Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu, nie mogę się napatrzeć ;:333 Cudne stroiki :uszy Ja jakoś w tym roku nie mam pomysłów. Powyciągałam pudła ze strychu i coś tam sklecę, ale bez szaleństw.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam cieplutko wszystkich ,wiosna chyba będzie chciała wrócić ,bo już dzisiaj trochę słoneczka miałam,ale było kiszenie kapustki i barszczyków i żurków i nie miałam czasu iść do ogrodu ,a jutro mam dyżur na kiermaszu ,potem obiadek i takie tam no i znowu nici z ogrodu,ale po powoli jakoś się odrobię .

Dorota,mój talent to marnota ,gdybyś była bliżej mnie to miałabyś zajączki a może i jeszcze coś do zajączków :uszy ,ja bardzo się cieszę ,ze w końcu pozbyłam się tych migdałków ,tak naprawdę dawno powinnam to zrobić ,ale żaden termin nie był dla mnie dobry ;:306 ,bo albo ogród ,albo grzybki,teraz z terminem trafili w dziesiątkę ,pozdrawiam ;:196

Agniesiu,bukiety z forsycji ,czy jakichkolwiek innych kwitnących naturalnych jest bez porównania piękniejszy,ale i takie muszą być ,ja też zawsze mam w domku na święta ,gałęzie ,bazie i kwitnące z ogrodu ,pozdrawiam ;:168

Eluś,była bym zadowolona jakby ktoś coś zrobił za mnie ,ale to tylko marzenie,ale też tak uważam ,że ogród nie musi być pokazowy i jak się komuś nie podoba to przecież nic na siłę,ale ja uważam ,że i chwasty są ozdobne,pozdrawiam ;:196

Przemuś ,dziękuję ,lubię coś zrobić ,żeby służyło ludziom i mnie ,pozdrawiam :wit

Ewciu,dobra energia może powolutku wraca bo jakoś zaczyna mnie być wszędzie pełno ;:306 ,miło,że stroiki się podobają ,no może chociaż jeden :uszy ,pozdrawiam i pięknej słonecznej wiosny życzę ;:168

Gosiu,każdy coś sobie skleci ze świątecznymi ozdobami,przecież mamy w ogrodach bazie ,,brzozowe gałązki,jakieś hiacynty ,czy pierwiosnki ,wszystko,można przenieść do doniczki i do domciu,może i narcyzy zdążą zakwitnąć jak pogoda się poprawi,nieraz mam duże bukiety narcyzów
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuiu jestem pod wrażeniem Twoich zdolnosci ogrodniczych a teraz też artystycznych,śliczne stroiki ;:215 :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam ,zrobiłam przedwczoraj kilka zdjęć jak mnie zasypało,jeszcze śnieg się trzyma ,ale juz go ubywa,bo w dzień trochę słoneczka świeci.


Obrazek



Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tereniu,dziękuję ,stroiki robię od zawsze ,ale nie myślałam ,że się podobają ,dziewczynki prosiły ,żeby pokazać ,więc skromnie pokazałam,pozdrawiam ;:168
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Stroiki śliczne, nieprzeładowane ozdobami - czyli takie w moim guście :wink: Zwłaszcza te porcelanowe króliczki przyciągają wzrok.
U mnie już na szczęście śnieg powoli ustępuje, i dobrze - niech sobie idzie i nie wraca do następnej zimy :lol:
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia, ależ ta zima się ociąga z odejściem (fotki piękne, mimo że ze śniegiem ), u mnie nie sypało, ale nocami jest ujemna temperatura, dlatego róż jeszcze nie rozebrałam ... poczekam chyba, aż zakwitnie forsycja ... ;:3 dmucham w Twoja stronę ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto, sporo tego śniegu jeszcze u Ciebie! ;:oj Mam nadzieję, że szybko słonko się z nim upora!
Pozdrawiam Cię serdecznie! ;:196
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto Twoja kapustka kiszona jest rewelacyjna, na jesieni będziemy kisić wg Twojego przepisu.
Chyba już śniegu nie masz w ogrodzie bo słoneczko od dwóch dni pięknie świeci, aż chce się popracować w ogrodzie.
Talent marnota :?: :!: co Ty piszesz ;:185 jesteś wszechstronnie utalentowana, bądź dumna z tego co wychodzi spod Twoich pracowitych dłoni i wszędzie swoimi poczynaniami się chwal.
Zajączki cały czas za mną chodzą, za panny miałam "zajęcze" nazwisko ;:306 dlatego mam sentyment do tych sympatycznych kicaczków.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
kasia78
50p
50p
Posty: 66
Od: 2 lip 2011, o 22:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.podlaskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Już wiosną powiało i chce się wyjść do ogrodu. Czekam na nowe trawy.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam w niedzielny wieczór ,pogoda była słoneczna i dość ciepło,śnieg gdzieś się podział :uszy ,w ogrodzie dzisiaj nie byłam bo ta zmiana czasu trochę mnie pogoniła,jakoś z niczym nie mogłam zdążyć ;:306 .

Gosiu,ja też nie lubię przeładowanych stroików,u mnie też śnieg ustąpił wiośnie i pewnie i w moim ogrodzie coś kwitnie ,może jutro znajdę kwiatuszki,pozdrawiam ;:168

Ewciu,u mnie też codziennie ujemna temperatura nocą ,ale w dzień dzisiaj piękne słoneczko było ,chociaż nie przez cały dzień ,u Ciebie nie było przy tym nawrocie zimy śniegu :?: ja też róż nie odkrywałam i na razie nie odkryję ,lepiej dmuchać na zimno ,pozdrawiam i buziaczki Obrazek

Basiu,już dzisiaj nie ma śniegu u mnie i może już nie wróci ,teraz czas na kwiatuszki,miło ,że wpadłaś ,pozdrawiam ;:168

Dorota,super ,że kapusta smakuje ,ależ Ty mi tutaj nawaliłaś komplementów ;:306 aż mi wypieki wyszły na policzkach,kicaczki mam zapasowe i będą stały na wielkanocnym stole razem z jajkami :uszy ,pozdrawiam Obrazek

Kasiu,dzisiaj już nie ma śniegu to aż ciągnie do ogrodu,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Viola K
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2356
Od: 14 mar 2013, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Trzebnicy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu, niech już będzie ta wiosna, ja zimę bardzo lubię, ale już za długo ona trwała zdecydowanie. Teraz potrzeba dużo słoneczka ;:3.Ty masz wielki talent Marto, do wszystkiego, jestem pełna podziwu.

Pozdrawiam Obrazek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam coś nie mogę wstawić dzisiaj zdjęć ,a zrobiłam troszkę wiosny.

Violuś ,ja też już nie chcę zimy ,chociaż dobrze się odpoczywało ;:306 ale słoneczko dało by nam dużo energii,ależ mnie oceniłaś Violu,to miłe ,ale czy zasłużone,pozdrawiam ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Udało mi się wstawić zdjęcia.
Tak wyglądają piwonie wsadzone w listopadzie .
Obrazek



Obrazek

Będą bukiety narcyzowe na święta ,pączków jest dużo ,a do niedzieli na pewno podrosną i zakwitną .
Obrazek

Obrazek

Obrazek

znalazłam kwitnący podbiał,trzeba będzie zrobić syropek ,albo ususzyć na herbatkę
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i przylaszczki zaczynają się wychylać
Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”