Mój ogródek - kogra - 2cz. 2008r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21737
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Wdepnęłam do kogrobuszu a utonęłam w krainie liliowców i lilii.
Grażynko , masz cudną ich kolekcję.
Przepiękne ... no i masz jeszcze coś czego mnie ogromnie brak - deszcz .
Ale tak widać ma być.
Pozdrawiam serdecznie :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
julka_
1000p
1000p
Posty: 1111
Od: 2 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: rybnik

Re

Post »

u nas za tydzień jest wystawa lilii....na bank tam wdepnę i zobaczymy co z tego wyniknie,bo zaraziłam sie tu "liliową "chorobą :D
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Coma95 - to teraz jeszcze są lilie na Alegro ? :shock: Chyba też tam zaraz zajrzę. :wink: :lol: Może znajdzie się jakaś dla mnie ?No a gdyby......to też nie podaruję. :P

KaRo - bardzo się cieszę, że wdepnęłaś.
Deszczu Ci u mnie dostatek, a nawet aż nadmiar. Jak nie mżawka to pada, ale ma to i dobrą stronę - moja porozszczepiana grzybnia nasiąka coraz bardziej wodą i rośnie, rośnie, rośnie...............a za nią grzybki... :wink: :lol: Już słychać jak ziemia pęka a one rosną :!: :P
Również ślę pozdrowionka. :lol:

Juleczko - szkoda, że mieszkam tak daleko. Poszłybyśmy razem i.......
No ale może to i dobrze, bo przynajmniej moja portmonetka nie schudnie i bankructwo mi nie zagrozi. :wink: :lol:
Zatem życzę udanych zakupów. :P :!:


A żeby nie było tak bardzo kwiatowo, to może teraz coś dla podniebienia...... ;:1


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


....a to moje mikrusy w doniczkach. :P


Obrazek Obrazek


I trochę wodnych impresji zrobionych jeszcze przed deszczami.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A ten gościu chyba wiedział, że będzie długo padać, bo schronił się na balkonie i do dzisiaj wysiadujepod dachem. :wink: :lol:


Obrazek Obrazek
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
julka_
1000p
1000p
Posty: 1111
Od: 2 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: rybnik

Re

Post »

Grażynko wpadnij w sobote na kawusie ...potem pójdziemy do Teatru na wystawe...udamy troszeczkę kasy :wink: przeciez to nie tak daleko :wink:
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Do Rybnika i ja mam blisko :lol: Ale niestety już mam plany na sobotę ;:223
Droga Kogro, chyba jeszcze przyjdzie mi zaczekać na wyprawę do Ciebie :? Jakiś czas temu żadna odległość nie była mi straszna (a co nawet stopem się jeździło :lol: ), natomiast teraz do wypadu na spacer z Malwą muszę być przygotowana jak do podróży dookoła świata (wszystko może się przydać)

Przecudnej urody są Twoje maleńkie pomidorki! Czy to są zwykłe koktajlówki?
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Juleczko - dzięki za zaproszenie. :lol:
Świetny program dnia zaproponowałaś. Aż żal odmówić, ale mam obowiązki, które wymagają stałego pobytu w domu - niestety. :cry:
Może innym razem. Ale jak będę się wybierać w tamte okolice, to z pewnością Cię zawiadomię. Zresztą nie tylko Ty jesteś z tamtych okolic. Forumowiczów ze Śląska jest całkiem sporo ;:333

Doruś - akurat to rozumiem. Uściskaj Malwinkę od cioci Kogry i ucałuj. Niech rośnie zdrowo. :wink: :lol:
Te pomidorki kupiłam u nas na targowisku i podobno one są takie karłowe a nie skarlane. Ten okrąły to koktailowy a ten drugi to jakiś inny, podłużny, taki podobny do żarówki. :wink:
W smaku oba są dobre, chociaż ten okrągły jest bardziej słodki. Chyba zbiorę nasionka i spróbuję rozmnożyć w skrzynce balkonowej. Może się uda.

Coś mi internet dzisiaj chodzi jak ślimaki w ogródku i nie wiem czy jeszcze dam radę gdzieś wpaść. A szkoda , bo pogoda u mnie pod deszczem - znów mocniej pada.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Grażynko, wielka szkoda, ze nie możesz wybrać sie na tę wystawę! :(

Julko, dziękuje za przypomnienie, bo o mały włos przegapiłabym tę wystawe, a przecież czekam na nią od wiosny! :lol: W ubiegłym roku przytargałam z wystawy ciekawe roslinki, a co widziałam i czego sie nawąchałam - tego słowa nie wypowiedzą. Mam nadzieję, ze tym razem nie zapomnę aparatu :D

Grazynko, z powodów o których wspomniałaś, złotlina będę musiała posadzić poza ogródkiem, bo w ogródku na razie w powstającej części kwiatowej - raczej wydmuchowisko wydmuchowisko :(
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Izuś a zatem pamiętaj proszę o koleżance / ...ach / i nie zapomnij zabrać aparatu. Obejrzę potem to wszystko na twoich zdjęciach. :wink: :lol:
Paczka już spakowana i jutro raniutko wyślę priorytetem - powinna dojść najpóżniej do czwartku. A złotlina gdzieś upchniesz z pewnością do kąta ogrodu albo koło szklarenki :wink: :lol: A może do pojemnika ? Też będzie kwitł z pewnością i nie zabierze dużo miejsca. :lol:
Żylistek w badylkach do ukorzenienia - u mnie też już się ukorzenia. Więc którejś z nas się uda. :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Grażynko, "poza ogródkiem" nie oznacza "na nieużytku" :lol: Przed domem znalazłam tekie miejsce, gdzie bedzie trochę zaciszniej i może to wystarczy. W ogródku kiedyś miałam złotlina, ale zakończył żywot po drugim sezonie :(
Szkoda, ze juz paczkę spakowałaś...
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Izuś nierzejmuj się złotlinem. Dodałam Ci go do paczki, bo kiedyś mówiłaś że Ci zginął, więc ukorzeniłam. Najwyżej podrzucisz sąsiadce :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
gucia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2740
Od: 27 wrz 2007, o 18:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Grażynko, grzybki już zamówione :lol: Od jutra zaczynam ostre podlewanie, spróbuję wszczepić też jedną dawkę do P_O pod te najstarsze sosny, kiedyś wyrosły mi tam smardze..............może i tym razem się uda :?: :?: :?:
Pozdrawiam serdecznie, Bożena
Moje wątki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ech, to nie odnosiło się do złotlina :oops: Myslałam, ze zdążę jeszcze wysępić u Ciebie gałązkę agrestu :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Dzięki dziewczyny ,że wspomniałyście o kiermaszu w Rybniku ,tylko proszę powiedzieć czy w sobotę też jest :?: ;:87
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”