Ogród mojej małej Wiki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Kasiu to będzie Icon bo takiego miałam na liście :wink:

Deszczowe iryski :wink:
Queen's Prize
Obrazek

Cat's Eye
Obrazek

Be My Angel
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Witaj cieplutko muszę Ci powiedzieć, że iryski to cud miód i maliny ja posadziłam kilka odmian miałam nadzieję, że choc jedna odmiana zakwitnie, ale przez tę deszczową pogodę już na to nie liczę. Pozdrawiam :) życzę miłego wieczoru
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Hej Aniu widzę, że u Ciebie też sporo irysków kwitnie :) Piękne są, tyle barw różnych cieszą oko teraz kiedy już tulipany przekwitły :)
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Alu chociaż maliny się cieszą z deszczu i na pewno coś z nich w tym roku skubniesz, gorzej jakby była susza tak jak w zeszłym roku u nas maliny zasychały zanim zdążyły dojrzeć więc bardzo mało ich było. A co do irysków to się nie martw bo często w pierwszym roku po posadzeniu nie kwitną, za to w drugim będziesz mieć już wielką kępę i dużo kwiatów.

Mariusz ten rok jest wyjątkowy bo dzięki temu, że mieliśmy kiepską pogodę to iryski kwitną bardzo długo i terminy roślinom się trochę pomieszały bo u mnie jeszcze wszystkie maluchy nie zakwitły a już kwitną te wyższe.

Zrobiło się cieplej i brakuje dnia na wszystkie zaległe sprawy, wczoraj zaczęłam sadzić pomidory na polu, trochę przesadziłam w tym roku bo mam około 200 sadzonek 8 odmian, ale jest miejsce gdzie sadzić więc nie będzie tragedii.

A tak wygląda większość moich rabat dzięki szkodnikowi :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

No dałaś po oczach tymi iryskami ;:215 Nie wiem, czym bardziej mam się zachwycać - iryskami, nowym konikiem, czy szkodnikiem :lol:
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Małgosiu najlepiej to wszystkim na raz bo ten "szkodnik" na 4 łapach tez ładny :D
Ucieszyłam oczy pięknymi kolorami irysów - Aniu spora kolekcja - brawo !!! Pozdrawiam i uciekam na rehabilitację a mój działkowy ogród musi poczekać :wit
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu irysowe kępki wymiatają, super się prezentują. Widzę piesio jeszcze nie wie, że nie może Pani w rabatki wchodzić :) myślę, że z czasem się nauczy i nie trzeba będzie grodzić :)
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu cudne te irysy, a jeszcze przyozdobione w diamenciki z rosy ;:215

200 pomidorów, no ;:180 Ale masz rację, skoro jest miejsce.

Moje roślinki to już tak opite, że zaczynają je dopadać zmiany chorobowe. Mam nadzieję, że w końcu przestanie padać, bo jak do tej pory, to leje dzień, w dzień.

Pozdrawiam i życzę ;:3
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Małgosiu iryski jeszcze nie wszystkie zakwitły, jeszcze ich kilka pokaże :wink:

Krysiu szkodnik rośnie i się uczy więc jest nadzieja, że kiedyś będzie obchodzić rabatki szerokim łukiem ale teraz niestety niszczy i to dużo... ale jak to mąż mówi chciałaś to masz. Twój ogród na pewno poczeka ale mogłabyś wrzucić jakieś fotki co ciekawego w nim robisz.

Mariusz kępy irysowe rosną bardzo szubko kiedy mają dużo jedzonka, a to produkują nasze koniki więc pełna symbioza. A szkodnik ma wszystko wygrodzone pastuchem którego się boi bo kilka razy już dotknęła więc biała taśma działa już odstraszająco bez podłączenia do prądu.

Beatko pomidory uwielbiam w każdej postaci i moja rodzinka również więc sporo ich posadziłam, dużo też rozdałam bo przecież jak wysiewam całą paczkę to jest tam dużo nasionek i jak ładnie wzejdą to mam zawsze nadmiar. A wody jest już dużo, teraz brak słońca bo musimy już trawę ścinać na siano dla koni a kiedy pada to się nie da. Wczoraj rozrobiłam miedzian i pryskałam bo boję się nadmiary tej wody :wink:

To jeszcze kilka irysków
Michael Paul
Obrazek

Stinger
Obrazek

Bad Intentions
Obrazek

Fast Forward
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Iryskowy zawrót głowy , co jeden piękniejszy ;:180 . Koników przybywa, jednym słowem urodzaj na wszystko ;:oj . Deszczyku już dość, teraz ;:3 życzę .
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Z przyjemnością pooglądam wszystkie iryski, bo przecież co jeden to piękniejszy ;:173
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Zuziu słońce potrzebne bo wody stanowczo za dużo. Czekamy z niecierpliwością na ostatnią klacz, przetrzymuje nas, brzuch olbrzymi, mleko w cyckach a ona dalej chodzi i je na łące.

Małgosiu jeszcze kilka irysków w pąkach :wink: W tym roku sezon irysowy wyjątkowo długo rozciągnięty przez te chłody.

Honey Scoop
Obrazek

Etsitu
Obrazek

bezimienny pięknie pachnie
Obrazek

Castelan Sun
Obrazek

Lucy Locket
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Dużo się ostatnio dzieje :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”