Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, piękny ogród w jesiennej odsłonie, miło się go ogląda, szczególnie, że u mnie teraz sypie śnieg i okropnie wieje.
Faktycznie jesteś zadyniowana, czy w tym sezonie też będą taczki w użyciu??? :;230
Papryczki przed wniesieniem do domu skrop czymś na robale bo nie opędzisz się od mszyc, przędziorków i innego robactwa.
Co to za odmiany, ta z żółtymi długimi owocami to chyba Aji Imbambura, tyle, że, u mnie owocki są czerwone.

Pozdrawiam Irena
Awatar użytkownika
mymysteryy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2363
Od: 6 sie 2014, o 07:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Ależ u Ciebie Martuniu kolorowo. ;:215 Kwiaty, dynie, papryczki .... po prostu pięknie!!! :D Cieszę się, że nam te wszystkie piękności pokazujesz. :tan
Ja też już zabrałam papryczki z ogrodu. Spróbuję je przechować w domu przez zimę.
Trzymaj się cieplutko. ;:196
:wit
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Dyniowe szaleństwo ;:138 Kolorów dużo na ogrodzie, szarość mnie dobija ;:222
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Brawa dla twardych zawodników którzy ciągle kwitną ;:63 piękny zbiór dyń - taki bardzo przyjemny estetycznie, tyle kolorów i kształtów :wink:
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Kolekcja chryzantem równie bogata jak wszystkich innych roślin :wink: A te rozkołysane trawy jaki cudny widok tworzą ;:173
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7825
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witaj Martuś .
Piękne jesienne widoki ,śliczne chryzantemy ,a dyniek różniastych ogrom .
Zdrówka życzę ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś :wit
Widzę u ciebie jest jeszcze sporo kwitnących i to ładnie chryzantemek. ;:108 ;:108
A dynie jakie fajne.A tye ciemno zielone z karbami fajnie wyglądają.Takich jeszcze nie miała.
Oj i tez dużo ich zebrałaś. ;:215
Uwielbiam je.Dzisiaj właśnie u mnie były faszerowane dynie i sernik z dynią :D
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto zbiory dyniowe widzę bardzo obfite :) ja niestety w tym roku ani jednej dyni nie miałem, bo tata w miejscu wysiania moich dyniek wsadził sobie krzaczki ;:306 i później już mi się nie chciało wsadzać :) chryzantemki bardzo ładne dodają jeszcze uroku o tej porze :) u mnie też tylko one jeszcze kwitną :)
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam Was gorąco,pracy mam dużo więc i trochę zmęczona jestem stąd te moje opóźnienia ,ale myślę ,że mi wybaczycie ,pogoda sprzyja pracom ogrodowym ,trochę sprzątam z liści i przekwitniiętych roślin ,rabaty pustoszeją ,ale są i kwiaty ,bo chryzantemy i dalie jeszcze kwitną .


Joasiu ja nie mam ozdobnych dyń ,wszystkie jadalne ,bo uwielbiamy dyniowe zupy,pozdrawiam ;:168

Gosiu,nie przejemy tyle dyń ;:306 chociaż byśmy chcieli ale przyjeżdżają dziewczynki to sobie zabiorą ,ale i tak dużo przerabiam ,pozdrawiam :wit

Marysiu,dyń jest dużo ,a dużo już ubyło,pogoda na razie jest w miarę dobra ,więc trochę nadrabiam w ogrodzie i dalej rąbię drewno,jedną dużą górę drewna już posprzątałam ,mam zapas do palenia ,chryzantemy mam wszystkie starsze ,w tym roku tylko jedne sadziłam i pięknie teraz kwitną ,papryczki są w pokoju ,ale i tak nie zawsze je podleję ,bo jakoś mi schodzi ,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Ewciu,powoli i też tak będzie u Ciebie ,ja mam tyle zakamarków ogrodowych ,że nie zawsze docieram tam jednocześnie i na czas ,dyń u mnie zatrzęsienie ,ale ja tak lubię ,pozdrawiam ;:168

Iwonko,dynie są pyszne i takie różne w smaku ,jedne słodkie ,że trudno mi zaostrzyć z nich zupę ,a nie przepadam za słodką zupą ,już trochę mam zamrożonej pulpy na zimę ,ale jeszcze dorobię ,bo wszystko się przyda,pozdrawiam :wit

Irenko,myślę ,że taczki muszą być ,bo nie udźwigniemy inaczej ;:306 papryczki wniosłam ,ale na razie żadnych robali nie widzę a papryczki są od Ciebie teraz w domu czerwienieją ,liscie im spadły i są łyse,pozdrawiam ;:168

Kasiu,troszkę jeszcze kwitnie ,ale czy tak pięknie jest to nie wiem ,chociaż dynie robią za ozdobę w ogrodzie ,papryczki stoją w moim pokoiku ale i tak zapominam podlać ,pozdrawiam ;:168

Kasiu Kasiula17ja też nie lubię szarości a niestety teraz nas ogarnęła ,jeszcze co nieco kwitnie ,ale to już ostatki,pozdrawiam ;:168

Natalio,pogoda sprzyja ,mrozów nie było to jeszcze coś kwitnie ,a dynie też bardzo zdobią ,pozdrawiam :wit

Gosiu clem3 ,o tak trawy też są teraz piękne i dobrze ,że są ,pozdrawiam :wit

Aluś,to takie ostatnie widoki jesieni ,żeby śnieg nie zasypał jeszcze to się nacieszymy ,żeby tak do świąt było i jeszcze dłużej ,pozdrawiam ;:196

Aniu,to takie ostatki kwitnące ale są ,a dynie też pięknie obrodziły u mnie gotuję z nich zupki,pozdrawiam :wit

Mariusz,dyń mam dużo i tak lubię ,chryzantemy kwitną dalej i dalie i trawy się kołyszą ,wiec jeszcze ogród żyje swoim życiem oby jak najdłużej ,pozdrawiam :wit
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Ależ szaleństwo dyniowe :uszy Super. Ja myślałam, że nie damy rady upchać wszystkich dyń z pola taty ( sypnął nasionami zdrowo i rozrosło się pole dyniowe), ale rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Szkoda, że nie mam chłodnej piwnicy, bo tak zimowane dynie długo zachowują świeżość.
:wit
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

U mnie to chcą kwitnąć jeszcze ale to takie wymuszane bo słoneczka nie ma ;:222
Awatar użytkownika
Viola K
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2356
Od: 14 mar 2013, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Trzebnicy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś, kolory jesieni w Twoim ogrodzie jak w jakiejś bajce.. cudownie. Morwa płacząca ;:oj nie miałam pojęcia,że taka istnieje, mam zwykłe, z własnego siewu. Dynie porosły :) widzę ozdobne i jadalne, jak u mnie. Będziesz robiła przetwory dyniowe ? .. zupka dyniowa jest rewelacyjna i ciasto.
Pozdrawiam Martusiu :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu , rozczochrańce wyglądają niezwykle uroczo a dekoracje z dyni po prostu uwielbiam .Dyni nie jadam bo nie lubię , ale co jakiś czas też sadzę a potem rozdaję .Moje ostre papryczki wcale nie chciały rosnąć i nawet nie zakwitły , pewnie coś im nie pasowało , za to Twoje to cudne okazy . Pozdrawiam cieplutko . ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”