Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Kolejne fajne spotkanie :D Ogród wciąż masz piękny, zwłaszcza trawy się świetnie prezentują ;:215
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś no widzisz, jaka ze mnie znawczyni ... ja myślałam, że to modrzew :oops: Prześliczny ten grudniowy ciemiernik , ja mam na razie tylko listki ciemiernika... myślę, że za czas jakiś pokażą się i kwiaty ;:173 ...
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

U mnie pogoda nie pozwala na prace bo zimnica albo pada ;:222 Przymrozków nie miałam ale jestem zmarzluchem ;:306
Przepiękne spotkanie i cudne dziewczyny ;:138
Ogród jeszcze tętni życiem, szaleją ;:167
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu , z przyjemnością obejrzałam jesienne obrazki z Twojego ogrodu .Wiosna , czy jesień , to i tak przy tak dużym ogrodzie ciągle masz zajęte ręce , a i czas mamy przedświąteczny więc i inne prace się zaczną , no i kiedy tu odpocząć ? ;:131 Pozdrawiam i spokoju życzę ;:167
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

U mnie też jest miejscami dużo za gęsto, też by mi się przydała taka pomoc :;230
Większość okolicznych forumek już obdarowana, sąsiedzi też.
W tym roku oddałam chyba z 60 kilo karp dalii.
Ale cóż poradzić, kiedy szkoda mi wyrzucać roślin, a na wysyłkę brakuje czasu.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam gorąco po świętach ,nie było mnie sporo czasu bo moja praca przed świętami jest najbardziej napięta ,taką mam branżę myślę ,że w święta już odpoczęłam to teraz tutaj przywędrowałam ,dzisiaj miałam kolędę i obiad związany z kolędą ,wiec znowu było troszkę pracy a pogoda cudowna do ogrodu ,w którym jest wiele jeszcze do zrobienia ,chyba zima na mnie czeka ,może jutro się uda coś popracować w ogrodzie ,bo róże nie wszystkie zakopczykowane ,no i suchości można by wyciąć ,będzie mniej na wiosnę do pracy ,bardzo za Wami tęskniłam codziennie Was wspominałam i w wyobraźni myślałam co porabiacie .

_oleander_,na chwilę nic nie robiłam w ogrodzie ,bo moja praca mi nie pozwoliła,ale teraz chętnie pójdę do ogrodu i dokończę dzieła ,ja zamykam sezon jak ziemia zamarznie i zasypie śniegiem ,a na wiosnę to już wiadomo ,że pędzimy do ogrodu ,wszystkiego dobrego w Nowym Roku ,pozdrawiam ;:196

Marysiu,z drewienkiem skończone ,wszystko posprzątane ,ale jeszcze stery leżą pod lasem co ludzie wyciągnęli przy ścince,ale gałęzie są poukładane ,to jak będzie chwila wolna to przywlokę pod dom i ściupię ,drewna mam pod dostatkiem ,ale niczego nie można wyrzucać :uszy ,pogoda jest cudna na pracę w ogrodzie ,może jutro się uda wyjść i coś zrobić,bo dzisiaj kolęda była z obiadkiem to i dłuższe pogaduchy ,pozdrawiam i dużo szczęścia w Nowym Roku ;:196

Soniu,papryczki wciągnięte do domu pięknie rosną w doniczkach ,nawet podlewać ich nie zapominam ,nasze forumowe spotkania są super ,no i uzależniają ;:306 ciągle nam mało stroików trochę zrobiłam ,ale mieliśmy kiermasz świąteczny i wszystko znikło,a do domu są osobno zrobione ,w ogrodzie nie wszystko posprzątane ,ale mam nadzieję ,że zdążę jeszcze coś zrobić ,pozdrawiam i cudownych dni w Nowym Roku życzę ;:196

Dorota,to wiśnia zygzakowata ,a nazwę Kasia rozszyfrowała ,papryczki rosna w dużych doniczkach i dobrze się mają to myślę ,że nasionka będą ,nasionka irysów możesz wysiać teraz do doniczek i zadołować w ogrodzie ,pozdrawiam gorąco i szczęśliwego Nowego Roku życzę

Gosiu Margo2,ogrody już śpią ,tylko ciemiernik biały dalej kwitnie coraz nowymi kwiatami ,ja też uwielbiam wspomnienia działają super na moją wyobraźnię aż się uśmiecham do ekranu,wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;:168

prześlę na razie tyle odpowiedzi ,bo boję się ,że mi wszystko zniknie,zaraz napiszę dalej
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Gosiu clem3 ,spotkań nam ciągle mało ,trawy i dzisiaj świetnie wyglądają ,ich pióropusze w słońcu tak pięknie się wdzięczą ,pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;:168

Ewciu,to taka grudniowa odmiana ciemiernika reszta kwitnie na wiosnę ,może Ty masz te późniejsze ,u mnie jest taka piękna słoneczna pogoda i bardzo pachnie w ogrodzie wiosną ,pozdrawiam i cudownych chwil w Nowym roku ;:168

Kasiu,u mnie już było sporo śniegu i mrozu ale teraz pachnie wiosną ,aż chce się do ogrodu bo bardzo cieplutko no i cudowne słoneczko świeci codziennie ,ja nie zważam na pogodę bo cieplej się ubiorę i jest dobrze ale jak leje to też nie robię w ogrodzie ,jutro ma jeszcze być pięknie to może coś zrobię w ogrodzie dawno w nim nie pracowałam bo były inne zajęcia ,pozdrawiam i szczęśliwego Nowego Roku ;:168

Eluś,na odpoczynek i leniuchowanie to my nie mamy czasu zawsze coś znajdziemy do roboty ,ja to jestem jakaś dziwna bo strasznie się cieszę jak mam co robić ,część świąt za nami ,ale jeszcze trochę przed nami więc znowu przymusowy odpoczynek będzie ale na pewno jest potrzebny ,moz jutro wybiorę się do ogrodu bo znowu zapowiadają piękną pogodę ,dzisiaj była taka wiosenna ,ziemia cudownie pachniała ,ale ja miałam kolędę i nic w ogrodzie nie zrobiłam ,bo trzeba było zrobić poświąteczne porządki i obiad dla księdza i ministrantów i całej rodziny ,ale było sympatycznie ,posiedzieliśmy 2 godziny razem ,pozdrawiam i spełnienia marzeń w Nowym Roku ;:196

Madziu,mnie też szkoda wyrzucać roślin,ale czasem trzeba zwłaszcza takich szybkich ,dziewczynki jak przyjeżdżają to biorą do woli ale i tak wszystkiego dużo ,dobrze,że się darzy i inni się cieszą ,ja też się cieszę jak sobie coś kupię albo dostanę ,pozdrawiam i życzę ,żeby wszystko o czym marzysz się spełniło ,żeby zdrowie dopisywało ,żeby ten Nowy Rok był szczęśliwy ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Zapraszam na wspomnienia u mnie na polu wiosna ,więc od niej zacznę .

Obrazek

kwitnące derenie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marcia fotki zjawiskowe... ta pogoda to teraz oszalała w Szczecinie w parku zakwitła Wiśnia Japońska ...
Życzę Ci, by ten nowy rok był dla Ciebie unikalny, naprawdę magiczny. Obfitujący w wiele pięknych chwil, które z czasem staną się cudownymi wspomnieniami. Spełnienia marzeń, zdrówka. Bądź szczęśliwa, ty, jak i Twoi bliscy ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu pokazałaś radosną wiosnę! Dzisiaj niestety pogoda gorsza, a my w Krakowie. Co prawda nawet słonko zaświeciło, ale po powrocie deszczyk zgonił robotnika z wiaty :D Już się nie mogę doczekać spotkania i wspólnego malowania :D Ja mam wizytę wielebnego jutro! tylko że do nas przychodzi po śniadaniu jako do pierwszych więc wizyta wczesna i krótka :D Całuje mocno i pozdrawiam ;:196
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś jak możesz tak kusić wiosną, gdy jeszcze tak długo trzeba na nią czekać :lol:
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto iryski dziś wysiałam, doniczka zadołowana.
Jak dobrze, że wróciłaś i nam pokazujesz swoje rabatki. Przylaszczki cudo, lubię takie kolorki na rabatkach.
Zapomniałam Ci powiedzieć, że kiszona kapusta od Ciebie bardzo smaczna, czy do kiszenia dodajesz czosnek.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuniu , nie martw się , bo takich dziwolągów co się cieszą że mogą pracować jest trochę więcej :;230 .Jeszcze chwilka , jeszcze moment a wejdziemy w następny rok , więc życzę Ci pięknych chwil na łonie ogrodu , normalnej wiosny i lata bez nawałnic , szarańczy i wszelkich innych ogrodowych plag .Niech ten nadchodzący sezon będzie w pełni udany i radosny . Pozdrawiam serdecznie . ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”