Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Zaczęły róże


Obrazek



Obrazek




Obrazek



Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Życzę wszystkim chłodniejszej niedzieli ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu, ten czas jest cudowny... róże, róże i jeszcze więcej róż! Jest pięknie! ;:167
Na drugim zdjęciu, co to za piękność?
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Większość nasadzeń

Post »

Sami moi ulubieńcy u ciebie ;:173 Irysków nie pochwalić to grzech :wink: , piwonie od pewnego czasu wszystkie mi się podobają, a róże to róże... nie na darmo nazwano je królową kwiatów :D
Niestety i u mnie żar z nieba sprawia, że wszystko przekwita szybciej, a chmary komarów nie pozwalają nacieszyć się kwitnieniami nawet wieczorem :twisted:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj :wit . Dawno mnie nie było i trochę nie wypada tak długo milczeć ;:224 . Pięknie kwitły Ci falbaniaste iryski a piwonie to już w ogóle bajka ;:215 . Róże świetnie prezentują się na białych kratkach ;:108 . Pięknie, oby tak dalej. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa, wielkie łał na widok tak obsypanych różami krzaków ;:138 Poproszę o więcej takich widoczków ;:108
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu , widzę , że pergole pomalowałaś na szaro i pięknie to wygląda ,a na drugim zdjęciu to naprawdę piękna jejmość .
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo róże pięknie kwitną, pokaz niesamowity, w ogóle nie widać po nich, że takie upały nam doskwierają ;:108 Pergole widzę się sprawdziły i dodają uroku :)
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

apus pisze:Ewuniu, ten czas jest cudowny... róże, róże i jeszcze więcej róż! Jest pięknie! ;:167
Na drugim zdjęciu, co to za piękność?

Basiu, na drugim zdjęciu jest Giardina.
clem3 pisze:Sami moi ulubieńcy u ciebie ;:173 Irysków nie pochwalić to grzech :wink: , piwonie od pewnego czasu wszystkie mi się podobają, a róże to róże... nie na darmo nazwano je królową kwiatów :D
Niestety i u mnie żar z nieba sprawia, że wszystko przekwita szybciej, a chmary komarów nie pozwalają nacieszyć się kwitnieniami nawet wieczorem :twisted:
Małgosiu, u mnie podobnie, żar lał się z nieba i rośliny bardzo ucierpiały.
ewelkacha88 pisze:Witaj :wit . Dawno mnie nie było i trochę nie wypada tak długo milczeć ;:224 . Pięknie kwitły Ci falbaniaste iryski a piwonie to już w ogóle bajka ;:215 . Róże świetnie prezentują się na białych kratkach ;:108 . Pięknie, oby tak dalej. Pozdrawiam :wit .
Ewelinko, iryski zachwyciły mnie i to bardzo. Są prześliczne i chcę więcej. Piwonie niestety kwitły bardzo krótko. Faktycznie róże ładnie wyglądają na kratkach. Różom ypały też dokuczyły.
dorotka350 pisze:Ewa, wielkie łał na widok tak obsypanych różami krzaków ;:138 Poproszę o więcej takich widoczków ;:108
Dorotko, dziękuję bardzo. Zaraz będą zdjęcia.
pela11 pisze:Ewuniu , widzę , że pergole pomalowałaś na szaro i pięknie to wygląda ,a na drugim zdjęciu to naprawdę piękna jejmość .
Elu, wszystko maluję na szaro i brakuje mi hamulców. Giardina to faktycznie cudna róża.
maniolek pisze:Ewo róże pięknie kwitną, pokaz niesamowity, w ogóle nie widać po nich, że takie upały nam doskwierają ;:108 Pergole widzę się sprawdziły i dodają uroku :)
Mariusz, mam jeszcze sporo do malowania a czas ucieka. Pogoda rozleniwia i czasu brak.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Większość nasadzeń

Post »

Skoro Twoje róże tak zaczynają, to jestem ich ciekawa w pełni kwitnienia ;:oj To będzie dopiero przedstawienie ;:65
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Teraz zdjęcia.

Obrazek


Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Iwonka1 pisze:Skoro Twoje róże tak zaczynają, to jestem ich ciekawa w pełni kwitnienia ;:oj To będzie dopiero przedstawienie ;:65

Witaj Iwonko ;:196

Właściwie to już po różach, to zaległe zdjęcia


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj Ewo :wit . Zdjęcia to może i zaległe ale jakie piękne ;:215 . Róże świetnie Ci kwitły, czy ta ostatnia to jest Pillgrim ?? Bardzo podoba mi się jej kolorek ;:215 . Co prawda za żółtymi różami to ja nie przepadam ale takie delikatne to co innego . Pozdrawiam :wit .
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

ewelkacha88 pisze:Witaj Ewo :wit . Zdjęcia to może i zaległe ale jakie piękne ;:215 . Róże świetnie Ci kwitły, czy ta ostatnia to jest Pillgrim ?? Bardzo podoba mi się jej kolorek ;:215 . Co prawda za żółtymi różami to ja nie przepadam ale takie delikatne to co innego . Pozdrawiam :wit .
Witaj Ewelinko ;:196

Tak to ta róża. Ja też nie lubię żółtych róż, ale ona rosnie w pełnym słońcu dlatego ma bardziej cytrynowy kolor.



Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”