Ogród mojej małej Wiki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

W nocy spory przymrozek a ja zapomniałam schować prymule na noc, ciekawa jestem jak to zniosą. Od rana świeci piękne słoneczko, zwierzaki poczuły wiosnę ;:3

Umbra
Obrazek

Baron
Obrazek

Kogutek gołoszyjek
Obrazek

Kogutek czubatki polskiej dużej
Obrazek
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Jakie zwierzaki fajniuchne,nie masz śniegu! U mnie zalega i brak słońca ,ptactwa u mnie co nie miara i tego przy lotnego. Prymulki pewnie zmarzły!
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu widać ,że Twoim zwierzaczkom jest bardzo dobrze :D I brawa dla Was !!! Czują na bank nadchodzącą wiosnę ;:138 ;:138 ;:138
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu super zdjęcia zwierząt, ale te koguty to wprost wymiatają ;:215
Widać, że zwierzęta są u Was szczęśliwe, wielki ;:180 za to.

Ciekawe jak Twoje prymulki zniosą ten chłód, bo i ja swoje wywiozłam na działkę.

Ciepełka i wiosny życzę ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Bożenko wolałabym mieć ten śnieg bo już wiem, że straty będą a gdyby była puchowa pierzynka nie byłoby tak źle bo to zawsze chroni. Masz rację prymulki zmarzły ale mam nadzieję, że odbiją bo oznaki życia są teraz czekają w werandzie na polepszenie pogody. A dzikich ptaków w tym roku jakaś plaga, żurawie przez całą zimą było słychać i widać, oblężenie sikorek przy karmiku.

Piotrek nie wyobrażam sobie aby trzymać zwierzaki i robić im krzywdę :wink: ale większość tych kucyków dopiero u nas poznała co to znaczy własny boks bez wiązania i codzienne wychodzenie na dwór, nie wspominając o tym, że nie wszystkie wiedziały co to jest marchew. Niech ta wiosna przyjdzie szybko bo planuje kolejne zakupy a przecież trzeba robić nowe rabaty by to gdzieś wsadzić.

Beatko kiedyś bawiłam się w hodowlę drobiu ozdobnego teraz wszystkie pozostałości chodzą razem i lubię na ten galimatias patrzeć, im bardziej dziwne i kolorowe to dla oka przyjemniejsze. Po świętach planuje wrzucić jajka do inkubatora więc pod koniec kwietnia będzie gromada kolorowych kurczaczków. Niestety prymulki zmarzły trochę zobaczymy jak to przejdą.

No i wczoraj pogoda się popsuła, po południu mocno się zachmurzyło i zaczął padać grad aż zrobiło się biało. Do wieczora było już zimno i pochmurno, a dziś od rana świeci słoneczko i mam nadzieję, że będzie tak do wieczora. Oczywiście mrozek był w nocy i to co w cieniu to mocno zmarznięte.

Gdyby ktoś chciał siewki pomidorów a mieszka blisko Radzynia Chełmińskiego (do Grudziądza mogę podrzucić) to mogę się podzielić, mam takie odmiany:
-white beaty
-red pear
-black cherry
-aztek
-betalux
-jantar
Będę je w sobotę lub niedzielę pikować do pojedynczych doniczek a nie potrzebuje tylu sztuk.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu , ja od dwóch czy trzech lat sadzę jantara. Jak dla mnie pomidor super ;:215 . Współczuję strat mrozowych.
Koniki przepiękne.
Ps. Może ty jakąś stadninę prowadzisz?
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu jestem za to Ci bardzo wdzięczny ;:168 Ja również nie wyobrażam sobie krzywdzić zwierzaki...ale niestety w śród nas jest sporo takich dla których zwierze to rzecz lub tylko zwierze.....Niestety :(
Niech Ci kucyka zdrowo rosną i będą radością dla Was :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Iwciu tą naszą hodowlę można będzie nazwać stadniną jak będzie biegał źrebaczek. Jeśli chodzi o jazdę na kucykach to też nie ma problemu bo ponad połowa już chodzi pod siodłem więc mogę zaprosić na jazdę :wink:

Piotrek ja jestem mocno uczulona jeśli chodzi o zwierzaki, ale niektóre fundacje to im się poprzewracało i to porządnie za dużo im ludzie pieniędzy dają a Ci roztrwaniają na prawo i lewo, nigdy nie dam nawet 1zł na te ich zbiórki. To są fanatycy którzy wszystkie rozumy zjedli i lepiej nie rozmawiać z takimi osobami.

No i dziś pogoda wytrzymała ;:3 tylko troszkę chmurek było przez cały dzień i nadal świeci słoneczko. Jutro powrót do codzienności bo teraz przez te rekolekcje za dużo dzieciaki były w domu i ciężko było coś zrobić. Dzień coraz dłuższy i jak cofniemy zegary to nie będzie się chciało wracać do domu, przy wiosennych promieniach słońca tylko patrzeć jak wszystko szybko ruszy do życia i będzie kolorowo.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Witaj Aniu kogutki cudo po prostu zauroczyły mnie szkoda, że ja nie mam warunków oj szkoda. Co do pomidorów to ja też będę miała jantara dzięki uprzejmości na forum ;:180 . Widzę, że u Ciebie tez nadwyżki pomidorów znam to żal wyrzucić, a tyle nie potrzeba zrobiłam tak samo jak Ty może komuś się przyda. Pozdrawiam życzę słoneczka i roślinki niech rosną ładnie i zdrowo.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

O rany, tyle cudnych futerek do głaskania ;:173 Jak ja uwielbiam kiziury :D Póki co u mnie więcej psów niż kotów, tyle że ten jeden Florek, którego mam jest takim pieszczochem, że starcza za kilku :wink: Zarówno ja jak i mój em jesteśmy zafascynowani main coonami, mieliśmy jednego w planach, ale w między czasie przybłąkał się Florek i nie mogłam go nie przygarnąć ;:185 Może kiedyś... A póki co pozachwycam się twoimi :D Konie i koguty świetne ;:215
Jednak skusiłam się na te róże w biedronce, a co tam :D Teraz będę z wielką niecierpliwością czekać co z nich wyrośnie ;:65
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Cześć Aniu :wit
Ależ u Ciebie fajnie ;:196 Dzieje się tyle, że trudno nadążyć :D A koniki cudne. To szetlandy? Ja tylko ciut ciut się znam, ale córa to koniara a ja coś tam zawsze przy niej załapię. Mamy konia, ale trzymamy go w zaprzyjaźnionej stadninie. U nas nie ma warunków i ja się absolutnie nie znam na pielęgnowaniu.
Te prymulki trzymasz na zewnątrz?
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Aniu, dziękuję , ale za daleko mieszkam ;:196 . Na drugim krańcu Polski, a szkoda bo córka ostatnio uparła się na konie ;:224
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogród mojej małej Wiki

Post »

Alu to jeszcze nie wszystkie nasz kogutki bo jest jeszcze jeden marans i drugi gołoszyjek :wink: Przy pomidorach zazwyczaj wysiewam całą paczkę bo z reguły nie wschodzą dobrze a zostawione nasiona na przyszły rok i tak lądują w koszu, a tym razem wzeszły wzorowo i dużo nadliczbowych sadzonek mam.

Małgosiu (clem3) teraz mamy 11 kucyków 10 klaczek i ogierka i wszystkie jak wchodzę do stajni domagają się głaskania :lol: My mamy jednego psa podwórkowego ale jak ja jestem psiarą tak z tym psem nie mogę się dogadać. Maine coony jako rasę bardzo polecam bo są niesamowicie sprytne i zawsze dopną swego. A róże będziemy identyfikować, chyba, że będziemy mieć tyle szczęścia, że będą nam się zgadzać odmianowo ale na to nie liczę bo do tej pory biedronkowe zakupy to w większości pomyłki.

Małgosiu (PEPSI) koniki to miksy różnych ras trochę szetlanda mają w sobie, ale są wyższe bo jest dodatek walijczyka i jeszcze kilku innych ras, podobno są projekty aby się takie konie nazywało "polski kuc wierzchowy" ale co z tego wyjdzie to się okaże, ja jestem po hodowli koni więc trochę w tym kierunku wiem. A pielęgnowanie koni nie jest trudne tylko trochę czasu trzeba poświęcić. Prymulki zostały na noc kiedy było dość mroźno i trochę zmarzły, na razie siedzą na werandzie i dochodzę do siebie.

Iwciu może kiedyś odwiedzisz moje strony to wtedy zapraszam :wink:

Jutro obejdę wszystko z aparatem bo widać już zaczyna się coś się dziać ;:138 Życzę wszystkim dużo słoneczka i wielu kwiatków ;:3 ;:3
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”