Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu , dobrze , że coraz lepiej się czujesz .Ogród masz w zasięgu , więc jak tylko pogoda pozwoli to po troszku możesz już wychodzić do lekkich prac .Tylko nie przesadzaj bo wiosna pogodowo bywa zdradliwa a Ty musisz teraz wyjątkowo uważać na siebie .Ja wiem , że masz kawał ogrodu i w każdym kącie jest coś do zrobienia ale czasami trzeba walić się po łapkach .Weekend ma być cieplutki , więc życzę miłego pobytu w ogrodzie . ;:167 ;:196
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witaj Martusiu ;:196
Bardzo się cieszę że jesteś tutaj i że już dajesz radę i wychodzisz na ogród ;:333 Piszesz że masz dużo śniegu a ja chyba zapomnę jak on wygląda ;:306
Cudowne łany kwiatów - jak ja to lubię ;:167 dziękuję Ci kochana ;:196
Mogłabym tak patrzeć i patrzeć ;:oj
Dużo zdrówka i samych miłych i cieplutkich dni życzę ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu jak oglądam zdjęcia to tęsknię za ogrodem, za odwiedzinami i za ciepłem. Spacery po ogrodach są życiodajne :D Prześliczne te margerytki, to przepiękne niedoceniane kwiaty. Zdrówka i ciepła życzę żebyś szybko doszła do pełnej formy. Pozdrawiam ;:196 ;:4
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Jaka cudna, margerytkowa łąka ;:138 W takim miejscu ustawiłabym leżaczek i napawała się ich urokiem. Mogę sobie na to pozwolić, bo moja działeczka duuuużo mniejsza od Twojego ogrodu.
I ta rutewka ;:oj Niby ogrom, a taka zwiewna ;:oj Miałam kiedyś ją w ręku i zniechęcił mnie jej wzrost ;:223 Wtedy jeszcze nawet nie wiedziałam jak one wyglądają.
Teraz masz jeszcze troszkę czasu na dojście do siebie, bo potem to już nie ma zmiłuj. Trzymaj się cieplutko :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich ogrodników,słoneczka coraz więcej ,ale u mnie jeszcze leży śnieg i ziemia zamarznięta chyba głęboko,ale mam nadzieję ,że już niedługo on poleży ,bo zalega tylko zakątki,środek już bez śniegu,więc niedługo wyjdziemy do ogrodów,dzisiaj zauważyłam pierwsze wiosenne kwiatuszki w moim ogrodzie ,zakwitły ranniki ,ależ one dzielne ,przecież takie były wielkie mrozy i tyle śniegu ,ledwo śnieg w tym miejscu stopniał a one niziutkie ,nie wyrośnięte ,ale kwitnące swoimi żółciutkimi słoneczkami.

Magdziu,mój ogród ozdobny ma troszkę ponad 30 arów,w całości moja posesja ma 1 ha,w drugiej części ogrodu jest mały sadek , maliniak ,krzewy borówki amerykańskiej,agresty,parę krzaczków porzeczki czarnej,w tamtym roku były też po raz pierwszy pomidory w gruncie ,pozdrawiam :wit

Przemuś,witaj ,kocham kwiaty ponad wszystko i staram sie mieć ich jak najwięcej ,ale i Twój ogród jest cudowny ,dom masz zatopiony w kwiatach ,ja tam długo siedziałam ,bo wśród kwiatów czas się zatrzymuje ,zdrówka życzę dużo,żebyśmy się na wiosnę znowu cieszyli naszymi ogrodami i mieli siłę do pracy w nich i wspaniałego odpoczynku wśród roślin ,no i cudownych spotkań z forumowymi przyjaciółmi,może i Ty dołączysz do nas, :heja pozdrawiam :wit

Ewciu,uwielbiam tą kokoszkową łąkę (u nas potocznie na te margerytki mówi się kokoszki),wiem,że jest ich za dużo ,ale nie umiem ich ograniczyć ,jak będę wysyłać do Ciebie kwiatuszki to też je wsadzę ,pozdrawiam ;:196

Dorota,ja myślę ,że w maju spotkamy się u mnie ,do zdrowia wracam ,a 15 mam kontrolę i zobaczymy czy wszystko jest w porządku,pozdrawiam i do wiosny ;:196

Eluś,wiem,ze wiosna potrafi być zdradliwa ,ale może jak się ociepli to po troszkę będę coś robić w ogrodzie ,trochę się odzwyczaiłam od pracy ;:306 ale wrócę powoli do rzeczywistości ,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Tereniu,jeszcze dzisiaj mam w kątach sporo śniegu chociaż temperatury dość wysokie ,ja też kocham patrzeć na kwiatuszki ,miło mi ,że mnie odwiedzasz ,pozdrawiam i też życzę zdrówka i siły do spełnienia marzeń ;:196

Marysiu,ja też tęsknię za takim ogrodem ,ale wtedy tak szybko mija czas ,że nie zdążamy się nim nacieszyć ,margerytki są cudowne ,takie ,skromne a tyle mają wdzięku,do formy dochodzę powoli,ale aż się boję wiosny :uszy ,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Iwonko,nie umiem ukrócić tej margerytki ,uwielbiam tą łąkę którą tworzy,może chcesz kawałeczek takiej łączki,fajnie mieć duży ogród ,ale pracy w nim moc i czasem zaniedbuję ten ogród i robi się bardzo naturalny ;:306 ,oj będzie dużo pracy na wiosnę ,żeby miał ktoś pomóc to byłoby cudownie ,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia jak tylko ;:3 mocniej przygrzeje, to nikt cie nie zatrzyma... Nie ma to jak ogrodowa rehabilitacja, codziennie pomalutku jak mój rehabilitant mówi ...do pierwszego bólu ;:306 I pamiętaj nie muskaj swojego ogrodu za bardzo... on jest najpiękniejszy właśnie taki naturalny jak ta kokoszkowa łąka ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

wiosny prawdziwej i pracy w ogrodzie, to mocno się chce.
chyba wszyscy odzwyczailiśmy się od prac ogrodniczych.
Pomału się rozkręcimy,,, ;:108 ;:108
U nie też ziemia zmarzięta, resztki śniegu gdzieś tam leża jeszcze .
Ale ma nadzieję,,że z dnia na dzień będzie lepiej :)
pozdrawiam przedwiosennie,Martusiu ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu ranniki już Ci kwitną? u mnie coś niechętnie zostają w ogrodzie, mam z nimi wiele przebojów ale co roku walczę aż pogodzą się i zostaną :;230 Pogoda nas wypycha z domu, ale trzeba spokojnie podejść do prac bo jeszcze może coś przymrozić, a i z zakwasami trzeba walczyć sukcesywnie ;:306
Masz rację z głową spuszczoną w dół prawie przy ziemi niewiele zobaczymy w sezonie, dobrze że chociaż robimy zdjęcia, bo wtedy mamy czas na obserwację, ale do wielu wniosków dochodzimy dopiero oglądając te zdjęcia w zimie. Zdróweczka Kochana i buziaczki posyłam ;:196
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Łączka cudowna!!! Czy siałaś te złocienie? (to złocienie?) ;:167 ;:167 ;:167
Dużo sił i zdrówka Ci życzę! ;:196
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

U mnie też wyszło kilka ranników, chociaż mam wrażenie, że rok temu było ich więcej
Za to przybywa przebiśniegów
I widzę, że gramolą się przylaszczki
Niestety zapowiadają na przyszły tydzień przymrozki
Zwariowana pogoda :roll:
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

MARTUNIU :wit Usunięcie migdałków ;:oj jak czytam to już się boję . Mnie to proponują od wielu lat ale strach mam ogromny ;:185 Życzę powrotu do zdrowia ;:168
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś jak Ci jeszcze gdzieś śnieg zalega, to pewnie już niedługo, bo pierwsza połowa tygodnia ma być cieplutka, dopiero od czwartku znów się ochłodzi. Wczoraj to już było tak przyjemnie, że mi się dziecko calutki dzień rozbierało z kurtki i sama swoją też miałam ochotę zdjąć, ale w marcu w słońcu to takie trochę zdradliwe ciepło, bo jeszcze od ziemi ciągnie zimnem i w ogóle powiewa chłodem. Po całym dniu na słońcu piekła mnie wieczorem twarz ;:3 Jeszcze o tej porze nie myśli się, że warto by się posmarować jakimś filtrem ;:173
Zdrowiej szybciutko, mam nadzieję, że to już nie boli ;:196 Słoneczka, ciepełka ;:3 :wit
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI.

Post »

Witaj Martusiu ,czy już wróciłaś do zdrówka,bo robi się cieplutko, ale taka pogoda jest bardzo zdradliwa ,więc nie przeholuj kochana.U mnie śniegu było bardzo mało ale za to błota nie brakuje ,strach wejśc na działkę ,chociaż pierwsze prace już poczyniłam ale tylko chodząc po trawie .Śle pozdrowienia i życzenia zdrówka ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”