Większość nasadzeń

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Kochani, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby uśmiech jak najczęściej gościł na Waszych twarzach, oby dobrze Wam się działo w życiu osobisty, rodzinnym, zawodowym i ogrodniczym ;:196 ;:196 ;:196 ;:196

Bardzo się cieszę, że do mnie zaglądacie. Ja wciąż zabiegana i razem z mężem wyczerpana psychicznie. Dopiero wczoraj skończyli nam dach. Dobrze, że zima jest łaskawa. Fachowcy wpadali i robili po trochu, potem zabrakło dachówki bo źle policzyli i musieli ją ściągać z Niemiec i ciągle coś. No, ale dach już jest. Teraz czas na okna i już pierwszy rekonesans zrobiłam. Mam nadzieję, że w tym roku praca pójdzie sprawniej. Już nie mogę doczekać się wiosny, ciepła, żeby sprzątać bałagan budowlany.
Póki co czas na odpoczynek i jutro jedziemy w góry. Mąż już szykuje narty.

:wit :wit :wit :wit

Na koniec taka wizualizacja miejsca z mini oczkiem wodnym - no może raczej kałużą. Powstała na bazie tego co już jest, a jest niewiele.


Obrazek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo oby w tym roku wszystko szło gładko, tego oczywiście Ci życzę ;:168 bo jak piszesz końcówka nie byłą najlepsza, wizualizacja bardzo fajna, wygląda pięknie :) a jeśli dojdzie do skutku to będziemy mieli co podziwiać :)
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuś teraz już będzie tylko lepiej. Na razie wypoczywaj w tych górach , chociażby tylko parę dni.Wiosna coraz bliżej. Przy tej zimie to nie wiadomo kiedy nas zaskoczy... ;:173
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewo,Witam Cię w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego i samych dobroci,spełnienia marzeń. ;:167
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa, wszystkiego dobrego w Nowym Roku, pomyślnego zakończenia prac budowlanych i szybkiego zamieszkania w pięknym domku. Ogród już masz piękny, a jak budowa się zakończy będziesz mogła urządzić go jak tylko zechcesz.
Miłego szusowania po zaśnieżonych stokach ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu , Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku . W tym sezonie masz już większą motywację do prac ogrodowych bo przecież domek prawie gotowy to i wokół musi być coraz ładniej .Piękna wizualizacja , więc aby do wiosny . ;:196
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Większość nasadzeń

Post »

Cudny będzie ten zakątek ;:215
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Większość nasadzeń

Post »

Witaj Ewo :wit . Dawno mnie u Ciebie nie było. Wiesz, sama chciałabym mieć chociaż taką " kałużę" ;:173 . Za zyczenia dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego ;:196 . Niech sezon ogrodowy okaże się wspaniały a prace przy budowie szybko suną do przodu ;:215 . Pozdrawiam :wit .
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

Kochani, bardzo dziękuję za pamięć i życzenia.

Troszkę odpoczęliśmy i czas wrócić do rzeczywistości. Wiosna za pasem. U mnie dostrzegłam pierwsze noski dwóch tulipanów.

Zimowe wieczory posłużyły do przemyśleń i chyba zmniejszę ilość róż.

Póki co wspomnienie jesieni.
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewuniu ,widzę , że podchodzisz bardzo rozsądkowo do ilości róż w swoim ogrodzie i powiem , że to trudna ale i mądra decyzja .Myślę , że z biegiem czasu i rozwojem ogrodu też będę ograniczała ich ilość .Kocham róże , ale to jednak wymagające rośliny , a ja chciałabym też mieć czas na odpoczynek .Pozdrawiam cieplutko i miłego tygodnia życzę ;:167
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ja już dawno dojrzałam do zmniejszenia ilości róż, ale u mnie wynika to wyłącznie z jakości gruntu, w którym róże zwyczajnie się męczą ;:222

Byliny świetnie ratują sytuację i za to je kocham ;:167 :D
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Większość nasadzeń

Post »

pela11 Elu. Ten rozsądek życie na mnie wymusiło. Róże są czasochłonne a ja tego czasu mam ja na lekarstwo. Przy budowie jest to dodatkowe utrudnienie. Teraz jesteśmy na etapie wyboru okien. Już wybrane, ale to zajęło mi cały miesiąc. Jeżdżenie po punktach sprzedaży i zbieranie informacji, kosztorysy to było moje zadanie. Mąż wkroczył w ostatniej fazie. Wiem, że tak będzie z wieloma sprawami. No cóż, coś jest za coś. Na ogród zostanie mi mało czasu. Właściwie mam już prawie gotowe wszystkie rabaty. Jedną dużą muszę zlikwidować i roślinki tam rosnące muszą znaleźć nowe miejsce lub nowych właścicieli.
Elu, marzy mi się trochę wolnego czasu, takiego z ławeczką pod jabłonią i książką.

Alania, Moniko, ziemia u nie jest bardzo dobra, ale siła wyższa i zmiana priorytetów . W ich miejsce pójdą liliowce i jeżówki i może coś jeszcze. Te rośliny są zdecydowanie bardziej samowystarczalne.

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Większość nasadzeń

Post »

Ewa, wiesz jak jest - czasami jest coś do "wyrzucenia" z ogrodu ale potem to zostaje i zostaje. Może tak samo będzie z Twoimi różami., którym u Ciebie jest bardzo dobrze.
Myślę, że zaczyna się Wam już ten fajniejszy etap budowy, że wybierasz okna, drzwi, kafle, podłogi - itp itd.
Na pewno Ci się teraz nie nudzi ;:306 ;:196 Życzę by było z czego wybierać i w czym przebierać co do jakości, koloru, funkcjonalności. ;:215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”