będzie co robić na początek ogródkowego sezonu.
Po zapowiadanych temperaturach, pewnie ten początek nastąpi wcześniej niż później.
Co niektórzy już pierwsze grzebanie w ziemi mają za sobą. :heja

Jutro już wyjeżdżam na ferie i dopiero za 2 tygodnie znowu do Ciebie zajrzę.
Mam nadzieję, że w Karpaczu śnieg jest. :D Do miłego :wit
Pozdrawiam Agnieszka
Spis treści
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu widzę, że szalejesz z zakupami :wink: ja mam tylko kilka paczek nasionek i powoli zaczynam przeglądać strony internetowe. A wnuka gratuluję w szczególności, to najpiękniejszy kwiatek :!:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Alu widzę, że szalejesz z zakupami :wink: ja mam tylko kilka paczek nasionek i powoli zaczynam przeglądać strony internetowe. A wnuka gratuluję w szczególności, to najpiękniejszy kwiatek :!:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

No Alicjo zaszalałaś z zakupami :) będzie co robić na wiosnę, no ale też będzie co później podziwiać :)
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka ROD zielony domek

Post »

Witam Was wszystkich i każdego z osobna :)

Witaj Piotrze u mnie już ze zdrówkiem dobrze dziękuje no i na działkę już chodzę :)

Zuzia witaj serdecznie ja mieczyki i dalie bardzo lubię choć jest z nimi trochu roboty. Nie zniechęca mnie to może dla tego, że przypominają mi kwiaty z mojego dzieciństwa, które moja mama zawsze sadziła, wykopywała, suszyła, przebierała a ja jej pomagałam został mi taki sentyment do tych roślin. Prócz tego to mi się bardzo podobają, a dalie utrzymują swoje kwitnięcie bardzo długo. Ja liliowców nasadziłam na jesieni sporo zobaczę ile z tego się przyjmie, a jak będą targi ogrodnicze to na pewno jeszcze coś dokupię choć jeden :).

Witaj Agnieszko Ja jeszcze w ziemi nic nie robiłam choć ręka swędzi do roboty, u mnie błoto, że aż strach, a sezon u mnie chyba się zaczął jak patrzę na wychodzące kwiatki z ziemi. Jak wrócisz czekam na ciebie i na wrażenia z ferii będzie mi bardzo miło. Życzę udanych ferii i dużoo śniegu wypoczywaj jak najlepiej.:)

Aniu witam serdecznie ty zaczynasz a ja już zakupy prawie zrobione. Zamówiłam roślinki miedzy innymi clematisy które przyjdą na wiosnę nasionka, ziemie już mam, a dziś z działki przywiozłam jeszcze szklarenki i szykuje się powoli do siania. :)

Witaj Mariuszu :) Trochu tego kupiłam resztę czekam na targi ogrodnicze, a czy będzie co podziwiać to się okaże bo smuci mnie to, że roślinki już wychodzą i boje się, żeby nie zmarzły. :)

Dziś dzień ciepły i nawet słoneczko wyszło za chmurki więc udałam się na działkę, aby sprawdzić wszystko dokarmić zwierzaczki i ptaszki. Jak zwykle najpierw, bo nie byłabym sobą musiałam obejść wszystkie roślinki mino błota, w które wpadałam coraz głębiej. Mimo trudności i borykania się z błotem udało mi się pstryknąć kilka zdjęć. W Bielsku-Białej mamy wiosnę haha
Krokusy
Obrazek
Piwonie
Obrazek
Tulipany
Obrazek
Stokrotka
Obrazek
Wiosna już jest a kiedy lato hahaha :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”