Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu no to mamy dziś takie same widoki za oknem... ;:222
Pozdrawiam cię cieplutko w ten zimowy wiosenny dzień... ;:131
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu , biało i paskudnie zimno , a tu trzeba do pracy , brrrrrr.Czekamy na majówkę , podobno ma być ciepło .
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj :wit . Dobrze, że wpisałaś się u mnie bo nie wiedziałam, że otworzyłaś nowy wątek ;:oj . Szkoda by było przegapić taki ogród :oops: . Widzę , że u Ciebie powrót zimy ;:222 . Niefajnie bo fotki kolorowych wiosennych były bardzo ładne . Ciekawe róże kupiłaś i z przyjemnością będę śledziła jak radzą sobie u Ciebie ;:333 . Ja właśnie przymierzam się do wyprzedaży i nie wiem co mam z oczami robić ;:306 . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
bona
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1032
Od: 30 wrz 2007, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

witaj Ewuniu, U mnie też zima wróciła, żartowałam z córci, ze coś kiepsko im wyszło w szkole to topienie marzanny :wink:
W wolnych chwilach przeglądam Twój powstający ogród i zachwyciły mnie chyba wszystkie rośliny, a jeżówki szczególnie czy możesz powiedzieć gdzie je kupujesz?
Gorąco pozdrawiam z Gór Świętokrzyskich
Bożena
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42085
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

No tak kolejny biały ogród! a miałam odwiedzać tylko zielone :;230 Wiosno gdzie jesteś?
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu, mam nadzieję, że ten śnieg nie narobił szkód w twoim ogrodzie ;:168 U mnie na szczęście takich niespodzianek nie było, bo nie spadł ani śnieg, ani nie było przymrozków. Oczywiście zimno jest cały czas i co chwilę pada deszcz, więc i tak nic w ogrodzie zrobić nie mogę. W niektórych miejscach mam tak mokro, że chyba zacznę kolekcjonować glony :?
Ula
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Większość nasadzeń

Post »

Troszkę lepiej w pogodzie , ale to jeszcze nie to czego oczekujemy , może maj nas ogrzeje ;:3 .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa, dobrze, że do mnie zajrzałaś, bo przeoczyłam otwarcie Twojego nowego wątku :oops:
Róże z F przyszły wypasione ;:138 W tym roku większość z nas jest zadowolona z jakości sadzonek.
Cebulowe świetnie wyglądają, a hiacynty biją wszelkie rekordy swoją urodą. U mnie w tym roku skromniutkie. Jesienią trzeba będzie dosadzić ;:108
Znasz odmianę tych ze zdjęcia? Są cudne ;:215

Obrazek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Puk, puk Ewka czyżby cię zasypało :) nie wierzę To już 10 dni jak nie pokazujesz co u ciebie w ogrodzie ;:173 pozdrowienia ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Olu, wcale się nie dziwię bo dość blisko siebie mieszkamy. Mam nadzieję, że to już koniec tych widoków.

Elu, ja też z utęsknieniem czekam na majówkę i ciepło

Ewelinko, ja oszalałam na punkcie róż. Napisałaś mi o wyprzedaży i zajrzałam do F.... no i się skusiłam . Dokupiłam jeszcze
1) Crocus Rose (Ausquest)
2) Miss Dior
3) Pastella -
4) Evelyn (Aussaucer)

Już drugi dzień moczą nogi w wiaderku, takie zimno i ciągle pada deszcz, że nie chce mi się jechać na działkę. ;:223 Jutro już będę musiała bo w niedzielę wyjeżdżam. Ciekawa jestem, czy ty się skusiłaś na nowe róże.

Witaj Bożenko, ;:196 dziękuję za pochwałę roślinek. Ja jeżówki kupuję głównie w Bylinowym Raju, ale także na all i u nas w centrach ogrodniczych.

Marysiu, no właśnie gdzie ?

Ula, u nas wczoraj znowu padał śnieg, ale dość szybko zniknął. Szkody w kwiatach chyba nie są duże, ale nie wiem co z drzewami i krzewami owocowymi. Jak oglądałam agrest i porzeczki to cześć wygląda na zmarznięte. Myślę, że owoców może być mało. Czas pokaże. Ula, glony są podobnież zdrowe ;:306 Róże się chyba obroniły bo były nisko cięte. Młode przyrosty były raczej po śniegiem, chyba nie wyglądają źle. Takie zimno i wygwizdów, że nie chciało mis się dłużej oglądać.

Ela, już mi się nie chce przez okno wyglądać, ciągle deszcz i wiatr.

Dorotka, ja też jestem zadowolona z róż, no może jedna jest słabsza, ale ma kilka pędów to da radę. Ładne sadzonki też dostałam od p. Hyży.
Teraz trzeba czekać na lepszą pogodę. Jeżeli chodzi o te hiacynty to mnie bardzo podoba się ten brzoskwiniowy kolor. Pamiętam, że kupowałam je w Lidlu. Po powrocie poszukam, czy mam etykietę.

Ewa, już mnie odsypało, ale pogoda okropna. Roślinki razcej maja wolne tempo i większość grzecznie czeka w pąkach.

Kwitnie bardzo mało tulipanów




Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewka podobno idzie poprawa pogody... to i tulipanki się rozkręcą :uszy miłego weekendu ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa, oby tak się stało ;:196

Dzisiaj już dużo lepsza pogoda, cieplej, nie ma deszczu i świeci słoneczko.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[img]httphttp://www.fotosik.pl/s://images83.fotosik.pl/538/e61922c1945572a7.jpg[/img]

Obrazek

Obrazek



Obrazek


Życzę wszystkim ciepła i miłego odpoczynku w ten pierwszy majowy weekend :wit :wit :wit
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewciu dobrze mówisz. Dziś już o wiele lepsza pogoda niż w poprzednich dniach. ;:108
I ;:3 się w końcu opamiętało i zaświeciło. I jeszcze świeci..... :tan Aby tylko tego nie zapeszyć...
Miłego weekendu ci życzę. Jak najdłuższego oczywiście i słonecznego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”