Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  
Autor Wiadomość
Alania
 Tytuł: Re: Większość nasadzeń
PostNapisane: 21 lip 2019, o 04:22 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Czy jeżówka na 4 zdjęciu (pod czerwonymi floksami) to Cotton Candy czy BUtterly Kisses?

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Pashmina
PostNapisane: 26 lip 2019, o 20:09 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
cyma2704 napisał(a):
Jakie cudne te jeżówki. ;:oj Jeszcze takich nie mam. ;:306

Obrazek

Soniu, czas zakupić :-)

wanda7 napisał(a):
Nie tylko te, wszystkie są obłędne i to w jakich ilościach ;:oj Ja bym tylko siedziała i się w nie wpatrywała, dopóki kwitną. ;:108 Ana ostatnim zdjęciu idealnie dobrane jedne do drugich.
Napisz jeszcze, jakiej odmiany jest biały liliowiec z żółtą koroneczką. To chyba nie Green Mystique? Bo GMmam, ale jakby inny troszkę.
wanda7 napisał(a):

Wandziu, na ostatnim zdjęciu jest jedna jeżówka. Ona to taki kameleon. To Evening Glow. Ona zaczyna jako żółta, potem jest brzoskwiniowo różowa, kończy jako kremowa z bordowym okiem. :-)
Liliowiec to siewka i jest dość młody, dopiero go rozmnażam.

Alania napisał(a):
Czy jeżówka na 4 zdjęciu (pod czerwonymi floksami) to Cotton Candy czy BUtterly Kisses?

Moniko, to jest Butterly Kisses

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pashmina
PostNapisane: 26 lip 2019, o 20:17 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pashmina
PostNapisane: 26 lip 2019, o 20:27 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Taki mam urodzaj pomidorów. Krzaki nie mogą utrzymać ciężaru

Obrazek

biedaczek

Obrazek

magda1975
PostNapisane: 27 lip 2019, o 13:41 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Uległ złamaniu pod ciężarem?

apus
PostNapisane: 27 lip 2019, o 17:09 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
I u Ciebie cudowne jeżówki! ;:167 Pomidorek obsypany owocami że aż nie wytrzymał... zobacz czy złamany, czy może tylko omdlał? Może trzeba go wyżej podwiązać?

cyma2704
PostNapisane: 27 lip 2019, o 21:15 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Ewuniu jeżówki cudne wszystkie, ale Cherry Fluff wyjątkowo urocza. ;:oj
Nie męcz pomidorów, daj im jeszcze po dwa sznurki. :wink: Pięknie owocują. ;:215
Miłej niedzieli. ;:168

bejsonki84
PostNapisane: 30 lip 2019, o 08:25 
200p
200p

0 szt.
Jeżeli o mnie chodzi, jeżówki to moje ubiegłoroczne odkrycie ;:167 . Są moim nr 1 - a mam aż trzy numery 1 :lol: - róże, hortensje bukietowe i jeżóweczki, na drugim miejscu plasują się trawki. Ale róże, choć są na pierwszym miejscu, to strasznie mnie wkurzają :evil: . Trzeba wkoło nich non stop biegać, a i tak często tego nie doceniają i france chorują i słabo rosną :evil:. Cóż, miłość jest ślepa ;:108
Nie mogę się doczekać aż moje jeżówki utworzą tak duże kępy jak u Ciebie ;:167

Pashmina
PostNapisane: 31 lip 2019, o 20:53 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Magda (magda1975), nie złamał się
Basiu (apus) wreszcie zrobiłam przy pomidorach. Fajnie obrodziły w tym roku.
Soniu (cyma2704), zlitowałam się nad pomidorami :-)
Werka (bejsonki84) , ja też lubię róże i też mnie czasami denerwują, ale kiedy kwitną o wszystkim zapominam. Mam nadzieję, że Twoje marzenia się spełnią.

Nareszcie mam trochę czasu, żeby zając się ogrodem. Usiłuję uporządkować część użytkową z owocami i przyszłym mini warzywnikiem. Na pierwszy ogień poszła ścieżka.

Obrazek

Pomidorki juz maja się dobrze, już o nie zadbałam.

Obrazek

I takie tam :-)

Obrazek

Obrazek

wanda7
PostNapisane: 2 sie 2019, o 17:26 
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.

więcej niż 1 szt.
Każda ścieżka ogrodowa od razu zmienia cały obraz. Nie mówiąc oczywiście o wygodzie.
Liliowce na ostatnim zdjęciu przepiękne, a jeżówki w duecie z hortensjami wyjątkowo malownicze. I to światło, ach...

iwwa
PostNapisane: 4 sie 2019, o 11:08 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Witaj Ewuniu :wit , jestem i ja w Twoim ogrodzie . Nie było mnie długo , spóźniona jestem mocno ze wszystkim, ale wybacz mi , miałam mało czasu, internet nie był na "pierwszym planie". Teraz trochę odrabiam zaległości i odwiedzam Wasze tegoroczne ogrody.
Twój jest niesamowity ! Tak kolorowy i pachnący, że oczu nie można oderwać od ekranu. Każde zdjęcie przyciąga wzrok.Te róże ! Te jeżówki ! Te powojniki ! Floksy ! i wszystkie inne piękności !!! masz wspaniały ogród Ewuniu . Te róże to przycinasz na wiosnę ? to wielkie krzaczory, kiedy zdążyły tak porosnąć ????
Marzę o takich powojnikach ;:167 ;:167 Pisałaś, że ostróżki wolisz niższe, ja na odwrót , u mnie przetrwała zimę jedna, ale jaka ! urosła właśnie duża. Byłam nią zachwycona. Jak to każda z nas preferuje inne roślinki. I to jest w tym fajne ;:333 Lilia Butterly Kisses ;:167 ;:167

pozdrawiam serdecznie :wit

Asia

clem3
PostNapisane: 4 sie 2019, o 20:54 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
U mnie jeżówki to w miarę nowa miłość (za to kolejna :lol: ), więc tym bardziej podziwiam u ciebie ;:173
Pozostałe kwitnienia równie wspaniałe, a urodzaj pomidorowy do pozazdroszczenia :wink:

ewelkacha88
PostNapisane: 9 sie 2019, o 18:43 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Witaj Ewo :wit . Podziwiam Twoje prace brukarskie ;:215 . Ścieżki w ogrodzie to fajna sprawa ;:108 . Przyznaj się ile nazbierałaś jeżówek ;:oj ?? Mam wrażenie, że masz wszystkie możliwe odmiany ;:oj . Czy masz może odmianę Dixie Belle ?? Czy faktycznie jest taka kompaktowa ?? Pomidory świetnie się spisują i niech tak zostanie. Nie ma to jak swoje pomidorki . Pozdrawiam :wit .

Pashmina
PostNapisane: 12 sie 2019, o 17:41 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
wanda7 napisał(a):
Każda ścieżka ogrodowa od razu zmienia cały obraz. Nie mówiąc oczywiście o wygodzie.
Liliowce na ostatnim zdjęciu przepiękne, a jeżówki w duecie z hortensjami wyjątkowo malownicze. I to światło, ach...

Wandziu, myślałam, że w tym roku uda mi się więcej zrobić, ale cóż......jest jak jest. Ścieżki mi się marzą i ładny murek. Liliowców mam dość dużo odmian, ale mocno zaniedbane. Szkoda, że pojedynczy kwiat kwitnie tylko jeden dzień. U mnie jeżówki są w duecie z wszystkimi roślinami. ;:oj One są wszędzie ;:306

iwwa napisał(a):
Witaj Ewuniu :wit , jestem i ja w Twoim ogrodzie . Nie było mnie długo , spóźniona jestem mocno ze wszystkim, ale wybacz mi , miałam mało czasu, internet nie był na "pierwszym planie". Teraz trochę odrabiam zaległości i odwiedzam Wasze tegoroczne ogrody.
Twój jest niesamowity ! Tak kolorowy i pachnący, że oczu nie można oderwać od ekranu. Każde zdjęcie przyciąga wzrok.Te róże ! Te jeżówki ! Te powojniki ! Floksy ! i wszystkie inne piękności !!! masz wspaniały ogród Ewuniu . Te róże to przycinasz na wiosnę ? to wielkie krzaczory, kiedy zdążyły tak porosnąć ????
Marzę o takich powojnikach ;:167 ;:167 Pisałaś, że ostróżki wolisz niższe, ja na odwrót , u mnie przetrwała zimę jedna, ale jaka ! urosła właśnie duża. Byłam nią zachwycona. Jak to każda z nas preferuje inne roślinki. I to jest w tym fajne ;:333 Lilia Butterly Kisses ;:167 ;:167

pozdrawiam serdecznie :wit

Witaj Asiu ;:196 Faktycznie długo cię nie było. Dziękuję za słowa pochwały. Pomimo suszy ogród jakoś sobie radzi. Róże mam w większości krzaczaste i pnące, dlatego są takie duże. Te wcześniej sadzone faktycznie są już dość spore. Inne muszą jeszcze urosnąć. W tym roku nie cięłam ich nisko, bo wiosna nie przemarzły, więc zostały wysokie. Powojniki u mnie raczej słabo rosną oprócz jednego fioletowego. Ostróżki bardzo lubię, w tym roku troszkę je przesadzałam. Liczę na nie w przyszłym roku.

clem3 napisał(a):
U mnie jeżówki to w miarę nowa miłość (za to kolejna :lol: ), więc tym bardziej podziwiam u ciebie ;:173
Pozostałe kwitnienia równie wspaniałe, a urodzaj pomidorowy do pozazdroszczenia :wink:

Małgosiu, wcale się nie dziwię, ze masz nową miłość w postaci jeżówek. U mnie to czyste szaleństwo ;:306 chyba jestem od nich uzależniona :;230 Pomidorki pięknie obrodziły i są trafione odmiany. Mnie najbardziej smakują żółte.

ewelkacha88 napisał(a):
Witaj Ewo :wit . Podziwiam Twoje prace brukarskie . Ścieżki w ogrodzie to fajna sprawa . Przyznaj się ile nazbierałaś jeżówek ;:oj ?? Mam wrażenie, że masz wszystkie możliwe odmiany ;:oj . Czy masz może odmianę Dixie Belle ?? Czy faktycznie jest taka kompaktowa ?? Pomidory świetnie się spisują i niech tak zostanie. Nie ma to jak swoje pomidorki . Pozdrawiam :wit .

Ewelinko, nie liczyłam ile mam odmian. Uwierz, nie mam wszystkich ;:7

Mam jeżówkę Dixie Belle. Bardzo ją lubię. Jest niska, ale ma mnóstwo kwiatów. Pomidorki są pyszne.

Ewelinko dla Ciebie jeżówka Dixie Belle

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ta różowa najniższa to ona

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 1020 ]  Idź do strony nr...        1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości