Ogród mojej małej Wiki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu no to kotka robiła porządek w siewkach :) tak to bywa chciała pomóc :) hihi mąż się denerwuje, no wiesz nie ma co się dziwić, już sobie to wyobrażam ile tam nastawiałaś wszystkiego :) ;:306
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu zakupiłem dziś dwie róże , te po 6,99zł :) Ale obstawiam, że to nie koniec ;:306 . Muszę jeszcze na spokojnie poprzeglądać ale dzisiaj czasu nie miałem. Oto mój zakup :


Obrazek


Obrazek
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Mariusz wcale tak dużo nie nastawiałam :wink:
Obrazek

Podłogi i drugiej szafki nie pokaze :twisted:
A to moje siewki:

Obrazek

A to papryka z odciskami kocich łapek
Obrazek

Piotrek to dwie już masz :wink: Teraz będzie z górki, tylko częściej odwiedzaj biedronkę bez żony (w moim przypadku bez męża), bo znowu widziałam, że nowe dowieźli...
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Hahaha Aniu coś w tym jest :) Ale wczoraj żona stała w kasie w kolejce a ja za kasą przeglądałem róże :) Czyli była potrzebna.
Jutro kolejny dzień kolejne wyzwania :D
Zaraz skoczę do piwnicy i zobaczę za doniczkami i włożył bym je jak Ty do ziemi :)
Miłej niedzieli Aniu :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Piotrek u mnie mąż nie da mi grzebać bo mówi, ze i tak mam juz duzo :wink: Dobrze, ze auchana odwiedzam sama kiedy on jest w pracy.

A to jeszcze nasze koniki biegają w mroźnym słoneczku ;:3
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu śliczne koniki i nie mało.
Wysiewy też spore. Ja w tym roku posiałam ale skromnie. Nie mam już sił na szaleństwo.
Dalej nie masz śniegu?
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Alu śniegu dalej nie mamy i już raczej nie będziemy mieć. W słoneczku dziś było 0*C, w nocy ma być -7*C i codziennie już ma być cieplej więc będziemy oceniać straty. Dziś jak obchodziłam widziałam już, ze trochę cebul :( reszty nie jestem w stanie ocenić. Ja w tym roku trochę więcej wysiewam w domu bo w zeszłym wszystko wysiewałam w foli i później miałam plony.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu..u mnie prawie już po śniegu, śladowe ilości, natomiast mróz dalej trzyma i to mnie martwi. :wink: Siewki ładnie ci wystartowały i widzę że sporo tego ;:oj . Sporo osób kupiło już róże, u ciebie także widzę a ja ani jednej. Podglądałam w mojej Biedronce, były takie co już mam a ja bym chciała inne, może jeszcze coś dowiozą. :roll: Koniki mnie zachwycają, biegają aby nie zmarznąć. ;:128
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Uwielbiam takie powstające ogrody, więc teraz mnie nawet batem nie wypędzisz ;:306 Sama wciąż jeszcze tworzę, przesadzam, dosadzam... Rabata zrobiona w jednym roku, w następnym już przerabiana, bo inny pomysł wpadł do głowy ;:223
Widzę, że u ciebie wszystkiego musi być dużo - dużo siewek, sadzonek, kotów a nawet i koników :shock: Aż ci zazdroszczę ;:173 Koniecznie proszę o zdjęcia kiciuchów ;:180
Piszecie o różach z biedronki... Macie już może doświadczenia jak to jest z ich zgodnością odmianową? Widziałam tam dwie, które bym chciała, ale bałam się, że okażą się inne...
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Zuziu dziś od rana świeci piękne słoneczko ;:3 oby tak dalej, aż przyjemnie było w ogrodzie coś porobić. Koniki biegają bo ustalają hierarchię :wink: nie mogę się zdecydować która klacz będzie rządzić i cały czas trwają przepychanki. Siewek sporo, ale część dostanie sąsiad bo tyle mi nie potrzeba a oni mają duży warzywnik. A róże kupiłam bo czas się z nimi zaprzyjaźnić, ciekawa jestem jak będzie z tą zgodnością odmianową.

Małgosiu u mnie teraz dopiero powstaje ogród bo w końcu mąż mi trochę zaczął pomagać, wcześniej niewiele mogłam robić bo mamy glinę a ja ze swoją przepukliną nie mogłam sama wziąć łopaty i przekopać bo potem ból i leżenie. Teraz jak mi mąż nie pomoże to syna zagonię więc zawsze ktoś się nawinie do wykonania cięższych prac. Wypędzać Cię nie mam zamiaru a wręcz przeciwnie zapraszam częściej może coś podpowiesz :wink: Róże mam pierwszy raz więc specjalnie mi nie zależy na super zgodności z odmianami byle każda była inna. Kotów podwórkowych są 4 sztuki a domu troszkę więcej :wink: specjalnie dla Ciebie wszędobylska Troja
Obrazek

No i kochana Arielka
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Witaj śliczna sprawczyni :wink: uroczy kociak
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
wsiania
500p
500p
Posty: 692
Od: 27 sty 2012, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Brzegu

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Witaj Aniu! Widzę, że opadło Cię zakupowe szaleństwo :) I posiane już masz to i owo! Ja się coś nie mogę zabrać, więc zazdraszczam troszkę. Patrze na te Twoje koniki i myślę, że moja córa czuła by się u Ciebie jak w raju. Uczy się jazdy konnej od roku razem z tatusiem i marzą im się konisie w obejściu. Niestety, już ciężko nam ogarniać to, co mamy, więc nie zgodzę się na dodatkowe obowiązki. Koty też podziwiam, bo u nas takie zwyczajne dachowce są, a leśne i MC bardzo nam się podobają. Może kiedyś?
Moje wsiowe poczynania - c.j.d. :)
gdzie diabeł nie może... tam mnie wołają :)
pozdrawiam, Ania
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu ale prześliczne masz kotki :) Ten pierwszy wygląda na łobuziaka :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”