Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, jestem, :wit poczytałam i pooglądałam, nadrobiłam zaległości w Twoim wątku.
Krzewy paprykowe naprawdę ładne i bujne Ci urosły. Dobrze, że wykopałaś, zawsze to trochę dłużej będą świeże.
Piękne te rozczochrane aksamitki, nie widziałam jeszcze takich.
A o reszcie porozmawiamy sobie już na spotkaniu. :) ;:196
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Dziś miałam okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu forumowym w ogrodzie Marty. Jak zawsze było pełno pozytywnej energii, dużo śmiechu i pysznego jedzenia. Martusiu, Tobie i Dziewczynom bardzo dziękuję za ten dzień! ;:196 ;:4
Pogoda nam dopisała, chociaż prognozy jeszcze niedawno zapowiadały deszczowy dzień.
Za zgodą gospodyni zamieszczam zdjęcia ze spaceru po ogrodzie.

Najpierw jesienne róże:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 12 lis 2017, o 20:29 --

I inne kolory jesieni:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kot wygląda na groźnego, ale wcale taki nie jest. Jednak też wyszedł z nami na spacer i pilnie nas obserwował, czy nie broimy za bardzo. :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S. Marta, już wiem, gdzie ta szkółka! Przejeżdżałam dziś koło niej i zwróciłam na nią uwagę, zapamiętałam sobie to miejsce i sprawdziłam w domu na mapie - okazuje się, że to jest dokładnie ta, o której mówiłaś. :D
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, ja również dziękuję za wspaniałe spotkanie, jak zwykle świetnie się bawiliśmy ale to już tradycja tych spotkań, tradycją jest również pyszne jedzonko, mnie zawsze urzeka ten aniołek, dziś też nam towarzyszył.
Obrazek

Tradycją są również wykopki, ale nie wiem, czy takie zdjęcia można tutaj zamieszczać. :D

Pozdrawiam Gospodarzy spotkania i Wszystkie Uczestniczki
Awatar użytkownika
Margo_margo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 27 lip 2014, o 13:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martunia To był wspaniały dzień! Piękny ogród skąpany w jesiennym słońcu, ubrany w piękne kolory, wspaniałe jedzenie i fantastyczna gospodyni. Zawsze z radością do Ciebie przyjeżdżam a zabieram do domu moc pozytywnych fluidów ;:168 Czas znów zbyt szybko płynął i mam wrażenie, ze tematów nie poruszonych moc.
Dziękuję też dziewczynom za miłe towarzystwo i radość której nieco uszczknęłam ;:215
Pozdrawiam Małgosia
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
Spis moich wątków
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu i ja przyłączam się do chóru! Pogodę nawet załatwiłaś! Daria zrobiła śliczne zdjęcia ;:63
Bardzo dziękuję za wesoło i miło spędzony dzień, a marchewka zawsze będzie wywoływać uśmiech na mojej twarzy!
Smaku zupy nie zapomnę nigdy! ;:196
Małgosiu dziękuję za śliczną trasę w jedną, a bezpieczną w drugą stronę ;:196
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marysiu, dzięki! ;:196
Mężowi też musiałam oczywiście zdjęcia pokazać ze spotkania. A jak mu zaczęłam wyliczać i opisywać, co było do jedzenia, to zaczął krzyczeć: "Dobra! Już mi nie mów! Już więcej nie chcę słyszeć! Wiem, że było dobre..." - skręcało go na samo wyobrażenie tych dobroci. :D :D :D Na pocieszenie wtrząchnął sałatkę, aż uszy mu się trzęsły. :)
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Ależ piękna jesień w Martusiowym Ogrodzie ;:63 Dario, dziękuję za fotoreportaż ;:196 Marta na pewno zagoniona w ogrodzie, dobrze, że pokazałaś jej zakątki. No i te zające ;:oj Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Dario pozdrów Mirka i pociesz! że kilogram będzie lżejszy ;:306
Awatar użytkownika
mymysteryy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2363
Od: 6 sie 2014, o 07:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Ja również baaardzo dziękuję Martuniu za zorganizowanie spotkania ;:180 , a wszystkim uczestniczkom za przemiłe towarzystwo. ;:162 ;:196 Jak zwykle śmiechu co nie miara, dyskusje ogrodowe przeplatane przepysznymi daniami, nawet pogoda na czas spotkania nam dopisała. ;:215 Po takim przesympatycznym spotkaniu baterie wewnętrzne naładowane pozytywną energią na długi czas, więc nie straszna nam teraz jesienna szaruga. ;:215
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że czas do kolejnego spotkania szybko nam zleci. ;:173
:wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Kasiu a gdzie zdjęcia? :D
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam,ależ dzisiaj miałam święto bo dom był pełen wspaniałych gości ,gwar i śmiech roznosił się w każdym zakątku,a to dzięki dziewczynkom które mnie odwiedziły jesiennie ,ale teraz pozostał mi niedosyt bo czas tak szybko zleciał i musieliśmy się rozstać ,a jakie pyszności dziewczynki przywiozły to nie sposób tego przekazać więc musicie mi uwierzyć że to było (i jeszcze mi zostało) niebo w gębie ,dziękuję Wam za odwiedziny ,za jedzonko, za atmosferę i górę śmiechu ;:306 a były u mnie Marysia-Maska ,Daria Daria-Eliza, Gosia Margo-margo, Kasia Mymysterry , Irenka -Rzepka i Dorotka korzo-m ,jesteście super i jeszcze raz dziękuję ,że byłyście ;:180

Gosiu PEPSI dyń jest dużo ,ale rok był mokry i niektóre się szybko psują ,więc trzeba szybciej przerabiać i mrozić pulpę ,dzisiaj dziewczynki trochę wzięły,ale i tak jeszcze dużo zostało,uwielbiamy zupki dyniowe więc będziemy zajadać,pozdrawiam :wit

Kasiu Kasiula17,u mnie też ciągle ponuro ,ale dzisiaj nam słoneczko zaświeciło,a w ogrodzie jeszcze jakieś kwiatuszki są ,pozdrawiam ;:168

Violuś ,jesień potrafi namalować piękne obrazy ,jak jeszcze są rośliny różne i mają różne formy to tym bardziej wszystko zdobne ,ja bardzo lubie formy płaczące,bo nie są wysokie ,a ich liściaste spódniczki sięgające czasem trawnika doskonale się prezentują ,z dyń robię zupki ,bardzo lubimy,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Eluś,zebrałam nasionka tych pomarańczowych rozczochrańców to mogę Ci wysłać ,chyba ususzę te papryczki i zmielę i powoli się zużyje bo one są ostre,my uwielbiamy zupkę dyniową ,to co jakiś czas mamy dyniową ucztę ,pozdrawiam ;:168

spa-cja witaj w moim ogrodzie miło,że ogród się podoba ,uwielbiam wszystkie rośliny i staram się mieć ich dużo i różnych,pomidory obrodziły bardzo ziemię miałam wymieszaną glinę z ziemią z worka a na spód dałam obornika gołębiego ,zasilałam niewiele nawozem do pomidorów ,pozdrawiam :wit

Dario,mam nasiona rozczochranych aksamitek to będą i dla Ciebie ,świetne zdjęcia zrobiłaś mojego ogrodu i przy okazji mnie wyręczyłaś ;:306 dziękuję ,że przyjechałaś ,pozdrawiam ;:196

Irenko,ja też bardzo się cieszę ,że mogłyśmy się spotkać ,ze się pośmiałyśmy ,choć życie często okrutne bywa ,ale cóż byłoby warte bez takich pięknych chwil ,ja też lubię tego aniołka ,zresztą wszystkie je lubię ,dziękuję ,że przyjechałaś ,pozdrawiam ;:196

Gosiu Margo_margo,dla mnie też był wspaniały dzień ,tak lubię jak jesteście ale ciągle mam mało ,dobrze,że bierzesz dobrą energię ,bo ona w trudnych chwilach bardzo potrzebna ,na pewno wszystko się uda ,tylko trzeba trochę czasu ,ja wiem ,ze taka niepewność jest trudna ,ale cierpliwość popłaca ,dziękuję ,ze znalazłaś czas ,żeby przyjechać ,pozdrawiam ;:196

Marysiu,pogoda nam dopisała i nawet cudne promyki słońca były,ale ważne ,że dopisały nam humory i apetyty ,takie wspaniałości przywiozłyście i niczego nam nie brakowało ,cieszę się ,ze przyjechałaś ,że udało się nam wszystkim potkać ,pozdrawiam ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Już odpisuję dalej bo w międzyczasie tylu mam gości.

Dario,pozdrów Mirka ,on pewnie ma wyobrażenie o naszych ucztach ,bo często bywał z nami i znowu będzie następnym razem ;:168

Iwonko,jesień dzisiaj była piękna jak były dziewczynki ,teraz pada ,dobrze,że Daria zrobiła te zdjęcia ,ślicznie wyszły ,zające idą do schowania na zimę a na wiosnę wrócą do ogrodu ,spotkanie było fantastyczne ,dziewczynki są rewelacyjne,pozdrawiam ;:196

Kasiu,ja bardzo dziękuję ,że przyjechałaś ,bo jak się już pośmiać trzeba ,to zawsze lepiej jak nas więcej i wiadomości ogrodowe lepiej się omawia i wszystko lepiej smakuje ,wszyscy ładujemy się nawzajem bo od wszystkich bije dobra energia ,pozdrawiam ;:196

Marysiu,może coś się jeszcze pokaże zdjęć ,może Kasia wybierze jakieś najładniejsze z nami wszystkimi w roli głównej ;:306
Awatar użytkownika
mymysteryy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2363
Od: 6 sie 2014, o 07:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Wczoraj już nie zdążyłam wrzucić zdjęć, a teraz nadaję z komórki :wink: , ale obiecuję, że jak będę później przy komputerze, to wrzucę fotki. ;:108
Miłego dnia wszystkim
:wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”